Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Vivo“ šį mėnesį ruošiasi pristatyti futuristinį koncepcinį telefoną „APEX 2019“

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Vivo“ šį mėnesį ruošiasi pristatyti futuristinį koncepcinį telefoną „APEX 2019“

Praeitais metais „Vivo“ visus nustebino su „APEX“ koncepciniu telefonu, kuris buvo demonstruojamas „Mobile World Congress“ parodoje. Prototipinis telefonas naudojo ekraną be rėmelių ir neturėjo nei priekinės išpjovos, nei apatinio rėmelio. Ekrane įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas dengė pusę OLED ekrano. Kompanija išvengė rėmelių naudojimo, įmontuodami iššokančią kamerą.

Galbūt „Vivo“ ir nepasiekė lygiai tokio pat dizaino su „NEX“ flagmanu, tačiau iki to trūko tikrai nedaug. Panašu, kad „Vivo“ šį mėnesį dar labiau priartės prie ateities telefonų įvaizdžio sukūrimo, kadangi kompanija anonsavo naują prietaisą, kuris galimai visai neturės rėmelių.

Naujame „Vivo APEX 2019“ anonse matomas toks pat rėmelių neturintis dizainas.

Neseniai vykusioje „CES“ mainų parodoje „Vivo“ anonsavo naują koncepciją, kurią pavadino „Waterdrop“ (angl. vandens lašu), ir pranešė, jog ji bus pristatyta sausio 24 dieną. „Vivo“ neseniai pasidalino dar vienu anonsu „Weibo“ svetainėje ir patvirtino, jog naujasis koncepcinis telefonas bus pavadintas „APEX 2019“. Telefonas bus pristatytas Kinijoje sausio 24 dieną.

Remiantis anonsu, „APEX 2019“ ekranas visiškai neturės rėmelių ir naudos lenktus kampus. Kaip ir praeitų metų „Vivo NEX“, šių metų „APEX 2019“ taip pat turėtų būti tik koncepcinis prietaisas, kuriuo bus paremtas kitas kompanijos naujos generacijos flagmanas.

„Vivo“ gamybos telefonas buvo pirmasis prietaisas su iššokančia kamera. Kompanija neseniai išleido „Vivo NEX“ variantą su dvigubu ekranu. Pakeliama kamera buvo pakeista į antrinį ekraną, kuris vartotojams suteikia galimybę fotografuoti „asmenukes“ su pirminės kameros sistema. Kol kas neaišku, kurį iš šių dviejų dizainų naudos naujasis telefonas.

Kalbant apie techninės įrangos parametrus, tikėtina, kad telefonas bus varomas „Snapdragon 855“ čipsetu ir naudos 8 GB RAM. Galimas atvejis, kad telefonas neturės jokių fizinių mygtukų, o tai reiškia, kad kai kurios telefono vietos bus jautrios spaudimui ir telefono valdymas bus paremtas gestūromis. „Vivo“ nepranešė, ar naujasis „APEX“ telefonas pasieks viso pasaulio rinkas, bet šią informaciją turėtume sužinoti „Mobile World Congress“ parodoje.