Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Nauji Xiaomi Mi7 gandai praneša apie 7.5W belaidį krovimą, Snapdragon 845 ir 6/8GB RAM atminties

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Nauji Xiaomi Mi7 gandai praneša apie 7.5W belaidį krovimą, Snapdragon 845 ir 6/8GB RAM atminties

Vakar pasirodė dar vieni gandai apie Xiaomi Mi Mix 2s. Šis telefonas yra dažnai minimas gandų pasaulyje, užtikrinant, kad niekas nepamirštų apie Xiaomi telefonus. Samsung Galaxy S9/S9+ paliko daugiau vietos kitiems telefonams gandų pasaulyje. Dar toli iki naujų Android prietaisų kūrimų pabaigos, kadangi gamintojai sparčiai gerina savo didelio pajėgumo įrenginių pasiūlymus. Kalbant apie Xiaomi, dabar yra žinoma daugiau informacijos apie Mi7. Pasirodė gandai, kad telefonas turės įspūdingus ir svarbius atnaujinimus.

XIAOMI MI7 TURĖS 7.5W BELAIDŽIO KROVIMO FUNKCIJĄ, WEIBO SVETAINĖJE TAIP PAT PATALPINTI DETALŪS PRIETAISO PARAMETRAI

Nors 2017 metais kompanija pasiekė puikių pagerinimų, įpėdinis žada sulaukti dar didesnių naujovių. Gamintojai jau priprato prie edge to edge OLED plokščių, kamerų ir 10nm procesorių. Prieš 7nm technologijos pasirodymą, prietaisai toliau tęs tobulėjimą smulkiausiose detalėse. Šiuo metu reikia atlikti rimtus pakeitimus mažiausiems pagerinimams. Pavyzdžiui True Depth arba Super Slo-Mo funkcijos formos apribojimai nesuteikia daug vietos projektuotojams išmėginti skirtingus parametrus.
Kol didžiosios kompanijos ilsėsis, bus proga pasireikšti mažiau populiarioms kompanijoms. Dabartiniai pavyzdžiai yra Xiaomi ir Huawei. Pernai geriausios techninės funkcijos buvo rezervuotos technikos gigantams, kaip Apple ar Samsung. Dabar manoma, kad Huawei P20 Pro turės trigubą kamerą, o Xiaomi estetinė pusė Mix 2 telefone, Prancūzijos dizainerio dėka, negali nepalikti įspūdžio.

Neseniai sulaukėme gandų iš Kinijos apie Mi7 telefoną, kurie garantuoja, kad įrenginys stipriai konkuruos su visais 2018 metų flagmanais. Pasak šviežių gandų, Xiaomi Mi7 turės Qualcomm Snapdragon 845 procesorių kartu su 6/8GB RAM atminties bei vertikalia dviguba kamera. Jei vis dar laukiate virtualaus pirštų antspaudų skaitytuvo, nustokite. Nepanašu, kad koks nors gamintojas greitu metu panaudos šią funkciją.
Xiaomi Mi7 taip pat lygiuosis su naujausia Apple iPhone serija, dėl savo naujos 7.5W belaidžio krovimo funkcijos. Mi Mix 2 šios funkcijos neturi. Xiaomi dėmesys yra padalytas tarp dizaino ir galimybės neatsilikti nuo kitų didelio pajėgumo flagmanų. Tikėkimės, kad greitu metu kompanija sutvarkys visus reikalus.