Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Google“ galimai gamina du patrauklios kainos telefonus

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Google“ galimai gamina du patrauklios kainos telefonus

Kompanija „Google“ ganėtinai neseniai įžengė į išmaniųjų telefonų rinką. Jau trejus metus gigantai gamino tik didelio pajėgumo telefonus. Vis dėlto, panašu, kad kompanija padidins savo gaminamų telefonų pasirinkimų sąrašą ir į jį įtrauks patrauklesnės kainos prietaisus.

Ankstesnės detalės apie pigesnį „Pixel“ modelį apibūdino prietaisą su „Snapdragon 710“.

Anksčiau žymus patarėjas Roland Quandt „Google Lens“ programėlėje aptiko vidutinio pajėgumo „Pixel“ telefoną, kodiniu pavadinimu „Bonito“. Šią informaciją patvirtino kodo fragmentas po naujausio „ARCore“ atnaujinimo. Po šio atnaujinimo buvo aptiktas dar vienas pavadinimas – „Sargo“. Nors kodas neatskleidžia jokios informacijos apie prietaisus, žinant, kad tai yra žuvų pavadinimai, manome, kad tai yra „Pixel“ telefonai, kadangi „Google“ mėgsta savo telefonams suteikti žuvų pavadinimus.

Labiausiai tikėtina, kad šie telefonai yra vidutinio pajėgumo ir jie nepriklausys „Pixel 3“ serijai. Jei Roland Quandt „Twitter“ pranešimas pasiteisins, telefonas, kurio kodinis pavadinimas yra „Bonito“, bus varomas galingu 10 nm FinFET „Snapdragon 710“ čipsetu. Kadangi „Pixel“ telefonai išleidžiami poromis, tikėtina, kad „Sargo“ taip pat yra vidutinio pajėgumo įrenginys. Pastarasis turėtų būti mažesnis nei „Bonito“, kadangi tai yra mažesnė žuvis. Quandt taip pat pranešė, kad „Bonito“ pasirodys pirmoje 2019 metų pusėje.

Žinant, kad „Apple“ išleido pigesnį „iPhone“ modelį, o pasirodysiantis „Galaxy S10“ taip pat turės patrauklesnės kainos variantą, pigesnio „Google“ prietaiso pasirodymas nesukeltų didelės nuostabos.