Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

Pranešama, kad pigiausio „Galaxy S10“ serijos modelio pavadinimas bus „Galaxy S10 E“

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Pranešama, kad pigiausio „Galaxy S10“ serijos modelio pavadinimas bus „Galaxy S10 E“

Dauguma tikriausiai jau žino, kad „Samsung“ planuoja išleisti tris skirtingų dydžių „Galaxy S10“ serijos modelius. Anksčiau pigiausias serijos variantas buvo vadinamas „Galaxy S10 Lite“, tačiau, remiantis naujausiu pranešimu, „Samsung“ šį telefoną pavadins „Galaxy S10 E“. „Galaxy S10 E“ puikiai tiks tiems, kurie nori flagmano kategorijos telefono už prieinamesnę kainą. Vis dėlto šis modelis turės mažiausiai funkcijų iš visų serijos prietaisų.

Remiantis brėžiniais, „Galaxy S10 E“ naudos viengubą priekinę kamerą ir neturės ekrane įmontuoto pirštų antspaudų skaitytuvo.

Pranešama, kad pasirodysiantis „Galaxy S10 E“ turės ne tik naują pavadinimą, tačiau ir atsisakys ekrane įmontuoto pirštų antspaudų skaitytuvo. Tokiu būdu bus sumažintos prietaiso išlaidos. Tikėtina, kad „Samsung“ neturės kito pasirinkimo ir pirštų antspaudų skaitytuvą įmontuos prietaiso gale, kaip tai padarė su „Galaxy S9“ ar „Galaxy S9+“.

„Galaxy S10 E“ taip pat naudos mažesnę bateriją. Ankstesniuose pranešimuose buvo rašoma, kad jos talpa sieks 3100 mAh. Ši baterija turėtų būti tokia pat patvari kaip „Galaxy S9“, tačiau dėl naudojamų efektyvesnių komponentų, kaip SLP plokščių bei „Exynos 9820“ čipseto, galime tikėtis, kad baterija tarnaus šiek tiek ilgiau. Taip pat pasirodė gandai, kad „Galaxy S10“ serija naudos „UFS 3.0“ talpyklą, tačiau ši informacija dar nėra patvirtinta.

Nuotraukoje pavaizduoti visų trijų modelių brėžiniai. Matome, kad „Galaxy S10 E“ naudos viengubą ekrano skylėje įmontuotą kamerą. Tik aukščiausios klasės „Galaxy S10 Plus“ galės didžiuotis dviguba kamera priekyje, dėl kurios, žinoma, pakils prietaiso kaina. Priešingai nei pigiausias modelis, kiti du variantai turės ekrane įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą, bet dar nėra informacijos, ar tai bus optinis jutiklis, ar pažangesnis ultragarsinis jutiklis.

Spėjama, kad „Galaxy S10 E“ bus tiesioginis „iPhone XR“ konkurentas. Vis dėlto sunku nuspėti, ar pigiausiasis „Samsung“ modelis sulauks didelės paklausos. Anksčiau analitikai prognozavo, kad „iPhone XR“ sulauks didelės sėkmės pardavimuose, tačiau jų apskaičiavimai buvo klaidingi, kadangi telefono paklausa susidūrė su nuosmukiu. Kaip bebūtų, „Galaxy S10 E“ gali sulaukti didelės sėkmės dėl naujo dizaino.