Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Google generalinis direktorius pažadėjo 11 Daydream telefonų

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Google generalinis direktorius pažadėjo 11 Daydream telefonų

Google generalinis direktorius pranešė, kad atsiras 11 Daydream funkciją palaikančių telefonų prieš šių metų pabaigą.
Kol kas, Google Pixel, Pixel XL, Motorola Moto Z, Huawei Mate 9 Pro, Porsche Design Mate 9, ZTE Axon 7 ir ASUS Zenfone AR palaiko Daydream funkciją. Samsung pradėjo Daydream funkcijos įdiegimą Galaxy S8 bei S8+ telefonuose Jungtinėse Valstijose.
Taigi, yra septyni telefonai palaikantys Daydream bei Galaxy S8 ir S8+, kurie iš lėto mėgina pridėti šią funkciją.
Vis dar neaišku ar Galaxy Note 8 palaikys Daydream, tačiau nematome priežasties kodėl neturėtų. Gali užtrukti šiek tiek laiko, kol Samsung išleis programą, bet didelis ekranas turėtų pasiūlyti gerą patirtį.
Du aiškūs kandidatai šiam sąrašui yra Pixel 2 ir Pixel 2 XL, ar kaip Google pavadins savo naujuosius prietaisus. Pixel varomas Snapdragon 836, greitesne Snapdragon 10nm SoC versija, turėtų pasiūlyti greitesnes grafikas ir telefonas turės mažesnius rėmelius.
LG vis dar neprisijungia prie Daydream palaikančių telefonų sąrašo su savo LG G6, kuris varomas Snapdragon 821. Vis dėlto, pasirodė gandai, kad LG V30 palaikys Google VR platformą.
Jei visi šie telefonai įgaus Daydream funkciją, atsiras daugiau negu 11 telefonų ir jeigu Huawei pratęs Daydream funkciją Mate 9 įpėdiniui, atsiras dar daugiau funkciją palaikančių prietaisų.
Daydream šiuo metu parduodamas už 79 JAV dolerius Jungtinėse Valstijose, už 84.99 svarus sterlingų Jungtinėje Karalystėje ir už 100 eurų Vokietijoje.