Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

Ekranų taisymas > Blogas

„OnePlus 6“ sulaukė svarbaus kameros atnaujinimo

„OnePlus 6“ jau dabar turi gerą kamerą, tačiau panašu, kad ji bus dar labiau patobulinta, kadangi kompanija išleido svarbų atnaujinimą, skirtą būtent kamerai. „OxygenOS 5.1.9“ atnaujinimas pagerins kameros aiškumą, dinaminį nuotolį, kraštų aptikimą portreto rėžime bei bendrą fokusavimo greitį ir tikslumą.

Atnaujinimas į kameros programėlę pridės „Google Lens“ funkcionalumą, kuris, nukreipus kamerą į tam tikrus objektus ar vietoves, suteiks jums daugiau informacijos bei pasiūlys susijusių svetainių nuorodas. „Google Lens“ taip pat galima naudoti, norint išversti užsienio kalbos žodžius, atpažinti gyvūnus ir daugiau.

„OnePlus“ tikina, kad tai yra svarbus „OnePlus 6“ atnaujinimas.

Atnaujinimas pasirodys ir kituose modeliuose.

„Google Lens“ galima atsisiųsti, kaip atskirą programėlę, tačiau daug patogiau yra turėti ją jau integruotą į kameros programėlę. Šios funkcijos po atnaujinimo taip pat sulauks ir „OnePlus 5“ bei „OnePlus 5T“.

„OxygenOS 5.1.9“ atnaujinimas jau pasiekė kai kuriuos „OnePlus 6“ telefonus, taigi, jeigu jūs jo dar neturite, tikėkitės jo artimiausiomis valandomis arba dienomis.

„Huawei“ ruošiasi išleisti greito krovimo technologiją, kuri palaikys iki 40 vatų galios

Pastaraisiais metais telefonų gamintojai skiria vis daugiau dėmesio greito krovimo technologijai. Netgi „Apple“ panaudojo šią technologiją praeitais metais, kai pristatė „iPhone X“, „iPhone 8“ bei „iPhone 8 Plus“. Tai nepadeda kompanijoms labai sudominti vartotojų, tačiau vartotojai turi galimybę įkrauti savo įrenginį per labai trumpą laiką.

Kalbant apie greito krovimo technologiją, šiuo metu pirmauja „OPPO“, „Super VOOC“ technologijos dėka. Greito krovimo progresas labiausiai buvo pastebimas naudojant „Find X Lamborghini Edition“ flagmaną. Ši technologija telefono 3400 mAh bateriją visiškai pakrovė vos per 35 minutes. Tai labai sužavėjo vartotojus, norinčius sutaupyti porą valandų kraunant telefoną.

„Huawei“ to galbūt ir nepralenks, tačiau tikrai neatsiliks nuo Kinijos konkurentų. Naujame Kinijos sertifikavimo įraše matyti, kad „Huawei“ išleis savo gamybos įkroviklį, kuris gali pralenkti konkurentus greičiu.

„OPPO Super VOOC“ technologija palaiko iki 50 vatų galios – „Huawei“ šioje srityje bus antri.

2016 metais „Huawei“ pristatė savo „Honor Magic“ technologiją, kuri visiškai pakraudavo bateriją per 45 minutes, naudojant 5V/8A sąranką. Naujasis įkroviklis vadinsis „SuperCharge“, o modelio numeris bus „HW-100400C00“. Naujasis sąrašas parodo, kad įkroviklis naudos pajėgesnę 10V/4A konfigūraciją. Tai leis pasiekti 40 vatų galingumą, kuris yra beveik dvigubai didesnis už dabartinių „Huawei“ įkroviklių galingumą.

Nėra informacijos, kada „Huawei“ išleis šią naują technologiją, tačiau yra užuomina. Kinijos kompanija planuoja pristatyti savo naująją „Mate 20“ seriją spalio mėnesį, taigi nauja technologija gali būti pristatyta kartu su šia serija. Manoma, kad šią technologiją gali turėti didelio pajėgumo „Mate 20 Pro“, kuris tariamai turės 6.9 colių lankstų OLED ekraną.

Didesnis ekranas reiškia, kad telefonas turės didesnę bateriją, taigi patentuota greito krovimo technologija reikš, kad vartotojai galės ilgiau laikyti telefono ekraną įjungtą ir įkrauti savo telefoną per labai trumpą laiko tarpą.

