Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

“iPhone X” išmaniuosius telefonus tikimasi parduoti net po “iPhone X Plus” išleidimo

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > “iPhone X” išmaniuosius telefonus tikimasi parduoti net po “iPhone X Plus” išleidimo

“Apple”‘ siekia užkirsti kelią pasklidusioms kalboms, jog kai bus išleistas 6.1 colio “iPhone X Plus” modelis su LCD ekranu, sumažės ”iPhone X” pardavimai. Tačiau šios kalbos nėra visiškai teisingos, nes tiekimo grandinės gandai byloja, kad “iPhone X” bus parduodamas dar ilgą laiką.

Gandai teigia, kad “iPhone X” bus parduodamas iki 2019 m. Ar “Apple” laikosi įprastos išmaniųjų telefonų strategijos?

Pasak nenurodytų informacijos šaltinių, “Apple” tikisi pristatyti du naujus “iPhone” modelius, kurie bus pritaikyti OLED ekranui, ir turės numatomą 6,46 colių variantą. Tačiau šios versijos bus parduodamos, kuomet ir “iPhone X” bus dar rinkoje. Kadangi šiais metais bus parduodamas didesnis įrenginių skaičius, Apple pranešė, kad ieškos naujų partnerių tam tikrų komponentų gamybai.

Manome, kad be “Samsung”, technologijų įmonė ketina bendradarbiauti ir su kitais gamintojais, įskaitant “LG” ir galbūt kitus. Šis gandas yra įdomus, nes anot Ming-Chi Kuo, jame teigiama, jog “Apple” “iPhone X” pardavimai kris, kai “iPhone X Plus” pasirodys įvairiose rinkose.

“Apple” turi ilgalaikę ankstesnės kartos modelių kainas mažinančią istorijos praktiką, siekdama įrodyti, kad bendrovė gali pateikti labiau priimtiną kainą tiems vartotojams, kurie anksčiau manė, kad šie išmanieji telefonai yra pernelyg brangūs, kad galėtų juos įsigyti.

Šiais metais mes manome, kad ”Apple” ketina ir  toliau  laikytis savo strategijos, tačiau kolkas to patvirtinti negalime. Išmaniųjų telefonų pramonė šiais metais bus labai konkurencinga,  nėra jokių užuominų ir nepasakojama apie tai, ar “Apple” sprendimas išliks suderinamas su strategija, kuri vyksta jau keletą metų.

Ar manote,kad “iPhone X” bus parduodamas iki 2019m?