Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Pranešime paskelbta, kad “Huawei” nepristatys savo įrenginių ”MWC” 2018 m. vyksiančioje parodoje

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Pranešime paskelbta, kad “Huawei” nepristatys savo įrenginių ”MWC” 2018 m. vyksiančioje parodoje

“Huawei” pasirinko tai, ką daugelis žmonių vadina viena iš romantiškiausių vietų pasaulyje, Paryžiaus miestą Prancūzijoje, kad pristatytų savo išmaniuosius įrenginius. “Huawei” iš anksto paskelbė įrenginių pristatymo datą, priešingai nei daugelis kitų bendrovių, kurios ją nurodo paskutinę akimirką. Šiek tiek nuviliantis dalykas yra tas, kad mes jų neišvysime ”MWC” 2018 m. vyksiančioje parodoje.

Kovo 27 d. “Huawei” planuoja pristatyti savo išmanuosius įrenginius, spaudoje platinami pakvietimai

Taigi, dabar visi ”Huawei” gerbėjai laukia kuomet kovo 27 d. būsimi išmanieji prietaisai bus pristatyti pasauliui.

Žinoma, labiausiai tikėtina, kad prietaisai bus pavadinti ”P20” ir ”P20 +”. Tai yra iki šiol populiariausių “Huawei” “P10” ir “P10 +” telefonų įpėdiniai. Taip pat yra užuominų apie kitus įrenginius, kurie gali būti išleisti kartu su šiais dviem telefonais. 

Kadangi “Huawei” paskelbė įrenginių pristatymo datą likus dviems mėnesiams iki kovo 27d., mes visi galime tikėtis kažko labai įspūdingo, galbūt dėl to ir buvo skelbiami išankstiniai pranešimai.

Deja, per šiuos metus Kinijos gamintojas susidūrė su dideliu nuosmukiu, kuomet nepavyko paleisti “Mate 10 Pro” JAV. Bendradarbiaujant su “Verizon” ir “AT & T”, telefonas buvo paleistas. Labiausiai tikėtina, kad įrenginys nesulaukė oficialaus paleidimo, nes vyriausybė turėjo abejonių dėl jo saugumo ir problemų, kurias šalyje galėjo sukelti oficialus kiniečių mobilusis telefonas.

Nepaisant to, kad “Huawei” sugebėjo užimti milžinišką rinkos dalį, tačiau jo populiarumas toli gražu nesiekia “Apple” ir “Samsung” pripažinimo  Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai yra trečias pagal populiarumą mobiliųjų telefonų prekės ženklas pasaulyje.

Bendrovė taip pat užtikrina, kad jos įrenginiai veikia su naujausiais “Kirin” lustais, tad tie, kurie nepatenkinti populiariomis “Snapdragon” serijomis, gali naudotis naujais “Huawei” išmaniaisiais prietaisais. Manoma, kad įrenginiai turi puikius fotoaparatus, tad sekite naujienas, kad galėtumėt sužinoti daugiau.