Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

LG ir Samsung Display suvaldys Apple OLED plokščių reikalavimus, teigia analitikas

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > LG ir Samsung Display suvaldys Apple OLED plokščių reikalavimus, teigia analitikas

Samsung apsukrumas leido kompanijai išlaikyti sveikus ir nuolatinius santykius su keliais išmaniųjų telefonų gamintojais, bet šis pranašumas taip pat įtraukė Apple į spąstus ir jų perėjimą iš IPS LCD į OLED plokštes. 2017 metams, Samsung Display bus technikos gigantų pagrindinis ekranų tiekėjas, tačiau Apple turi planus taip pat įtraukti ir LG Display, taip bent jau teigia žymus analitikas.
Pasak KGI Securities analitiko Ming-Chi Kuo, Samsung netrukus atras šiek tiek konkurencijos iš LG, nors šis veiksmas įvyks tik kitais metais. Dar nebuvo patvirtinta kokio santykio OLED ekranus gamins LG Display, bet gamintojai pradės nuo mažumų, kaip rašoma apačioje.
“Samsung dabar yra vienintelis Apple iPhone OLED plokščių gamintojas. Manome, kad LG Display galėtų pradėti panašios produkcijos modelį. Kaip bebūtų, žinant, kad jų stipresnis gebėjimas yra kurti priekines dalis, bendradarbiavimas su kompanija kuri specializuojasi galinių dalių gamyboje kaip GIS, mūsų nuožiūra, ženkliai pagerintų iPhone OLED gavybos reitingą.”

LG Display tapimas Apple tiekėjais patenkintų abi partijas, įkūrėjas gautų dideles pajamų sumas, o Kupertino gigantai galėtų derėtis dėl geresnių OLED ekranų kainų tiek iš LG, tiek iš Samsung. Šių ekranų kaina gali būti kiek nepalanki Apple, dėl Samsung didelės produkcijos, bet kuo daugiau atsiranda naujų gamintojų, tuo labiau Samsung svarba su laiku nyksta.
Šiuo metu Apple neturi kitos išeities, kaip žaisti su Samsung paklausa, tačiau prasidėjus 2018 metams scenarijus keisis.