Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„OnePlus“ generalinis direktorius teigia, kad kompanijos flagmanas, palaikantis 5G ryšį, bus bent jau 200 JAV dolerių brangesnis už „OnePlus 6T“

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „OnePlus“ generalinis direktorius teigia, kad kompanijos flagmanas, palaikantis 5G ryšį, bus bent jau 200 JAV dolerių brangesnis už „OnePlus 6T“

Pasirodžius oficialiam „Snapdragon 855“ anonsui, čipsetų gamintojų partneriai mėgins paversti 5G standartą pasauliniu fenomenu, kitais metais išleisdami 5G ryšį palaikančius flagmanus. Vienas iš tokių partnerių yra „OnePlus“, tačiau už 5G palaikančius prietaisus teks pakloti nemenką sumą pinigų. Remiantis kompanijos generalinio direktoriaus žodžiais, 5G ryšį palaikantis flagmanas pasirodys 2019 metais, bet už jį teks mokėti bent jau 200 JAV dolerių daugiau negu už pagrindinį „OnePlus 6T“ modelį.

„OnePlus“ 5G flagmano kaina gali būti netgi dar didesnė.

Vykusiame interviu su „The Verge“, „OnePlus“ generalinis direktorius Pete Lau pranešė, kad jo kompanija dirba su nauju 5G flagmanu ir su jau egzistuojančiu prietaisu, kuris palaikys šių dienų tinklus. Vis dėlto, vartotojai, kurie nori pasiruošti ateičiai su 5G interneto ryšiu ir jo įranga, turės mokėti 200-300 JAV dolerių brangiau.

„Sunku pasakyti, kadangi yra daugiau specifikų, į kurias atsižvelgsime, bet greičiausiai prietaisas kainuos 200-300 JAV dolerių brangiau.“ – teigė Pete Lau.

Kompanijos pajėgiausias flagmanas „OnePlus 6T“ Jungtinėse Valstijose parduodamas už 549 JAV dolerius (~482€), taigi galima manyti, kad „OnePlus“ flagmanas, palaikantis 5G ryšį, kainuos 749 JAV dolerius (~658€). Pete taip pat pareiškė, kad kompanija siekia išleisti 5G telefoną, nes to reikalauja vartotojai. Inžinieriai gaus galimybę įdėmiai ištyrinėti šią technologiją ir sukurti tinkamą dizainą prietaisui.

Vienas iššūkis, apie kurį užsiminė generalinis direktorius, yra sukurti 5G telefoną keliems korinio ryšio operatoriams, kurie naudoja skirtingus dažnius. Verta paminėti, kad pasirodysiantis „OnePlus“ 5G telefonas palaikys tik vieno tipo 5G tinklą. Tai bus lėtesnis šeštojo spektro tinklas. Šio spektro pranašumas yra tas, kad jis dengia didesnį plotą. Toks sprendimas priimtas dėl partnerystės su Europos mobiliųjų ryšių operatoriais.