Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„LG G8 ThinQ“ galimai naudos naująją ekrano garso technologiją ir bus pristatytas „MWC 2019“ renginyje

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „LG G8 ThinQ“ galimai naudos naująją ekrano garso technologiją ir bus pristatytas „MWC 2019“ renginyje

Dauguma telefonų gamintojų nepristato savo telefonų daug dėmesio sulaukiančiose parodose, kaip „IFA“, „CES“ ar „MWC“, kadangi kiti produktai gali nukreipti vartotojų dėmesį nuo jų pristatomo telefono. Vis dėlto „LG“ ir „Xiaomi“ galimai pristatys savo naujus telefonus „MWC“ parodoje, kuri vyks jau kitą mėnesį. „LG“ šio renginio metu pristatė „G6“. Naujų mobiliųjų telefonų technologijų dėka, „LG“ gali nukreipti parodos dėmesį savo naudai.

„LG G8 ThinQ“ gali būti pirmasis „G“ serijos telefonas su trigubos kameros sąranka.

„LG“ mobiliųjų telefonų divizioną ištiko sausra. Nors kompanija pastaruoju metu ir neišleido rinką drebinančių prietaisų, kai kurie „LG“ telefonai paprasčiausiai nesulaukė tinkamo dėmesio, nepaisant to, kad jie turėjo ir gerus parametrus, ir solidų dizainą. Dėl besitęsiančių nuostolių kompanija praeitų metų pabaigoje susidūrė su vadovavimo pertvarkymu. O dabar panašu, kad kompanija nusprendė pristatyti „LG G8 ThinQ“ flagmaną „MWC 2019“ parodoje.

Kadangi daug dėmesio sulaukiantys pristatymai dažniausiai nevyksta prekybos parodose, „LG“ turės progą sulaukti publikos dėmesio, pristatydami „G8 ThinQ“ Barselonoje. Vis dėlto sklando gandai, kad „Xiaomi“ taip pat planuoja pristatyti savo gamybos prietaisą toje pačioje parodoje, tačiau neaišku, koks tai bus modelis.

Telefono techninė įranga gali būti aukštos klasės, tačiau kompanijai reikėtų šiek tiek padirbėti su programine įranga. Vis dėlto Korėjos gigantai gali viską sutvarkyti su savalaikiais programinės įrangos atnaujinimais. Taip pat kompanija anksčiau užsiminė, kad jie išleis naujus produktus tik tada, kai naudojamos technologijos bus pažengusios ir stabilios, taigi tai gali reikšti, kad telefonas yra paruoštas prekybai.

Kol kas nėra daug informacijos apie „LG G8 ThinQ“, išskyrus tai, kad prietaisas galimai naudos ekrano garso bei 3D kameros technologijas. Tikėtina, kad telefonas bus varomas „Snapdragon 855“ čipsetu, kaip ir dauguma kitų 2019 metų flagmanų. Kalbant apie kainą, „LG“ nėra ta kompanija, kurios gaminiai turi konkurencingą kainą, taigi tikėtina, kad „G8 ThinQ“ kainuos panašiai kaip „Galaxy S10 Plus“.