„Xiaomi“ pagaliau ruošiasi artėjančiam „Mi 8 Explorer Edition“ pasirodymui

„Xiaomi“ gegužės mėnesį pristatė „Mi 8 Explorer Edition“. Prietaiso parametrų dėka, jis yra galingiausias ir brangiausias variantas iš visų trijų „Mi 8“ modelių. Iš pradžių telefonas turėjo 8 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties, kurios negalima išplėsti. Panašu, kad Kinijos kompanija ruošia naujesnius modelius, kurie pasirodys netolimoje ateityje.

„TENAA“ sąrašas parodo, kad „Mi 8 Explorer Edition“ turės 4 GB, 6 GB ir 8 GB RAM versijas.

Neseniai sudarytas „TENAA“ sąrašas parodo kelis „Mi 8 Explorer Edition“ variantus su skirtingais RAM ir vidinės atminties kiekiais. Iš modelio numerio ir nuotraukos labai lengva pasakyti, kad tai yra „Mi 8 Explorer Edition“. Sąraše paminėta 4 GB, 6 GB ir 8 GB RAM kartu su 64 GB, 128 GB ir 256 GB vidinės atminties.

Nėra parašyta kaip bus suderintos atminties ir RAM konfigūracijos. Kol kas yra patvirtinta tik 8 GB RAM ir 128 GB vidinės atminties kombinacija. Galima manyti, kad 4 GB RAM modelis turės 64 GB vidinės atminties. Vis dėlto, praeityje„Xiaomi“ išleido vieną didesnės talpos telefono variantą, o kitą su daugiau RAM, taigi, kitos kombinacijos taip pat yra įmanomos.

„Mi 8 Explorer Edition“ turi įspūdingą dizainą bei yra varomas „Snapdragon 845“ čipsetu. Jis taip pat turi pirštų antspaudų skaitytuvą, įmontuotą ekrane, bei yra pirmasis „Android“ flagmanas, turintis 3D veido atpažinimo funkciją. Telefonas gali pasigirti dvigubo diapazono GPS technologija. „Xiaomi“ nusprendė, kad 8 GB / 128 GB „Mi 8 Explorer“ variantas kainuos 3799 Kinijos juanių (~488€). Tai bus pigiausias flagmanas, naudojantis „Snapdragon 845“ ir 8 GB RAM.

„OnePlus 6“ vartotojai skundžiasi, kad telefono galinis stiklas lūžta savaime

Vėl padaugėjo kalbų apie „OnePlus 6“, tačiau ne dėl to, kad kompanija pristatė naujos spalvos modelį Jungtinėse Valstijose. Priežastis yra blogesnė. Buvo pranešta, kad galinis stiklas, esantis šalia prietaiso garso mygtukų, lengvai dūžta be vartotojų pastangų.

„OnePlus 6“ dizainas gali būti pagrindinis šios situacijos kaltininkas, o kiti vartotojai kaltina telefono savininkus.

Kai kurie „Reddit“ vartotojai pranešė, kad elegantiškas „OnePlus 6“ dizainas nėra atsparus įtrūkimams. Pirmą kartą apie šią problemą buvo pranešta, kai vienas „Reddit“ vartotojas pasidalino nuotrauka, kurioje buvo matomas „OnePlus 6“ su sudužusiu galiniu stiklu.

Kitas vartotojas pasidalino dar viena „OnePlus 6“ nuotrauka su įtrūkimu toje pačioje vietoje. Pasak telefono savininko, stiklas įtrūko ne dėl jo kaltės, o pats savaime.

Kitas vartotojas skundėsi, kad jo telefonas nukrito ant minkšto paviršiaus ir dėklas, kuris buvo parduodamas kartu su telefonu, neapsaugojo prietaiso nuo įtrūkimo. Savo bėdas išreiškė ir dar vienas vartotojas, kuris teigia telefoną visada laikęs mediniame dėkle, kurį nusipirko kartu su prietaisu.

Šiuo metu sunku spręsti, kas sukelia stiklo įtrūkimą. Kai kurie vartotojai mano, kad jie nusipirko brokuotą prietaisą. Kiti mano, jog dėl to kalti dizaino trūkumai. Buvo parduota milijonas „OnePlus 6“ vienetų per labai trumpą periodą ir nebuvo pranešta apie jokias rimtas bėdas kaip ši.

„OnePlus 6“ galą sudaro stiklas ir galbūt komponentų įkaitimas, ypač „Snapdragon 845“ procesoriaus, galėjo priversti galą išsiplėsti ir sukelti įtrūkimus toje vietoje. Vis dėlto, vienas iš šių įtrūkimų atsirado telefono kampe, o ten procesoriaus tikrai nėra.

