Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Dabar perkant ”Nokia 6” išmanųjį telefoną, nemokamai jūs gaunate nešiojamą įkroviklį ”Mophie Powerbank”

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Dabar perkant ”Nokia 6” išmanųjį telefoną, nemokamai jūs gaunate nešiojamą įkroviklį ”Mophie Powerbank”

“Nokia 6” yra išmanusis telefonas, kurio kaina siekia 250 JAV dolerių, ir jis pasižymi puikia surinkimo kokybe už neabejotinai gerą kainą. Nors ateityje matysite, kad perkant telefoną ir toliau turėsite galimybę gauti nuolaidų, tačiau kodėl būtent dabar jį įsigyti naudinga? Taigi, jei “Nokia 6” nusipirksite dabar, su šiuo pirkiniu nemokamai gausite nešiojamą įkroviklį “Mophie Powerbank”.

Sudarant naujausią sutartį, pirkdami ”Nokia 6”, dovanų jūs gaunate 5.200 mAh “Mophie” įkrovimo stotelę “Powerbank”

Galite užeiti į “Slick Deals” ir pamatysite, kad ”Nokia 6”  su 32 GB atminties kainuoja 229,99 USD. Tačiau ne tai yra pagrindinė šios sutarties dalis, nes sutartyje yra pažymima, kad perkant ”Nokia 6”, jūs be jokių papildomų išlaidų nemokamai gausite 5.200 mAh ”Mophie Powerbank” nešiojamą įkroviklį.

“Mophie” gamina aukščiausios klasės priedus, skirtus išmaniesiems telefonams. Šį kartą pirkdami “Nokia 6”, jūs gausite nešiojamą įkroviklį dovanų ir kaskart galėsite įkrauti šį įrenginį kelis kartus. “PowerBank” taps ”geriausiu draugu”, kai nėra elektros ar energijos šaltinio, kuriuo būtų galima įkrauti įrenginį.

”Nokia 6″ turi 3000 mAh bateriją, kuri pakrauta ”laikys” visą dieną, bet jei atsitiktinai pamiršite ją įkrauti, tą dieną “Mophie” nešiojamas įkroviklis jums pagelbės. Jei norite ”Nokia 6” nusipirkti už dar žemesnę kainą, tuomet ją galite įsigyti per “Amazon”, tačiau tokiu atveju jūs negausite nemokamo ”Mophie Powerbank” nešiojamo įkroviklio.

Taigi mes rekomenduojame perkant ”Nokia 6” pasinaudoti šia sutartimi, kurią sudarydami, nemokamai jūs gaunate ”Powerbank”, nes mes negalima pažadėti ar vėliau bus dar tokių puikių pasiūlymų.