Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

Pranešama, kad pasirodysiantieji „Xiaomi Mi 9“ ir „Xiaomi Mi MIX 4“ naudos trigubos galinės kameros sąranką

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Pranešama, kad pasirodysiantieji „Xiaomi Mi 9“ ir „Xiaomi Mi MIX 4“ naudos trigubos galinės kameros sąranką

Jei „GF Securities“ tyrimų užrašai pasitvirtins, tai „Xiaomi“ 2019 metų flagmanai, „Mi 9“ bei „MIX 4“, naudos trigubos galinės kameros sąranką. Tai nėra stebinančios naujienos, kadangi pastaruoju metu sulaukiame daugybės telefonų, naudojančių trigubos kameros sistemą. Tiesą sakant „Xiaomi“ šiek tiek vėluoja, kadangi stiprus kompanijos konkurentas „Huawei“ jau išleido kelis modelius su trigubomis galinėmis kameromis.

Pranešama, kad „Mi MIX 4“ naudos periskopinį objektyvą.

Be „Xiaomi“ sprendimo pagaliau naudoti tris kameros objektyvus, tyrimų užrašai atskleidė dar keletą dalykų apie du telefonus. Tikimasi, kad „Mi 9“ bus pirmasis kompanijos telefonas su tokia sąranka. Galime tikėtis, kad „Xiaomi Mi 9“ pasirodys antrajame 2019 metų ketvirtyje, kadangi jo pirmtakas „Xiaomi Mi 8“ buvo išleistas praeitų metų gegužės mėnesį.

Užrašuose taip pat užsimenama, kad „Mi MIX 4“ naudos periskopinį objektyvą, kuris telefonui suteiks galimybę pasiekti didesnį optinį priartinimą be didesnės vietos važiuoklėje. Yra galimybė, jog telefonas naudos sulankstomo ekrano dizainą, tačiau kol kas apie tai konkretesnių žinių nėra. „Mi MIX 4“ turėtų pasirodyti paskutiniame 2019 metų ketvirtyje, visai kaip jo pirmtakas „Mi MIX 3“.

Tikėtina, kad tiek „Xiaomi Mi 9“, tiek „Mi MIX 4“ bus varomi „Qualcomm Snapdragon 855“ čipsetu. Vis dėlto prieš pasirodant šiems dviem prietaisams, Kinijos gamintojai taip pat išleis patobulintą „Mi MIX 3“ versiją. Šis modelis bus pirmasis kompanijos telefonas, palaikantis 5G ryšį. Kadangi „Mi 9“ bus pigesnis „Xiaomi“ flagmanų serijos variantas, jis taip pat gali sulaukti patobulinto varianto, kuris irgi palaikys 5G ryšį.

Vis dėlto industrijos ekspertai perspėja, kad vartotojai 5G ryšio privalumus pajus tik nuo 2020 metų, kadangi tuo metu beveik visi regionai turės tinkamą infrastruktūrą, kuri suteiks nepertraukiamą ryšio veikimo zoną ir maksimalų greitį.