Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Vivo APEX 2019“ turės 12 GB RAM, 5G modemą bei naudos futuristinį dizainą

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Vivo APEX 2019“ turės 12 GB RAM, 5G modemą bei naudos futuristinį dizainą

Sulaukėme įspūdingo praeitų metų „Vivo APEX“ įpėdinio. „APEX 2019“ turi tam tikrų skirtumų, lyginant su praeitų metų telefonu. „Vivo“ savo naująjį prietaisą pristatys kitą mėnesį „Mobile World Congress“ parodoje, kurios metu paaiškės daugiau informacijos apie tai, kokius vidinius ir išorinius pakeitimus atliko kompanija.

„Vivo APEX 2019“ neturi fizinių lizdų ar mygtukų ir naudoja visą ekraną dengiantį pirštų antspaudų skaitytuvą.

Kaip ir vakar pasirodęs „Meizu Zero“, naujasis „Vivo APEX 2019“ nenaudoja jokių fizinių lizdų ar mygtukų. Tai reiškia, kad telefonas neturi nei ausinių, nei krovimo lizdų. Telefono įkrovimui gale yra įmontuota magnetinė jungtis, kuri taip pat naudojama duomenų pervedimui. Keista, kad „Vivo APEX 2019“ nepalaikys „Qi“ belaidžio krovimo funkcijos.

Ekrane įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas yra vadinamas pilno ekrano pirštų antspaudų skaitytuvu. „Vivo“ teigia, kad jis dengia visą prietaiso ekraną. Praeitų metų „APEX“ pirštų antspaudų skaitytuvas dengė tik pusę ekrano. Toks telefono dizainas yra pasiektas „Vivo“ korpuso garso sklidimo technologijos dėka. Įrenginio ekranas vibruoja ir tokiu būdu atstoja garsiakalbį.

„Vivo APEX 2019“ naudoja „Snapdragon 855“ čipsetą su „Snapdragon X50“ 5G ryšio modemu. Naujasis kompanijos prietaisas yra antrasis telefonas po „Lenovo Z5 Pro GT“, naudojantis 12 GB RAM. Telefono gale yra įmontuota dviguba kamera, tačiau „Vivo“ neatskleidė daugiau informacijos apie įrenginio optines galimybes.

Tai yra jau antrasis telefonas, kuriam pavyko atsisakyti fizinių mygtukų ir lizdų. Tai daug ką reiškia kitiems gamintojams, kadangi ateityje galime sulaukti vis daugiau telefonų be mygtukų ir lizdų. Vis dėlto tokie telefonai turi suteikti didelių privalumų, kad vartotojai teiktųsi priprasti prie šių kompromisų.