Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Kompanijos viršininkas patikino, kad gandai apie OnePlus X2 yra melagingi

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Kompanijos viršininkas patikino, kad gandai apie OnePlus X2 yra melagingi

Sklido gandai, kad kuriamas naujas prietaisas OnePlus X2, kuris turės galingą techninę įrangą ir palyginus mažą kainą. Deja, panašu, kad vienintelis didelio pajėgumo telefonas, kurio sulauksime iš kompanijos bus tas, kuris naudos Snapdragon 845 procesorių.

REMIANTIS PARAMETRAIS, ONEPLUS X2 BŪTŲ NELOGIŠKAS PRIETAISAS

Pasirodžius Snapdragon 845, nereikės ilgai laukti, kol išvysime prietaisus, naudojančius naujausią ir geriausią Qualcomm procesorių. Neseniai buvo paviešintas sąrašas, kuriame buvo surašyti prietaisai, kurie naudos Snapdragon 845, ir nieko stebėtino, kad OnePlus 6T buvo tame sąraše. Trumpai tariant, OnePlus X2 netaps realybe dėl logiškos priežasties.
Jei negirdėjote gandų apie OnePlus X2, pristatysime jo tariamus parametrus. Buvo pasirodę pranešimai, kad įrenginys turės Snapdragon 835 ir 5.5 colių ekraną. Ekrano dydis atskleidžia, kad telefonas nebūtų naudojęs 18:9 vaizdo santykio, kadangi tai kainuotų daugiau pinigų. Taip pat buvo pasirodę gandai, kad prietaisas turės 4GB RAM atminties, taigi telefonas turėtų mažesnes kelių darbų vienu metu galimybes negu OnePlus 5T, kuris turi 6GB LPDDR4X RAM atminties. Pasirodysiantis flagmanas, kuris turės Snapdragon 845, oficialaus pavadinimo dar neturi, tačiau, remiantis ankstesniais prietaisais, manome, kad tai bus OnePlus 6T.
Galime nesulaukti USB 3.0 talpyklos, tačiau yra kitų gerų dalykų, kurių galime tikėtis iš kompanijos. Galbūt, pagaliau, sulauksime belaidžio krovimo funkcijos.