Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Huawei puikiai sekėsi su pardavimais 2017 metais – kompanija pardavė 153 milijonus įrenginių

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Huawei puikiai sekėsi su pardavimais 2017 metais – kompanija pardavė 153 milijonus įrenginių

Huawei neseniai pranešė, kad jie pardavė daugiau telefonų negu 2016 metais. Kompanija greitu metu pasireikš ir Jungtinėse Valstijose, taigi, reikalai kompanijai gali pakrypti dar geresne linkme.

HUAWEI IŠPLĖS AI IR AR PROGRAMAS 2018 METAIS – KOMPANIJA ŠIUO METU YRA TARP TRIJŲ DIDŽIAUSIŲ TELEFONŲ GAMINTOJŲ

Naujausios statistikos praneša, kad Huawei pasaulinė rinka padidėjo 10 procentų 2017 metais, tai kompaniją pastūmėjo į trečią vietą tarp kitų pardavėjų, kurie irgi sugebėjo pasiekti tokius aukštus balus.

Kompanija taip pat išlaikė aukščiausią poziciją savo šalies rinkoje. Mate 10 ir Mate 10 Pro atskleidžia, kad kompanija labiau pasiners į AI ir AR, kitaip tariant kompanija mėgins sukurti išmanesnį telefoną.
Remiantis IDC, Samsung šiuo metu turi 22.3 procentus rinkos dalies, o Apple laikosi antroje vietoje su 12.5 procentų rinkos dalies. Visai neseniai Huawei sugebėjo aplenkti Apple ir užsitikrinti antrą vietą, tačiau tai buvo prieš iPhone X pasirodymą.

Buvo daug priežasčių, kodėl žmonės manė, kad Huawei negalės įsitvirtinti JAV rinkoje. Viena iš jų buvo, vyriausybės nerimas dėl firmos saugumo grėsmės, bet kompanijos vadovas tokius gandus paneigė. Dabar, kai kompanijai pavyko prasiskverbti į JAV rinką, Apple ir Samsung pajus spaudimą ir Huawei galės dar labiau išplėsti savo dalį rinkoje. Tuo pačiu metu, pranešama, kad Xiaomi taip pat mėgina oficialiai įsitvirtinti JAV rinkoje.

Huawei nepateikė prognozių, kiek prietaisų jie ketina pagaminti 2018 metais, bet netgi jei ir pateiktų, skaičius, ko gero, būtų blyškus, palyginus su Samsung ambicijom sukurti 320 milijonų įrenginių.