Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

Ekranų keitimas

Ekranų taisymas > Ekranų keitimas

Telefonų ekranų keitimas yra pats didžiausias išmaniųjų telefonų turėtojų galvos skausmas. Turbūt kiekvienam iš mūsų teko patirti tą jausmą kai telefonas kažkokiu stebuklingu būdu tiesiog išslysta iš rankų. Jei labai pasiseka, tai nukritus telefonui ant žemės jam nieko neatsitinka, čia labai praverčia telefonų dėklai, arba telefonų apsauginiai grūdinti stiklai, šių telefonų priedų galite įsigyti pas mus beveik visiems telefonų modeliams. Kartais nukritus telefonui skyla jo liečiamasis stikliukas, o vidinis telefono ekranas lieka sveikas, ar tai reiškia kad užteks pakeisti tik telefono stikliuką?

Telefonų modelių yra labai daug, ir didžioji dauguma telefonų modelių yra pagaminti taip, kad skilus telefono stikliukui reikia keisti visą telefono ekrano komplektą. Taip yra todėl, kad nemaža dalis telefonų modelių pagaminti taip, kad tarp ekrano ir liečiamojo stikliuko yra specialūs UV klijai, o bandant juos atskirti telefono ekranas neretai skyla, todėl vis tiek teks keisti visą ekraną. Nenešiokite telefono kišenėje, tai dar viena priežastis kodėl skyla telefonų ekranai.  Saugokite savo telefoną, ir jis Jums tarnaus ilgai, o jei jau taip atsitiko, kad sugadinote savo telefoną, mes pasiruošę Jums padėti.

Dažnai iš savo klientų sulaukiame tokio klausimo, ar galima iš telefono „ištraukti“ duomenis jei telefonas nerodo vaizdo? Deja to padaryti greičiausiai nepavyks, nes prijungus telefoną prie kompiuterio dažniausiai telefono ekrane pasirodo užrašas prašantis patvirtinti prisijungimą prie kompiuterio, bet jei telefono ekranas nerodo vaizdo, to padaryti deja nepavyks. Patariame svarbius duomenis sinchronizuoti su kokia nors Jūsų paskyra, na tarkime google.

Bet kokiu atveju, jei sudužo telefono ekranas, mūsų įmonė nepaliks Jūsų bėdoje. Mums bus malonu, jei Jūs tapsite mūsų klientu.