Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„OnePlus 6T“ oficialiai bus pristatytas spalio 30 dieną Niujorke

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „OnePlus 6T“ oficialiai bus pristatytas spalio 30 dieną Niujorke

„OnePlus“ ruošia naują flagmaną – „OnePlus 6T“. Kaip jau daugelis žinote, tai yra patobulintas „OnePlus 6“ variantas su keliais kosmetiniais pasikeitimais. Kompanija patvirtino, kad prietaisas pasirodys iki spalio pabaigos. Pasirodė keli kompanijos anonsai, iš kurių pasidarė aišku, kad tai bus pirmasis „OnePlus“ flagmanas be 3.5 mm ausinių lizdo.

Dėl sprendimo pašalinti ausinių lizdą, „OnePlus 6T“ naudos didesnę 3700 mAh bateriją.

Telefono pristatymas suplanuotas spalio 30 dieną Niujorke. Šis modelis turės mažą ekrano išpjovą, dar vadinamą „lašeliu“. Išpjovą patvirtina paviešintos „OnePlus 6T“ nuotraukos, o tai reiškia, kad telefonas turės geresnį ekrano-korpuso santykį. Išpjova bus gana maža, palyginus su „OnePlus 6“.

Prietaisas taip pat turės pirštų antspaudų skaitytuvą, įmontuotą ekrane. Buvo manoma, kad renginio pavadinimas „Unlock the speed“ (atrakinkite greitį) atspindi būtent šią funkciją. Vis dėlto, toks pavadinimas sugalvotas dėl galingų flagmano parametrų.

„OnePlus“ su ekrane įmontuotu pirštų antspaudų skaitytuvu pavijo tokias kompanijas, kaip „Vivo“, „Xiaomi“ ir „Huawei“. Norint atrakinti telefoną, turėsite priglausti pirštą prie tam tikros ekrano dalies, tačiau jei toks būdas jums nepriimtinas, galėsite prietaisą atrakinti skenuojant savo veidą.

Renginys prasidės 11.00 Niujorko laiku. Manoma, kad „OnePlus 6T“ bus 50 JAV dolerių brangesnis už pagrindinį „OnePlus 6“ modelį.