Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Huawei“ pristatė 5G išmanųjį telefoną „Mate X“, galintį pavirsti į planšetę

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Huawei“ pristatė 5G išmanųjį telefoną „Mate X“, galintį pavirsti į planšetę

Be unikalaus sulankstomo ekrano ir galingų vidinių parametrų, jis gavo neįtikėtinai greitą įkrovimą.

Barselonoje vykusios „MWC“ parodos metu „Huawei“ pristatė „Mate X“ – savo pirmąjį išmanųjį telefoną, galintį išsilankstyti iki planšetės dydžio. Skirtingai nuo „Samsung Galaxy Fold“, jis gavo kitokį korpuso dizainą ir tik vieną OLED ekraną, kurį galima sulenkti ir ištiesti.

Išskleistoje formoje ekrano įstrižainės dydis yra 8 coliai, skiriamoji geba – 2 480 × 2 200 pikselių. Sulankstytas jis dalinasi į dvi dalis, kurių priekinė yra 6,6 colio, skiriamoji geba – 2 480 × 1 148 taškų, o galinė dalis – 6,38 colio, skiriamoji geba yra 2 480 × 892 taškų.

Abiejų dalių dydis skiriasi dėl to, kad yra kraštinės sustorėjimas dėl kameros ir kitų užpildų. Čia esantys fotoaparatai naudojami tiek įprastiniam, tiek savęs fotografavimui.

Didesnės korpuso dalies storis yra tik 5,4 mm, o sulenktos – 11 mm. To buvo pasiekta naudojant unikalų vyrį, turintį daugiau nei 100 skirtingų komponentų. Prie šio dizaino bendrovės inžinieriai dirbo daugiau nei trejus metus.

Nepaisant minimalaus storio, viduje pavyko sumontuoti dvi baterijas, kurių bendra talpa – 4500 mAh. Deklaruotas greitasis įkrovimas 55 W, kuris šiai dienai yra rekordiško greičio lyginant su kitais išmaniaisiais telefonais. Šis greitis leidžia užpildyti 85% akumuliatoriaus įkrovos tik per 30 minučių.

Išmaniajame telefone veikia „Kirin 980“ procesorius, papildytas naujausiu 5G modemu „Balong 5000“. Jo pagalba 1 GB failą galima atsisiųsti tik per 3 sekundes. RAM operatyvioji atmintis – 8 GB, o įmontuota – 512 GB.

Vietoj antros SIM kortelės su 4 G palaikymu, galima įdiegti nanoSD kortelę. Taip pat verta paminėti pirštų atspaudų skaitytuvą, kuris yra sustorėjimo srityje.

„Huawei Mate X“ prekyboje pasirodys šių metų viduryje ir kainuos 2299 eurų.