Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

Keturgubos kameros telefonui, „Galaxy A9s“, buvo atlikti „Geekbench“ bandymai prieš šiandien įvyksiantį pasirodymą

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Keturgubos kameros telefonui, „Galaxy A9s“, buvo atlikti „Geekbench“ bandymai prieš šiandien įvyksiantį pasirodymą

„Samsung“ pagamino telefoną, naudojantį keturias galines kameras. Pastaruoju metu pasirodė nemažai gandų apie prietaisą, o „Samsung“ anonsavo „4x“ renginį, kuris vyks jau šiandien. Tiesioginė transliacija prasidės 12 valandą dienos Lietuvos laiku. Anksčiau buvo manoma, kad telefonas bus pavadintas „Galaxy A9 Star Pro“. Vis dėlto, remiantis „Geekbench“ duomenų baze, galime teigti, kad telefonas vadinsis „Galaxy A9s“.

„Geekbench“ rezultatai atskleidžia, kad prietaisas naudos „Snapdragon 660“ bei 6 GB RAM.

Tarp daugumos gandų, pasirodė ir spekuliacijos, kad telefonas bus pavadintas „Galaxy A9 Star Pro“, tačiau „Geekbench“ duomenų bazėje įrašytas „SM-A9200“ modelio numeris, taigi, panašu, kad telefonas vadinsis „Galaxy A9s“.

Remiantis informacija apie parametrus, prietaisas naudos dosnų kiekį RAM atminties – 6 GB. Telefonas taip pat bus varomas „Snapdragon 660“ čipsetu. Manome, kad „Snapdragon 710“ būtų suteikęs daugiau vertės vartotojams, ypač turint omenyje, kad tai yra pirmasis telefonas pasaulyje, naudojantis keturias galines kameras. Tikėtina, kad įrenginys turės 128 GB vidinės atminties. Be abejo, bus galima panaudoti microSD kortelę atminties plėtimui.

Deja, „Galaxy A7“ nepalaikė optinio priartinimo funkcijos, nepaisant to, kad prietaisas naudojo trigubą galinę kamerą, taigi, tikėkimės, kad „Samsung“ nepagailės funkcijos šiam modeliui. „Samsung“ pažadėjo gaminti puikios kokybės vidutinio pajėgumo telefonus ir jiems suteikti pažangiausias funkcijas, kad konkuruotų su Kinijos kompanijomis.

Manoma, kad „Galaxy A9s“ naudos 24 MP pirminį galinį lęšį kartu su 5 MP gylio jutikliu. Trečiojo lęšio maksimali rezoliucija sieks 8 MP. Jis bus atsakingas už plataus kampo nuotraukas. Taip pat manoma, kad bus naudojamas ir 10 MP objektyvas, kuris bus įmontuotas telefoto lęšio viduje.

Telefono pristatymo renginys vyks rytoj Malaizijoje.