Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Nauja nuotrauka, kuri greitai buvo pašalinta, parodo, kad Xiaomi Mi Mix 2s turės dvigubą galinę kamerą ir priekinę kamerą apačioje

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Nauja nuotrauka, kuri greitai buvo pašalinta, parodo, kad Xiaomi Mi Mix 2s turės dvigubą galinę kamerą ir priekinę kamerą apačioje

 Liko šiek tiek daugiau negu dvi savaitės iki Xiaomi Mi Mix 2s pasirodymo. Šis telefonas dažnai aptarinėjamas gandų pasaulyje su išsamiomis detalėmis. Šios detalės užsimena apie būtinus atnaujinimus flagmano klasifikacijai. Nors Mix 2 yra puikus telefonas, jis nesuteikia visų privalumų. Kameros našumas nėra toks, kokio būtų galima tikėtis iš telefono, turinčio flagmano techninę įrangą. Taip pat telefonas neturi belaidžio krovimo funkcijos bei gali pasigirti tik LCD ekranu. Xiaomi daugelį iš šių dalykų pakeis pasirodysiančiame Mix 2s telefone, ypač kameros pajėgumą.

NAUJAUSIA XIAOMI MI MIX 2S NUOTRAUKA PATVIRTINA GANDUS, KAD PRIEKINĖ KAMERA NEBUS VIRŠUJE. NUOTRAUKA PARODO PANAŠIĄ ESTETIKĄ, KAIP MIX 2 TELEFONE

Šiuo metu yra žinomos trys funkcijos, kurios labiausiai krenta į akį, kalbant apie Xiaomi Mi Mix 2s. Pirmoji iš jų yra pati svarbiausia. Mix 2s žūtbūt reikia kameros pagerinimo, jei Xiaomi nori lygiuotis su kitomis galingomis kompanijomis. Dėl kameros pasirodė daug gerų naujienų. Kompanija pažada ryškumo gylio veiksmingumą Mix 2s telefone, o gandai patikina, kad šiais metais Mix sulauks dvigubos kameros.
Kaip bebūtų, yra blogų naujienų, kalbant apie kitą, labai lauktą funkciją. Kai kurie ankstesni gandai tikino, kad Mix 2s pakeis savo priekinės kameros poziciją į estetiškai malonesnį viršutinį dešinįjį kampą. Deja, dabar manome, kad to nesulauksime.

Kaip matote, paviešintos nuotraukos parodo, kad prietaisas turės dvigubą galinę kamerą, o priekinė bus įrenginio apačioje. Kas įdomiausia, kad šios nuotraukos, paviešintos Weibo svetainėje, nebeegzistuoja. Taigi, tai gali būti aukso puodas, kadangi pačios kompanijos pasidalintos nuotraukos daug informacijos nesuteikia. Apibendrinant, Mix 2s forma primena tai, ką matėme ankstesniuose ganduose, toks pat sudėjimas bei medžiagos, kaip ir telefono pirmtako.
Originalus Mix 2 yra labai estetiškas ir jo įpėdinis seks jo pėdomis. Jeigu kameros našumas pasieks savo potencialą, prietaisas bus labai galingas.