Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Nokia 9 ir Nokia 8 Pro turėtų būti pristatyti šiais metais su pirštų antspaudų skaitytuvu ekrane bei masyviais kameros pagerinimais

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Nokia 9 ir Nokia 8 Pro turėtų būti pristatyti šiais metais su pirštų antspaudų skaitytuvu ekrane bei masyviais kameros pagerinimais

Nokia Lumia 900HMD pristatė keturis naujus Nokia telefonus Mobile World Congress 2018 parodoje Barselonoje. Tarp pristatytų telefonų buvo ir Nokia 8 Sirrocco, flagmanas, kurį puošia gražus OLED ekranas, tačiau šis telefonas yra varomas Snapdragon 835 procesoriumi, vietoje Snapdragon 845. Kaip bebūtų, panašu, kad HMD geriausius telefonus pasiliko galui. Kompanija gamina Nokia 9 bei Nokia 8 Pro, kurie, kaip manoma, pasirodys šių metų rugpjūčio mėnesį.

MANOMA, KAD VIENAS IŠ FLAGMANŲ SULAUKS PIRŠTŲ ANTSPAUDŲ SKAITYTUVO EKRANE BEI KAMEROS PAGERINIMŲ

Manoma, kad Nokia 8 Pro bus varomas Snapdragon 845 procesoriumi. HMD taip pat planuoja išleisti Nokia 9, ir jei gandai pasitvirtins, pastarasis bus vienas iš geriausių 2018 metų flagmanų ir sulauks daugybės naujų funkcijų.
Anksčiau buvo pranešta, kad Nokia 8 Pro turės penkių lęšių kameros modulį, tačiau panašu, kad Nokia 9 kamera bus dar labiau naujoviškesnė ir žymiai pajėgesnė, lyginant su praeitų metų flagmanu.

Priešingai nei Nokia 8 Pro, Nokia 9 turės ekrane įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą. Taip pat tikimasi, kad Nokia 9 turės didesnį ekraną negu Nokia 8 Pro (5.7 coliai prieš 5.5 colius). Šiuo metu informacija yra miglota, tačiau štai ką turėtumėte žinoti.

Nokia 9 bus daug kartų brangesnis už Nokia 8 Pro ir jo kaina gali būti tokia pati, kaip kai kurių didelio pajėgumo Android prietaisų, kaip Samsung Galaxy S9+.
Nokia 9 bus varomas vienu iš geriausių čipsetų ir bus panašaus pajėgumo, kaip Galaxy S9, tai reiškia, kad HMD lošia iš visko su šiuo nenumatytu telefono pasirodymu.
Tiek Nokia, tiek HMD Global mėgavosi sėkme vidutinio pajėgumo telefonų departamente, taigi, žingsnis į flagmanų rinką buvo planuotas jau kurį laiką.