Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Pristatyta ”Nokia 3310” sieks 4G LTE, turės “VoLTE” (liet.k.- balso garso tobulinimo sistema) ir nešiojamą “Wi-Fi”

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Pristatyta ”Nokia 3310” sieks 4G LTE, turės “VoLTE” (liet.k.- balso garso tobulinimo sistema) ir nešiojamą “Wi-Fi”

Dėka tokio paties dizaino, kaip praėjusiais metais išleistame atnaujintame “Nokia 3310”, naujausia išmaniojo telefono iteracija dabar leis jums patirti ne tik daugybę baterijos budėjimo laiko, bet ir laiko, kurį praleisite naudodamiesi įrenginiu. “HMD Global” paskelbė “Nokia 3310” 4G LTE versiją ir joje yra dalykų, kuriuos galėsite išmėginti šiame konkrečiame telefono variante.

“Nokia 3310 4G LTE-Capable” modelis leis jums išmėginti patobulintą balso garsą skambinant per modifikuotą OS

Nors “HMD Global” kolkas nepateikė jokio oficialaus pareiškimo dėl “Nokia 3310”, telefonas yra minimas bendrovės interneto svetainėje Kinijoje. Vasario pradžioje telefonas bus parduodamas šioje šalyje, ir yra įmanoma, kad vartotojai galės įsigyti išmanųjį telefoną ir už Kinijos ribų, pvz., JAV ir Europoje. Viešojo pareiškimo nepristatymas, leidžia manyti, kad “HMD Global” gali laukti ”MWC 2018 m”. parodos, kad oficialiai paskelbtų pranešimą.

Kalbant apie funkcijas ir specifikacijas, kurias gausite su nauju “Nokia 3310” telefonu, tai įrenginys turės 1200mAh akumuliatoriaus talpą. Telefonas turės 2,4 colių spalvotą ekraną, kurio raiška yra 320 x 240, ir jame veiks “YunOS” operacinė sistema.

Jis turi būtiniausias funkcijas, pvz., FM radijas, 3,5 mm ausinių lizdas, “Bluetooth 4.0” ir kt. Telefono kaina detalizuota nebuvo, tačiau, turint omeny, kad telefonas turės “LTE” modemą, tai reiškia, kad laisvės zona, kurią galite patirti naudodamiesi šiuo telefonu, labai padidėjo.

Be to, kad galite skambinti per LTE, jūs taip pat galėsite tai padaryti per “Nokia 3310” nešiojamą “Wi-Fi” tašką, kuomet “LTE” bus aktyvus. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu yra tai, kad vartotojai galės turėti greitą internetą, kuris leis naudotis sparčiai besikeičiančiais duomenimis, tačiau vis dar neaišku, kaip apribotas “YunOS” bus būsimiems naudotojams.

Panašu, kad sužinosime tuomet, kai bus pateikta daugiau informacijos.