„Reddit“ vartotojai priėjo išvadą, kad dėl šios situacijos kalti dizaino trūkumai, o kiti vartotojai mano, kad dėl įtrūkimo kalti neatsargūs savininkai. Sėdėjimas, laikant telefoną galinėje kišenėje, irgi gali sukelti stiklo įtrūkimą, todėl telefonus su stiklais iš abiejų pusių reikia naudoti atsargiai.

Analitikai mano, kad „Apple“ nebegamins „iPhone X“ ir „iPhone SE“ trečiame metų ketvirtyje, kad padidintų naujų modelių produkciją

Analitikai mano, kad „Apple“ visiškai pakeis „iPhone X“ produkciją į 2018 metų serijos produkciją. Naujoje serijoje bus 6.1 colio MLCD+ ekrano modelis, kurį analitikai vadina „iPhone 9“, o kiti du prietaisai naudos OLED ekrano technologiją. Kol vartotojai aktyviai lauks naujų modelių pasirodymo, manoma, kad „Apple“ taip pat palaipsniui nutrauks ir savo 4 colių „iPhone SE“ produkciją.

Analitikai pasirodysiantį 6.5 colių modelį vadina „iPhone 11 Plus“. Modelis tenkins vartotojus dėl savo didesnio ekrano ploto.

Jokia naujiena, kad dauguma telefonų gamintojų siekia gaminti telefonus su dideliais ekranais ir mažesniais rėmeliais. Norėdami neatsilikti nuo šios mados, „Apple“ nemano, kad būtų logiška toliau gaminti 4 colių telefoną arba „iPhone X“, kuris nesulauks daug pirkėjų, pasirodžius naujos generacijos telefonams.

„Apple“ taip pat planuoja išleisti 6.1 colio LCD modelį su priekine išpjova, kuris panašu, kad bus parduodamas už ~470€ ir turės geresnę techninę įrangą už„iPhone X“.

Trumpai tariant, nepanašu, kad „iPhone X“ išliks perspektyviu pasirinkimu, netgi jei kompanija sumažins jo kainą. „iPhone X“ kaina yra tokia didelė dėl brangių komponentų, kaip AMOLED plokščių iš „Samsung“ ar „TrueDepth“ kameros iš kitų tiekėjų.

„BlueFin“ analitikai mano, kad „Apple“ turi progą suvilioti tuos pirkėjus, kurie ruošiasi atsinaujinti savo telefoną šį rudenį. Analitikai suprato, kad „Apple“ planuoja užsakyti ~180 milijonų telefonų kitiems fiskaliniams metams, tarp jų yra ir„iPhone 8“ vienetai, kadangi kompanija turės daugiau laisvės sumažinti telefonų su dideliais rėmeliais kainą.

Analitikai būsimuosius OLED modelius vadina „iPhone 11“ ir „iPhone 11 Plus“. Manoma, kad pastarasis patenkins vartotojus, kuriems nepatiko „iPhone X“ dėl jo mažesnio dydžio.

„iPhone 9“ bus skirtas taupesniems vartotojams, tačiau jis turės tik vieną kameros lęšį gale ir priekyje.

Gegužės mėnesį „Galaxy S9 Plus“ pardavimai buvo tokie prasti, kad juos pralenkė netgi „iPhone 8“ pardavimai

Iš telefonų, turinčių aukštesnius ekranus ir minimalius rėmelius, „iPhone 8“ sulaukė daugiausiai pardavimų gegužės mėnesį. Tai nebuvo geriausias „Samsung“ ketvirtis, kadangi kompanija bendrai pardavė vos 8 milijonus „Galaxy S9“ ir„Galaxy S9 Plus“ vienetų. Kompanijos pelno gairės antroje metų pusėje parodo „Samsug“ veiklos pelno rekordo serijos baigtį.

„iPhone X“ užėmė trečią vietą, galimai dėl vartotojų, laukiančių dar labiau pažengusių modelių šiais metais.

„Counterpoint Research“ pateikė savo samprotavimą, kodėl gegužės mėnesį taip klestėjo „iPhone 8“ pardavimai.

Remiantis naujausiais „Counterpoint Research“ tyrimais, „Apple“ susigrąžino pirmą vietą geriausiai parduodamų telefonų sąraše su „iPhone 8“. Stiprios pasaulio futbolo čempionato reklamos padėjo technikos gigantams sudominti pirkėjus Europoje ir kitose rinkose.

