Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Išmaniajam telefonui “Pixel” skirtas “Android 8.1” atnaujinimas sukelia našumo problemas? Štai kaip jas išspręsti

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Išmaniajam telefonui “Pixel” skirtas “Android 8.1” atnaujinimas sukelia našumo problemas? Štai kaip jas išspręsti

Prieš keletą dienų ”Google” išleido ”Android 8.1″ “Oreo” sausio mėnesio saugumo paketo atnaujinimą . Naujinį galima naudoti “Pixel” ir “Nexus” įrenginiams. Kai kurie vartotojai pranešė apie “Pixel” telefonų veikimo sutrikimus, atlikus atnaujinimą.

Problemos varijuoja nuo lėtos animacijos iki uždelsto programos paleidimo laiko. Tačiau “Google” teigia, kad problema iškyla tik tiems vartotojams, kurie rankiniu būdu perkelia naujausią saugos pataisą, o ne laukia OTA atnaujinimo.

Bendrovė priduria, kad sausio pataisas būtina atnaujinti per OTA. Kai kurie vartotojai, kurie rankiniu būdu atnaujino savo įrenginius, pažymi, kad juos perkrovus taip pat susitvarko ”vėlavimo” problemos.

 Problema su paskutiniais ”Android 8.1”sausio mėn. atnaujinimais 

Po paskutinio atnaujinimo keli “Google Pixel”, “Pixel 2”, “Pixel XL” ir “Pixel 2 XL” naudotojai pranešė apie įrenginių našumo problemas. Kaip teigia pati ”Google”, nors “OTA” versijoje nėra fiksuojama šios problemos, tačiau iškilo daugybę problemų, įskaitant pastebimą vėlavimą animacijose ir vėlavimą paleidžiant programas. 

Uždelstas laikas buvo ypač pastebimas naudojant pranešimų siuntimo ir el. pašto programas, ir šie siuntimai kai kuriems vartotojams užtrukdavo net keletą minučių.

Vartotojai taip pat pranešė, kad pranešimų juostoje (per ” 9to5Google” ) pateikiamas pranešimas: “Apdorojamas “Android’ naujinys “, kuris neatsidaro keletą minučių ir kai kuriems vartotojams jis pasirodo pakartotinai keletą kartų. Tačiau atrodo, kad šių problemų sprendimas yra gana paprastas – eikite į “OTA” versiją arba bandykite iš naujo paleisti įrenginį, kad sužinotumėte, ar įrenginio našumas tapo vėl įprastas.