Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Štai kodėl ”Samsung Galaxy S9” yra patvaresnis negu “Galaxy S8”

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Štai kodėl ”Samsung Galaxy S9” yra patvaresnis negu “Galaxy S8”

Pažvelkime tiesai į akis: kiekvienam iš mūsų tam tikru metu buvo iškritęs išmanusis telefonas. Kai kuriems žmonėms tai nutinka dažniau negu kitiems. Gamintojai tik dėl jiems žinomų priežasčių dabar dažnai gamina išmaniuosius telefonus stikliniu korpusu, ir ”Samsung” taip pat nėra išimtis. “Samsung” išmaniųjų telefonų stiklo konstrukcijos dizainas verčia žmones labiau saugoti korpusą nuo dūžių, nes jie nenori prarasti savo sumokėtų pinigų.

Kai jūsų telefonas yra padengtas stiklo plokšte iš priekinės bei galinės pusės, jam nukritus – įrenginys yra linkęs būti pažeistas ar sudaužytas, nepriklausomai nuo to, kad programinė įranga visą naudojimosi laiką gali veikti be priekaištų. Tačiau kaip ir viskas gyvenime, sėkmė yra didžiulis veiksnys sprendžiant klausimą, ar nukritęs jūsų telefonas patirs tik keletą nedidelių įbrėžimų ar bus stipriai suskilęs dėl patirto smūgio. 

Savo naujausiuose išmaniuosiuose įrenginiuose “Galaxy S9” ir “Galaxy S9 +”, bendrovė padarė keletą pagrindinių dizaino pakeitimų, kad būtų pagerintas ir sustiprintas jų patvarumas, lyginant su “Galaxy S8” ir “S8 +”.

Visų pirma, priekinis stiklas yra šiek tiek storesnis, ”S9” priekinio stiklo storis yra 0,6 T, o ”S8” – 0,5 T. Storesnis stiklas gali labiau apsaugoti prietaisą kritimo metu, tačiau tai neapsaugo nuo visiško telefono pažeidimo ar sudužimo, todėl “Samsung” panaudojo metalinį rėmėlį savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

“S9” išmaniajame telefone bendrovė naudojo aukšto stiprumo aliuminį “AL 7003”, kuris deformuojasi mažiau, negu “AL6013” aliuminis, naudojamas “Galaxy S8” įrenginiuose. ”S9” ir ”S9 +” metalo rėmelio storis yra 0,2 mm, o dėl stipresnio aliuminio tipo metalas labiau apsaugo stiklą nuo smūgio apie 1,2 karto.

Kai stiklas yra išlenktas, net nedideli telefonų patobulinimai gali daryti stebuklus. Tokie pakeitimai reiškia, kad “Galaxy S9” ir “Galaxy S9 +” yra šiek tiek storesni nei “S8” ar “S8 +”. Tai yra gera naujiena, kad bendrovė daugiausia dėmesio skiria ilgalaikiam įrenginių naudojimui, o ne tam, kad išlaikytų kuo plonesnį telefoną, kuris gali sudužti nuo menkiausio smūgio. Išmaniuosiuose telefonuose šiek tiek pakitęs storis prideda papildomą galimybę įrenginiui ilgiau išlikt nepažeistam, prie telefono storio taip pat iš dalies prisideda pertvarkyto pirštų atspaudų jutiklio vieta.

“Samsung” norėjo išlaikyti tuos pačius akumuliatoriaus pajėgumus (3000 mAh ir 3500 mAh).

Dabar išmanieji telefonai nėra šimtu procentų atsparūs kritimui (išskyrus naujausius “CAT” telefonus). Taip, “Galaxy S9” ir “S9 +” gali sutaupyti jūsų investicijas, jei patirs nestiprius smūgius, nes tvirtas pagrindas saugo jūsų brangų išmanųjį telefoną.