Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Meizu Zero“ yra pirmasis telefonas, neturintis krovimo ir kitų lizdų

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Meizu Zero“ yra pirmasis telefonas, neturintis krovimo ir kitų lizdų

Telefonų gamintojai stengiasi gaminti telefonus, turinčius kuo mažiau rėmelių, skylių bei fizinių mygtukų. Nors praeis nemažai laiko, kol sulauksime telefono be išsikišusios kameros ir dizaino elementų, tačiau „Meizu“ su savo gamybos „Zero“ telefonu jau vienu žingsniu priekyje. Telefonas yra puikus gamintojų progreso pavyzdys, kadangi kitos kompanijos jau kurį laiką mėgina gaminti telefonus be mygtukų ir lizdų.

Nors „Meizu Zero“ neturi mygtukų ir lizdų, telefonas išlaiko rėmelius.

„Meizu Zero“ niekur neturi fizinių mygtukų. Dauguma šiuolaikinių įrenginių jau atsisakė pradinio ekrano ir grįžimo atgal mygtukų, bet „Meizu Zero“ taip pat neturi įjungimo ir garso mygtukų. Fiziniai mygtukai buvo pakeisti lietimui jautriomis plokštėmis. Telefonas taip pat neturi išpjovos garsiakalbiui, kadangi kompanija po ekranu įmontavo pjezoelektrinius keitiklius garsui perduoti. Panašią technologiją naudoja „Xiaomi Mi MIX“ bei „Sharp Aquos Crystal“.

Kadangi tai yra telefonas, neturintis jokių lizdų, jis taip pat nenaudoja krovimo lizdo. Prietaisas palaiko „Super mCharge Wireless“ technologiją, kuri suteikia 18 W belaidžio krovimo galimybę. Krovimo galingumas yra kur kas geresnis negu tokių kompanijų, kaip „Apple“ ar „Samsung“. Kita vertus, pervesti duomenis galima tik per bevielį interneto ryšį ar mobiliuosius tinklus. Vieta SIM kortelei buvo pakeista į eSIM technologiją.

„Meizu Zero“ naudoja 5.99 colių AMOLED ekraną ir turi didoką apatinį bei viršutinį rėmelį, pastarajame įmontuota 20 MP priekinė kamera. Telefonas taip pat naudoja ekrane įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą. Prietaisas atsparus vandeniui ir dulkėms. Įrenginio gale yra dvigubos kameros sistema, sudaryta iš 12 MP ir 20 MP objektyvų. Telefonas yra varomas „Snapdragon 845“ čipsetu. Pagaminti juodos ir baltos spalvos variantai.

Kompanija neatskleidė atminties konfigūracijos, baterijos talpos bei kainos. Vis dėlto, greitu metu vyks „Mobile World Congress“ paroda, kurios metu turėtume sužinoti šią informaciją.