Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

„Galaxy S10“ serija bus pristatyta vasario 20 dieną San Fransiske

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Galaxy S10“ serija bus pristatyta vasario 20 dieną San Fransiske

„Samsung“ oficialiai pasidalino kvietimu į vasario 20 dieną vyksiantį renginį, kuriame bus pristatyta naujoji „Galaxy S10“ serija. „UNPACKED“ renginys bus organizuojamas San Fransiske. Galimas atvejis, kad sulauksime ir kelių staigmenų, tačiau didžiausias dėmesys, be abejonės, bus skiriamas pasirodysiančiai flagmanų serijai.

Remiantis įvairiais pranešimais, „Samsung“ iš viso planuoja išleisti tris „Galaxy S10“ modelius ir specialų ketvirtą variantą, apie kurį tuojau sužinosite. Manoma, kad silpniausio modelio pavadinimas bus „Galaxy S10 E“. Jo ekrano įstrižainės dydis sieks 5.8 colius. Šis variantas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori „Galaxy S10“ flagmanų serijos telefono už mažesnę kainą, tačiau turėkite omenyje, kad susidursite su keliais kompromisais, tokiais kaip maža 3100 mAh baterija ar vienguba priekine kamera.

Pranešama, kad pagrindinis „Galaxy S10“ modelis naudos 6.1 colio ekraną su ekrane įmontuotu pirštų antspaudų skaitytuvu. „Galaxy S10 Plus“ tariamai turės didžiulį 6.44 colių ekraną su dviguba priekine kamera. „Samsung“ taip pat gali išleisti „Galaxy S10 Plus“ variantą, palaikantį 5G ryšį, tačiau jis bus parduodamas tik tam tikruose regionuose, kadangi 5G yra neseniai atsiradusi technologija.

Remiantis ankstesniais gandais, „Galaxy S10 Plus“ 5G versija naudos didelę 5000 mAh bateriją, kuri suteiks pakankamai patvarumo, naudojantis greituoju 5G interneto ryšiu. Pietų Korėjos gigantai taip pat pranešė, kad ilgai lauktas lankstomas telefonas pasirodys pirmoje 2019 metų pusėje.

Tikėtina, kad kompanija suteiks daugiau informacijos apie lankstomą telefoną vasario 20 dieną „UNPACKED“ renginyje. Tą pačią dieną sulauksime ir įvairių „Samsung“ aksesuarų telefonams.