Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Samsung“ savo renginio pradžioje pristatė lankstomą telefoną „Galaxy Fold“

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Samsung“ savo renginio pradžioje pristatė lankstomą telefoną „Galaxy Fold“

Vasario 20 dieną vykusiame „Unpacked“ renginyje „Samsung“ nustebino auditoriją ir renginį pradėjo pristatydami lankstomą telefoną „Galaxy Fold“. Korėjos gigantai teigia, kad šis įrenginys yra išskirtinis prabangus prietaisas su dideliu kiekiu RAM. Be įspūdingų parametrų telefonas taip pat turi daugybę funkcijų, kurios prietaisui suteikia unikalumo.

„Samsung“ pirmieji išleido lankstomą telefoną, todėl už jį teks pakloti didelę sumą.

„Samsung“ patvirtino, kad telefonas naudoja didžiulį 7.3 colių Infinity Flex ekraną su 2152 x 1536 rezoliucija. Ekranas gali būti sulenktas į mažesnį. Antro ekrano dydis siekia 4.6 colius su 1960 x 840 rezoliucija. Išlanksčius telefoną, jį galima naudoti kaip planšetinį kompiuterį, o sulanksčius, kaip paprastą telefoną.

„Samsung“ anksčiau sakė, jog vartotojai nori įžvelgti lankstomo telefono naudą, taigi, viena iš naudingiausių „Galaxy Fold“ funkcijų yra galimybė valdyti tris programėles vienu metu. Programėlių tęstinumo sistemos dėka, programėlės automatiškai prisitaiko prie planšetinio kompiuterio ir telefono rėžimų. Populiarios programėlės, tokios kaip „Microsoft Office“ ar „WhatsApp“ buvo optimizuotos naujam ekranui. „Samsung“ kurį laiką dirbo su „Google“, siekiant užtikrinti, kad „Android“ sklandžiai veiktų su nauju ekranu.

„Galaxy Fold“ naudoja lankstą su keliais paslėptais susikibusiais mechanizmais, kurie leidžia prietaisui iš planšetinio kompiuterio susiformuoti į telefoną. „Galaxy Fold“ yra varomas 7 nm čipsetu ir naudoja 12 GB RAM bei 512 GB vidinės atminties. Kadangi telefonas turi du korpusus, jis naudoja dvigubą bateriją.

Prietaiso gale yra įmontuota trigubos kameros sistema, kuri yra pritaikyta tiek planšetinio kompiuterio, tiek telefono rėžimams. Viduje yra du objektyvai ir dar vienas objektyvas gale. Deja, norint įsigyti „Galaxy Fold“, teks pakloti didelę sumą. Prietaiso kaina prasideda nuo 1980 JAV dolerių (~1748€). Bus parduodamas tiek LTE ryšio modelis, tiek 5G ryšį palaikantis variantas. Kadangi tai yra pradinė telefono kaina, 5G variantas turėtų kainuoti dar daugiau. „Samsung“ pranešė, kad lankstomas telefonas bus parduodamas nuo balandžio 26 dienos ir turės keturių spalvų modelius.