Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

“Samsung” mobiliųjų telefonų biuras patvirtina, kad “Galaxy S9” bus išleistas kitą mėnesį

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > “Samsung” mobiliųjų telefonų biuras patvirtina, kad “Galaxy S9” bus išleistas kitą mėnesį

Samsung ”Galaxy S9″ nepasirodys “CES 2018” technologijų ir inovacijų mugėje, kuri vyksta sausio 9-12 dienomis Las Vegase, JAV. Tačiau ilgai laukti jo pristatymo  dienos nereikės. “Samsung” mobiliųjų telefonų biuro vyriausiasis direktorius pranešė apie netrukus pasirodysiantį naujausią flagmaną, kuris kitą mėnesį bus pristatytas ir jau dabar turbūt dauguma iš mūsų gali atspėti, kokio renginio metu tai įvyks.

“Galaxy S9” atstovai pranešė, kad išmanusis bus pristatytas “MWC 2018” prekybos mugėje. Gandai teigia, kad telefonas turėtų būti išleistas tik kaip pakartotinė ankstesnio modelio versija

Pasak “Zdnet”, “Samsung” mobiliųjų telefonų prezidentas DJ Koh teigia, kad gamintojas išmaniuosius telefonus “Galaxy S9” ir “Galaxy S9 +” jau kitą mėnesį pristatys “MWC 2018” prekybos mugėje, kuri prasidės vasario 26 d. Barselonoje ir tęsis iki kovo 1 d. Daugumai vartotojų bus naudingiau įsigyti “Galaxy S9 +” ir štai kodėl.

“Galaxy S9” yra įrenginys su 4GB RAM / 64GB atmintimi arba 4GB RAM / 128GB atminties talpa. Tai skamba kaip tinkamas derinys, tačiau yra viena problema. “Galaxy S9 +” neabejotinai bus patrauklesnis tuo atžvilgiu, jog vartotojams bus pasiūlyta įsigyti įrenginius su  64, 128 ir 256 GB vidine atmintimi.

256 GB vidinės atminties gali atrodyti šiek tiek per daug, tačiau jei prisimenate “Exynos 9810” išleidimą, “Samsung” tuomet išsamiai paaiškino, kad “SoC” gali įrašyti 4K filmuotą medžiagą iki 120 FPS. Duomenų srauto kiekis, kurį sunaudoja vidinė atmintis, išties gali būti neįsivaizduojamai didelis, net jei “Samsung” sugebės užfiksuoti nuotraukų fotografavimo greitį iki 60 FPS, įrašydamas 4K raiška.

Kitas “Galaxy S9 +” privalumas yra tas, kad jame bus įmontuotos dvi kameros. Antroji kamera gali turėti foto objektyvą, panašų į “Galaxy Note 8”, todėl pirštų atspaudų skaitytuvas bus po fotoaparato objektyvu, o tai kur kas patogiau vartotojui.