Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Pranešama, kad Apple gamina triukšmą blokuojančias ausines, kad konkuruotų su tokiomis firmomis, kaip Bose

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Pranešama, kad Apple gamina triukšmą blokuojančias ausines, kad konkuruotų su tokiomis firmomis, kaip Bose

Po didelio AirPods pasisekimo, Apple ruošiasi pristatyti geresnes belaides ausines, tik šį kartą kompanija nori konkuruoti su tokiomis firmomis, kaip Bose.
Pranešama, kad Apple ruošiasi sukurti triukšmą blokuojančias ausines su puikiu garsu tiems, kurie yra pripratę prie Beats ar Bose produktų. Kaip bebūtų, gali būti šiokių tokių komplikacijų, jei Apple išleis šias ausines.

APPLE PLANUOJA IŠLEISTI AUSINES ŠIAIS METAIS, BET GALI SUSIDURTI SU DIZAINO IR PLĖTROS IŠŠŪKIAIS. PASIRODYMAS TAIP PAT GALI KELTI GRĖSMĘ BEATS PARDAVIMAMS

Pranešama, kad Apple šiais metais išleis ausines, tačiau yra nemažai plėtros iššūkių, su kuriais gali susidurti kompanija. Tie patys iššūkiai privertė kompaniją atidėti HomePod pasirodymą ir lygiai taip pat gali būti atidėta ausinių pasirodymo data.

Šios Apple ausinės taip pat gali pakenkti Beats produkcijai, nors Beats sugeba parduoti mažesnės kainos belaides ausines, kurios, ko gero, nekonkuruos su nauju produktu. Apple turės protingai apgalvoti kainos strategiją, ką kompanija tikriausiai ir padarys, žinant AirPods pasisekimą.

Remiantis naujausiomis statistikomis, kompanijos, kaip Beats, Bose, Sennheiser, Sony ir Skullcandy šiuo metu karaliauja ausinių rinkoje, kuri sugeneruos 20 milijardų JAV dolerių metinių pajamų iki 2023 metų, beveik padvigubindama šių metų planuotus pardavimus.

Turėkite omenyje, kad Apple HomePod kainuoja 349 JAV dolerius, tačiau kompanijai atsieina 216 dolerių. Taigi, Apple naujos ausinės gali kainuoti panašiai, bet pridėjus W1 čipo įpėdinį ir pagerintą vidinę techninę įrangą, sulauktume labai kokybiško audio paketo, kuris labai patiktų vartotojams.