Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

Klausimas – atsakymas

Ekranų taisymas > Klausimas – atsakymas
Į klausimus kiek kainuoja viena ar kita paslauga atsakyta nebus, nes paslaugų kainos keičiasi, todėl atsakymai su skelbiamomis kainomis gali klaidinti kitus skaitytojus.
Jus dominančios kainos ieškokite mūsų kainoraštyje, arba susisiekite telefonu 8 600 97006.
Labai prašome gerbti gimtąją kalbą ir rašyti be klaidų.

Norėdami užduoti klausimą turite užpildyti formą

 
 
 
 
 
 
Laukeliai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus rodomas ar naudojamas reklamos tikslais.
Saugumo sumetimais išsaugome jūsų IP: 3.236.225.157.
Klausimas bus rodomas svetainėje po to, kai į jį atsakys administratorius.
82 entries.
Neda Neda wrote on November 7, 2017 at 19:33
Sveiki. Telefonas jau kurį laiką, labai dažnai išsijunginėja. Kiek esu skaičiusi, tai gali būti išklibusi baterija, tad reiktų ja su kažkuo paremti.. Bet pas mane telefono modelis Galaxy A5 ir dangtelis neatsidaro. Ką tokiu atveju daryti?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, na tikrai labai mažai tikėtina, kad šio modelio baterija kažkaip galėtų nestabiliai laikytis ir atjunginėti telefoną. Jūsų telefono išsijunginėjimas tikrai su tuo nesusijęs. Gedimo priežastis kitur, tai žinoma gali būti ir dėl baterijos gedimo, bet ne dėl to kad ji kažkaip nestabiliai laikosi. Siūlytume telefoną parodyti mūsų telefonų meistrams.
Rolandas Rolandas wrote on November 5, 2017 at 17:54
Sveiki, kodėl sony xperia z3 compact kamera nefokusuoja, iš arti fotografuojant viskas gerai, o darant foto is toliau gaunasi foto neryškios? ar padėtų pakeitus kita kamera ar čia gali būti kažkas daugiau?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, gali būti kad ant telefono foto kameros yra nešvarumų kurie trukdo sufokusuoto vaizdą, arba telefono kamera ar kameros stikliukas yra tiesiog subraižyti, ar kažkaip kitaip pažeisti.
Eglė Eglė wrote on October 30, 2017 at 10:41
Laba diena, mano telefono Samsung J5 ekranas nereaguoja į lietimus. Įsijungi telefoną, ir vos pasirodžius ekranui, viskas pastringa, nereaguoja nei į lietimus, nei į bandymus išjungti telefoną, galiausiai pats pradeda išsijunginėti ir pastringa. Kas tai galėtų būti?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, gedimo priežasčių Jūsų atveju gali būti keletas. Viena iš gedimo priežasčių gali būti operacinės sistemos problemos. Taip pat tokie telefono gedimo simptomai gali atsirasti dėl to, kad į telefoną pateko drėgmės. Siūlytume telefoną parodyti mūsų specialistams.
Donatas Donatas wrote on October 28, 2017 at 14:33
Sveiki. turiu samsung S4. Bandau įjungt telefoną parodo juodam ekrane samsung s4 GT- I9505 ir vėl iš karto išsijungia ir taip neįsijungia telefonas. Kokia gali būti problema?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, galimai sugedo Android operacinė sistema. Tokius gedimus šaliname per vieną valandą.
Giedrius Giedrius wrote on October 25, 2017 at 11:15
Sveiki, Galaxy S7 ekrane atsirado vertikali žalia linija ,numestas nebuvo ,kas tai galėtu būti?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, jei telefonas nebuvo numestas, tai galimai buvo per stipriai suspaustas telefono ekranas.
Simona Simona wrote on October 23, 2017 at 17:29
Sveiki, norime pasiteirauti dėl Apple iPhone 4s gedimo. Benaršant facebook telefonas užstrigo, ekranas pasidarė baltas ir liko tik mėlyna facebook įrankių juosta, vėliau viskas dingo, liko juodas ekranas. Telefono perkrauti nepavyksta, jis nereaguoja prijungus prie maitinimo lizdo. Jungiant prie kompiuterio jis skleidžia jungimo garsus, tačiau kompiuteriui neleidžia prieiti prie duomenų. Ar įmanoma dar jį atgaivinti?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, na visų pirma reikia paminėti, kad iPhone 4s telefonų iOS jau neveikia kai kurios programos, todėl gali būti, kad Jūsų atveju taip ir atsitiko, kad sugedo operacinė sistema. Tokie gedimai yra nesunkiai pašalinami. Jei gedimas vis dėlto mechaninis, tai kažką konkrečiau galėtume pasakyti tik apžiūrėję Jūsų telefoną.
Paulius Paulius wrote on October 19, 2017 at 19:59
Sveiki, mano telefonas sony xperia Z3(d6603) buvo visai \"numiręs\" iš pradžių maniau, kad tai baterija, tačiau nunešus į taisyklą ir patikrinus paaiškėjo, kad kaista pagrindinė plokštė ir dėl to telefonas neįsijungia arba įsijungia labai trumpam laikotarpiui, o baterija čia niekuo dėta. Telefonui neseniai buvo pakeistas ekranas ir stikliukas nes seniau buvo kritęs, galbūt dėl to ir kaista, nes drėgmės jis nėra gavęs? Taigi, ar verta būtų keisti ta plokštę ir kokia maždaug būtų kaina, nes ten kur nešiau apžiūrėt telefoną, sakė jį parduot ?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, labai sunku patarti ar vertą šiam telefonui keisti pagrindinę plokštę. Kiek supratome į šio telefono remontą jau yra investuota nemaža pinigų suma, tai turėtumėte gerai pagalvoti ar verta dar mokėti už jo remontą.
Artūras Artūras wrote on October 16, 2017 at 16:02
sveiki.turiu samsung galaxy s3. kažkodėl jis man jungiant pastringa ant samsung užrašo ir nebaigia isijungti.kas gali buti?
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, pradžiai galėtume pasiūlyti perrašyti operacinę Android sistemą.
Edvinas Edvinas wrote on October 14, 2017 at 11:44
sveiki, turiu iphone 6 plus pirkau deveta, kas gali buti jeigu ekranas viena diena veikia normaliai kita diena ryte atsikeles nereaguoja i lietimus kartais sureguoja, po 2val vel pradejo veikti, kai uzrakinu telefona vel nebeveikia ir reik laukt kol veiks, praejus kiek laiko veikia normaliai
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, telefonui ko gero buvo pakeistas ekranas. Galimai ekranas yra blogos kokybės. Gali būti ir kitos priežastys dėl kurių telefonas veikia ne taip kaip turėtų. Mūsų taisykloje greitai nustatome tokių gedimų priežastis.
Karolina Karolina wrote on October 12, 2017 at 19:39
Sveiki. Turiu iPhone 6, problemos su garsu, skambinti paprastai leidžia ir girdisi kitas žmogus, tačiau norint pašnekėti per viber ar skype programas tik įjungus garsiakalbį ar vaizdo kamerą garsas dingsta, o įprastai kalbant garsas yra, kas cia galejo nutikti
Admin Reply by: Gintaras
Sveiki, na jei problema atsiranda tik kai įsijungiate kokią nors programėlę, tai galima įtarti jog yra programinis gedimas. Siūlytume kreiptis į servisą operacinės sistemos (iOS) perrašymui.