Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

„Notes in Notification“- užrašinė „Android“ pranešimų juostoje

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Notes in Notification“- užrašinė „Android“ pranešimų juostoje

Tai puikus įrankis darbų sąrašo sudarymui.

Mėgėjai kruopščiai suplanuoti savo reikalus, mėgsta GTD metodą ir naudojasi tokiomis programomis, kaip „Wunderlist“ arba „Todoist“ – su žymėmis, priminimais, užduočių sąrašais ir kitomis galimybėmis.

Tačiau kartais tokios užduočių menedžerių galimybės yra nereikalingos. Ar tikrai jums reikia sukurti paskyrą, turėti ją visose platformose ir tvarkyti išmaniuosius sąrašus bei aplankus, vien tam, kad prisimintumėte laiku nupirkti duonos ar pieno? Kasdienėms užduotims užsirašyti tiks kur kas geriau pritaikyta „Notes in Notification“.

Ši programa leis jums sukurti nedidelius greitus užrašus „Android“ pranešimų juostoje. Tiesiog nustumkite pirštu per ekraną iš viršaus į apačią, spustelėkite „Pridėti užduotį“ ir užsirašykite, ką norite prisiminti.

Be to, norėdami atsidaryti užrašų langą, galite naudoti mygtuką – valdiklį.

„Notes in Notification“ nėra priminimų, tačiau čia jie ir nereikalingi. Užrašai išsaugomi pranešimuose ir visada bus matomi priešais jūsų akis. O kai jūs atliksite darbą – perbraukite pirštu užrašą ir jis išnyks.

„Notifications in Notification“ nustatymuose galite rasti aštuonias spalvų schemas – keturias šviesias ir keturias tamsias. Taigi iškylantysis langas, kuriame reikia įrašyti užduoties tekstą, puikiai atrodys bet kurioje „Android“ temoje.

Įvykdyti darbai neišnyksta be pėdsakų – spustelėkite programos langelyje esančius tris taškelius, pasirinkite „Užbaigta užduotis“ ir, jei reikia, galite reikiamą užduotį vėl nukreipti į pranešimų skydelį.