Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Štai kaip atrodys “Samsung Galaxy S9 +” “Coral Blue” spalviniame variante

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Štai kaip atrodys “Samsung Galaxy S9 +” “Coral Blue” spalviniame variante

“Samsung” dar nepristatė savo “Galaxy S9” ir kiek didesnio “Galaxy S9 +” įrenginių. Pranešimas bus paskelbtas vasario 25 d., ir mes tikimės sulaukti aukšto lygio telefonų. Nors kasdien pasigirsta gandai apie šį būsimą telefoną, kaip apie labai puikų įrenginį, tačiau mes vis dar daug ko apie jį  nežinome. Juolab, kad įrenginio pasirodymas jau ne už kalnų. Vienas iš prietaiso aspektų, apie kurį mums būtų smalsu sužinoti, tai yra spalvų pasirinkimai. Paskutinis iš populiarių nutekėjusios informacijos šaltinių byloja apie ”S9+” telefono koralų mėlynumo spalvą. Taigi, skaitykite toliau, norėdami sužinoti dar daugiau informacijos apie įrenginį ir kokių kitų spalvų mes galime tikėtis.

Evan Blass dalijasi ”Galaxy S9+” koralų mėlynumo spalvos išmaniojo telefono nuotrauka

Likus kelioms savaitėms iki telefono pristatymo, Evan Blass pasidalijo purpurinės (alyvų mėlynumo- anl.k. ”Lilac Purple”) “Galaxy S9+” spalvos nuotrauka. Bet kuriuo atveju, išmanusis telefonas atrodė nuostabiai, išlaikė elegantišką profilį. Anksčiau vis pasigirsdavo informacijos apie įrenginio išvaizdą, formą, skaitėme apie kai kurias funkcijas, kurios turėtų būti įrenginio dalis. Dabar pamatėme didesnį įrenginį naujame spalviniame variante.

Tiesa, Evan Blass pasidalino informacija apie numatomas “Galaxy S9 +” spalvų parinktis. Savo pranešime, jis dalinosi ir koralinio mėlynumo spalvos variantu, skirtu ”Galaxy S9+”. Kaip matyti iš nuotraukų, įterptų po pranešimu, prietaisas ir vėl atrodo įspūdingai. Taip pat galime pamatyti, kad didesnis “Galaxy” turi dvigubo objektyvo kamerą, kuri, tikėtina, bus pagrindinis prietaiso pardavimo rodiklis.

Ekranas užima visą priekinę “Galaxy S9 Plus” dalį, ir tai yra panašu į tai, ką matome dabartiniame “Galaxy S8″ įrenginyje, tik pastarasis variantas bus didesnis. Be to, priekinėje pusėje nėra pagrindinio ”namu” mygtuko, kurį jau praėjusiais metais ”Samsung” panaikino. Vietoje to bendrovė įmontavo programinius mygtukus, leidžiančius daugiau ar mažiau atlikti tą pačią funkciją.

“Galaxy S9” ir “Galaxy S9 +” pirštų atspaudų skaitytuvo vieta taip pat buvo pakeista. Praėjusių metų “Galaxy S8” įrenginyje pirštų atspaudų skaitytuvas buvo kameros objektyvo dešinėje pusėje. Skaitytuvo padėtis buvo nepatogioje  vietoje. Dabar, 2018 m. atkartojant prietaisą, pirštų atspaudų skaitytuvas bus dedamas po dvigubo objektyvo kamerų sistema.

Šiam kartui tiek informacijos. Laukime “Coral Blue” spalvos “Galaxy S9 +”.