Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

Kompaktiškasis „iPhone XE“ pakeis „iPhone SE“

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Kompaktiškasis „iPhone XE“ pakeis „iPhone SE“

Jis turės berėmį ekraną su išpjovimu ir metalinį korpusą.

Kompaktiškas „iPhone SE“ turintis 4 colių ekraną buvo išleistas dar 2016 m. Nuo to laiko „iPhone“ linija buvo reguliariai atnaujinama, tačiau SE linijos įpėdinis taip ir nepasirodė. Viskas pasikeis šiais metais – „Apple“ ruošiasi išleisti „iPhone XE“.

„PC-Tablet“ portalo šaltinis, kuris yra glaudžiai susijęs su „Foxconn“ gamykla Indijoje, patvirtino, kad 2019 m. trečiąjį ketvirtį bus išleistas naujas itin kompaktiškas „Apple“ išmanusis telefonas, kuris anksčiau ganduose buvo minimas kaip „iPhone SE 2“.

„IPhone XE“ pavadinimas nėra atsitiktinis. Raidė „X“ kalba apie perėjimą prie naujo šiuolaikinio dizaino su berėmiu ekranu ir „bang“ viršuje, kaip ir dabartiniuose „iPhone“ modeliuose. Tai tvirtinantis šaltinis pažymėjo, kad įrenginys turės 4,8 colių AMOLED ekraną ir veido ID jutiklį virš jo.

Pirštų atspaudų skaitytuvas išnyks, bet klasikinis aliuminio korpusas išliks. Galinė kamera, kaip ir „iPhone XR“ , turės vieną 12 megapikselių f / 1,8 diafragmą. Apie procesorių duomenų kol kas nėra, tačiau, atsižvelgiant į veido atpažinimo sistemą, galima daryti prielaidą, kad „iPhone XE“ gaus „A12 Bionic“ ar net galingesnį lustą.

Išmanusis telefonas bus išleistas keliomis versijomis su skirtingu atminties dydžiu, ir kainuos nuo 600 iki 800 dolerių. Tikėtina, kad jis bus pristatytas tradiciniame rudens pristatyme kartu su naujos kartos „XS“ ir „XS Max“.