Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

„Exceptions“ – ko gero geriausias mobilus žaidimas žanre „rask skirtumus“

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > „Exceptions“ – ko gero geriausias mobilus žaidimas žanre „rask skirtumus“

Tai dėlionės su daugybe nuotraukų iš viso pasaulio.

„Android“ sistemoje tapo pasiekiamas „Exceptions“ žaidimas, kuriame reikia ieškoti skirtumų tarp nuotraukų. Žaidime nėra laikmačių, dėmesį blaškančių reklamų ir aiškios lygių sekos – tik aukštos kokybės vaizdai ir atpalaiduojanti muzika.

„Exceptions“ siūlo išbandyti savo dėmesį ieškant skirtumų daugybėje nuotraukų iš viso pasaulio. Gamta, architektūra, žmonės, interjeras – vaizdai yra labai skirtingi. Kiekviename paveiksle galite naudoti priartinimą, kur abu vaizdai tuo pačiu metu didėja. Taip pat yra ribotas užuominų skaičius.

„Exceptions“ galite žaisti tiek vertikaliame, tiek horizontaliame ekrano režime. Programa puikiai prisitaiko prie bet kokio dydžio planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Taip pat yra galimybė prisijungti prie „Play Game“, ir tai leis jums išsaugoti savo statistiką ir pasiekimus.

„Exceptions“ yra nemokamas. Kūrėjai žada kasdien pildyti vaizdų bazę. Žaidime yra integruota reklama, tačiau ji rodoma tik pertraukose tarp lygių. Už atskirą mokestį galite jos atsisakyti.