Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

“Samsung” pradeda užsakymus, skirtus “Galaxy S9” linijos komponentams. Masinė gamyba prasideda sausio mėnesį. Bus panaudota SLP plokštės, diferencijuojami priekinės kameros diafragmos davikliai

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > “Samsung” pradeda užsakymus, skirtus “Galaxy S9” linijos komponentams. Masinė gamyba prasideda sausio mėnesį. Bus panaudota SLP plokštės, diferencijuojami priekinės kameros diafragmos davikliai

Šiais metais “Samsung” visas pastangas deda į ”Galaxy S9” ir ”S9+” gamybą. Korėjos technologijų gigantė sklandžiai pereina prie šių išmaniųjų įrenginių gamybos, ir jau kovo mėnesį tikimasi jų sulaukti prekyboje. Praėjusiais metais “Samsung” patyrė daugybę dėmesio ir spaudimo iš aplinkos. Jo pagamintas “Galaxy Note 7” buvo įvardintas kaip nesėkmingas įrenginys. Tačiau vėliau Korėjos technologijos gigantė pasiekė daugiau nei tikėtasi, išleisdama į rinką “Galaxy S8” ir “S8 +”. Įrenginiai ir dabar yra vieni iš geriausių, esančių rinkoje, o “Samsung” bando išsiaiškinti, ką atnaujinti ir patobulinti ”S9” serijos išmaniuosiuose telefonuose.

Pradedama komponentų gamyba, skirta ”Samsung Galaxy S9”. Sausio mėnesį bendrovė pradeda masinę gamybą

Iki šiol mus pasiekė įvairūs gandai apie “Galaxy S9 / S9 +” įrenginius. Aišku tiek, kad šios linijos išmanieji laipsniškai sieks pralenkti savo pirmtaką. Prieš mėnesį pasklidę gandai apie galimai naują ekraną, ”Samung” bendrovei buvo įprasti. Pasak gandų, buvo pateiktas faktas, kad telefonai turi didesnį ekraną. Tačiau, kaip nepatvirtintoje informacijoje dažnai pasitaiko, vėliau ši informacija buvo paneigta. Keletas patikimų šaltinių patvirtino, kad, ekranas liks toks pat, tik padidės ekrano ir korpuso santykis.

“Samsung” S9” serijos gaminiai ir toliau turės viršutinius ir apatinius rėmelius. Gamintojas taip pat žada pakeisti pirštų jutiklio pozicijos vietą. Šį kartą pirštų atspaudų daviklis bus po galinės kameros jutikliu, o ne šone. Pagaliau šioje linijoje bus vienas labai didelis, seniai lauktas atnaujinimas. Didesniame ”Galaxy S9+” bus įmontuota dviguba fotokamera.

Dabar mes žinome daug įdomių detalių, skirtų ”S9” linijai. Jų pagrindinės plokštės gamyba yra baigta, ir “Samsung” turi priimti sprendimą naudoti “SLP” ar “Substrate Like PCB” savo išmaniems telefonams. Ši pagrindinė plokštė padidins telefono veikimo našumą. “Samsung Electro-Mechanics”, “Korea Circuit”, “Daedok GDS” ir “Ibidene” yra pagrindiniai šio komponento tiekėjai. SLP įvedimas taip pat reiškia didesnę kainą, nes ji kainuoja daugiau nei 20% anksčiau naudotų HDI pagrindų.

Galiausiai “Galaxy S9” ir “S9 +” taip pat atskirs savo priekinės fotokameros jutiklius. Viename jutiklyje bus įdėtas ”Iris” priekinio fotoaparato modulis. Vėliau bus priskirti atskiri jutikliai. ”Partron”, ”Power Logic”, ”MC Nex” ir ”CamSys”-tai prekiniai ženklai, kurie dalyvauja šiame priskirimo procese.