Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

“Samsung” dirba prie “Bixby Virtual Assistant” ( liet.k. Bixby virtualus asistentas) patobulinimų

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > “Samsung” dirba prie “Bixby Virtual Assistant” ( liet.k. Bixby virtualus asistentas) patobulinimų

Kiekvienas išmaniųjų telefonų gamintojas siekia sukurti savo virtualų asistentą. “Apple” su “Siri”, “Google” su “Google” asistentu ir “Microsoft” su “Cortana” nuėjo ilgą kelią. Tačiau “Samsung” vis dar siekia tobulinti “Bixby” virtualųjį asistentą. Dabar bendrovė įsigijo ”AI” paleidimą, asistentą ir klausimų atsakinėtoją -(angl. k. ”Kngine”), kad galėtų dar labiau sustiprinti ”Bixby” funkcionalumą. Atsižvelgdama į tai, “Samsung” skiria visą dėmesį tai bendrovės daliai, kuri yra atsakinga už dirbtinį intelektinės paieškos sistemos kūrimą, galinčią suprasti ir atsakyti į klausimus. Skaitykite toliau, norėdami sužinoti šiek tiek daugiau informacijos šiuo klausimu.

“Samsung” įsigijo AI “Startup Kngine” (liet.k. asistentas ir klausimų atsakinėtojas), siekdama pagerinti “Bixby” virtualaus asistento funkcijas

“Kngine” pradėjo savo veiklą 2013 m. Egipte. Savo tinklapyje kompanija pabrėžia, kad ”AI” daviklis nuskaito informaciją žiniatinklyje, įmonės dokumentuose, knygose, dažniausiai užduodamuose klausimuose ir dar daug kur kitur, tam kad būtų sukurtos “biologiškai patikimos žinių reprezentacijos”, pagal kurias ”AI” veikia kaip žmogaus smegenys.

Iš pradžių ”AI” pirmiausia supranta klausimus ir paskui juos suskirsto į keletą dalių, prieš pradėdamas ieškoti tinkamo sprendimo. Kai tai padaroma, AI peržvelgia savo žinių diagramą, kurioje yra sujunta informacija, susidedanti iš daugybės dokumentų, kad būtų surastas tinkamiausias atsakymas.

”Samsung” atstovas spaudai atskleidė, kad rizikos kapitalo padalinys ”Samsung Next” 2014 m. bendradarbiaudamas kartu su “Vodafone Ventures Egypt” investavo į ”AI” sukūrimą. Vėliau “Samsung Research America” ​​įsigijo 100 proc. bendrovės praeitų metų akcijų.

Tačiau tai nėra pirmas kartas, kai “Samsung” įsigija tai, kas yra dar tik pradžia. Be to, nėra oficialaus pranešimo, kada mes galėsime įsigyti galutinai sukomplektuotą produktą. Panašu, kad bendrovė eina teisingu keliu.Vėliau turėsime daugiau informacijos, kurią jums pranešime.

Šiam kartui tiek. Laukime atnaujintos informacijos.