Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

“Samsung” siunčia “Oreo” atnaujinimą

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > “Samsung” siunčia “Oreo” atnaujinimą

“Samsung” pradėjo siųsti ilgai lauktą “Android 8.0” “Oreo” atnaujinimą, skirtą ”Galaxy S8” įrenginiams į kai kurias Europos šalis, o kiti regionai taip pat turėtų netrukus juos gauti.

Šio mėnesio pradžioje buvo manoma, kad “Galaxy S8″ atnaujinimus visi gaus vasario pabaigoje, bet Vokietijos ”beta” testuotojai atnaujinimus jau išmėgino.

“Samsung” tinklaraštyje “SamMobile” teigiama, kad jie gavo “Galaxy S8” ir “S8 +” atnaujinimą, ir turi jų kopijas, kad galėtų tai įrodyti.

Svetainėje rašoma, kad dabar ”beta” testavimo priemonės yra pirmoje eilėje, ir kad telefonų “Galaxy S8” (ir “S8 +”) programinės įrangos “Nuga” savininkai turėtų gauti atnaujinimus jau netrukus. Taip pat pabrėžiama, kad kiek vėliau šie atnaujinimai pasieks ir kitas šalis bei regionus.

Jei norite patikrinti, ar šis naujinys yra jums prieinamas, eikite į savo įrenginio skiltį “Nustatymai” – “Programinės įrangos atnaujinimas”. Jei jis bus prieinamas, jums bus pasiūlyta paleisti rankinį atsisiuntimą.

Mes manome, kad vasario mėn. pabaigoje bus išleistas bendras atnaujinimas, skirtas viso pasaulio regionams.

Tikimasi, kad “Galaxy S9″, kuris pasirodys vasarį vyksiančioje ”MWC 2018” parodoje, turės ”Android Oreo” versiją.

“Oreo” siūlo puikias funkcijas naujausiuose “Samsung” išmaniuosiuose telefonuose, įskaitant “Picture-in-Picture”, pranešimų kanalą, “adaptacinių” piktogramų ir ”apvalių emodži” (angl.k. ”circular emoji”) palaikymą. Taip pat sakoma, kad bus atnaujinta “Samsung Experience” versija – anksčiau vadinama “TouchWiz” – vartotojo atpažinimo sąsaja.