Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Xiaomi“ pagaliau ruošiasi artėjančiam „Mi 8 Explorer Edition“ pasirodymui

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Xiaomi“ pagaliau ruošiasi artėjančiam „Mi 8 Explorer Edition“ pasirodymui

„Xiaomi“ gegužės mėnesį pristatė „Mi 8 Explorer Edition“. Prietaiso parametrų dėka, jis yra galingiausias ir brangiausias variantas iš visų trijų „Mi 8“ modelių. Iš pradžių telefonas turėjo 8 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties, kurios negalima išplėsti. Panašu, kad Kinijos kompanija ruošia naujesnius modelius, kurie pasirodys netolimoje ateityje.

„TENAA“ sąrašas parodo, kad „Mi 8 Explorer Edition“ turės 4 GB, 6 GB ir 8 GB RAM versijas.

Neseniai sudarytas „TENAA“ sąrašas parodo kelis „Mi 8 Explorer Edition“ variantus su skirtingais RAM ir vidinės atminties kiekiais. Iš modelio numerio ir nuotraukos labai lengva pasakyti, kad tai yra „Mi 8 Explorer Edition“. Sąraše paminėta 4 GB, 6 GB ir 8 GB RAM kartu su 64 GB, 128 GB ir 256 GB vidinės atminties.

Nėra parašyta kaip bus suderintos atminties ir RAM konfigūracijos. Kol kas yra patvirtinta tik 8 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties kombinacija. Galima manyti, kad 4 GB RAM modelis turės 64 GB vidinės atminties. Vis dėlto, praeityje„Xiaomi“ išleido vieną didesnės talpos telefono variantą, o kitą su daugiau RAM, taigi, kitos kombinacijos taip pat yra įmanomos.

„Mi 8 Explorer Edition“ turi įspūdingą dizainą bei yra varomas „Snapdragon 845“ čipsetu. Jis taip pat turi pirštų antspaudų skaitytuvą, įmontuotą ekrane, bei yra pirmasis „Android“ flagmanas, turintis 3D veido atpažinimo funkciją. Telefonas gali pasigirti dvigubo diapazono GPS technologija. „Xiaomi“ nusprendė, kad 8 GB / 128 GB „Mi 8 Explorer“ variantas kainuos 3799 Kinijos juanių (~488€). Tai bus pigiausias flagmanas, naudojantis „Snapdragon 845“ ir 8 GB RAM.