Nepaisant to, kad „Galaxy S9 Plus“ yra pirmasis kompanijos „Galaxy S“ serijos flagmanas, turintis dvigubą kamerą ir naująją kintamos diafragmos technologiją, telefonas tėra dar vienas pasikartojantis pirmtako pagerinimas. „iPhone X“ buvo geriausiai parduodamas telefonas pirmoje metų pusėje, tačiau jis staiga krito į trečiąją vietą, nusileisdamas „Galaxy S9 Plus“.

To priežastis gali būti vartotojai, laukiantys naujų „iPhone“ modelių, iš kurių du turės OLED ekraną, o trečiasis pasikliaus labiau pažengusiu LCD ekranu. Šių trijų naujų modelių pasirodymas reikš, kad „Apple“ sumažins „iPhone X“ kainą arba visai jo atsisakys, kad užleistų vietą naujesniems modeliams.

Priklausomai nuo vartotojų poreikių, geresnis sprendimas jiems būtų laukti naujų „iPhone“ modelių, kurie tikėtinai sumažins „iPhone X“ pardavimus. Nors „iPhone 8“ ir nėra labiausiai įtikinantis pirkinys, jo seno dizaino dėka, prietaiso kaina yra ženkliai mažesnė už „iPhone X“.

Pasirodė gandai, kad „iPhone 9“ turės penkių spalvų variantus

2018 metų „iPhone“ serija pastaraisiais mėnesiais yra dažnai aptarinėjama gandų pasaulyje. Visų tų gandų dėka, gana saugiai galime tvirtinti, kad kompanija šiemet išleis tris naujus „iPhone“ modelius: 5.8 colių „iPhone X(s)“, 6.1 colio„iPhone 9“ ir 6.5 colių „iPhone X(s) Plus“.

Yra nesutarimų dėl šių trijų modelių kainos. „Apple“ praeitais metais atliko drąsų sprendimą, išleisdami ~855€ vertės „iPhone X“. Šis sprendimas užtikrino kompanijos vidutinės pardavimo kainos pakilimą, todėl pajamos išliko didelės, nepaisant vartotojų dvejonių pakeisti savo senuosius prietaisus. Šiandien mėgstamas analitikas Ming-Chi Kuo pasidalino detalėmis apie 2018 metų „iPhone“ serijos kainą ir kitą informaciją.

Analitikas Ming-Chi Kuo teigia, kad „Apple“ išleis penkių spalvų „iPhone 9“ variantus.

To kiekvieną dieną nepamatysi. Ar prisimenate „iPhone 5c“? „Apple“ šį prietaisą išleido 2013 metų rugsėjo mėnesį. Jis buvo skirtas vidutinės ir žemesnės klasės telefonų naudotojams. Nepaisant savo madingumo, „iPhone 5c“ sulaukė didžiulės nesėkmės, kadangi „Apple“ vartotojai paprasčiausiai nebuvo pripratę prie plastikinio telefono.

Panašu, kad 2018 metais „Apple“ nori viską pabandyti iš naujo. Ming-Chi Kuo šiandien pasidalino informacija apie 2018 metų „iPhone“ serijos spalvų variantus. Pasak Ming-Chi Kuo, „Apple“ pagamins juodos, auksinės ir sidabrinės spalvos „iPhone X(s) Plus“ variantus. Tikimasi, kad 6.1 colio LCD „iPhone 9“ bus pagrindinis kompanijos pajamų šaltinis šiais metais ir jis turės penkis spalvų variantus.

Pasak patikimo analitiko, telefonas sulauks pilkos, baltos, raudonos, mėlynos ir oranžinės spalvos variantų. Pasirinkimas tikrai didelis. Šis sumanymas pažymės pagrindinį skirtumą tarp trijų modelių. Vėliau vartotojai gali privengti šio prietaiso, kadangi „Apple“ vartotojai dažnai didžiuojasi naudojantys didelio pajėgumo įrenginius, tai buvo viena iš priežasčių dėl prasto „iPhone 5c“ pasirodymo.

Ming-Chi Kuo mano, kad „iPhone 9“ kaina prasidės nuo 600€, o 6.5 colių „iPhone X(s) Plus“ bus parduodamas už ~855€.

Panašu, kad „Apple“ šiemet nesieks tokio didelio vidutinės pardavimo kainos išaugimo, kaip praeitais metais. Ming-Chi Kuo taip pat pasidalino spekuliacijomis apie 2018 metų „iPhone“ serijos kainą. Pasak analitiko, 6.1 colio „iPhone 9“ bus parduodamas už 600€, o didesnis 6.5 colių OLED „iPhone X(s) Plus“ kainuos ~855€. Belieka manyti, kad 5.8 colių „iPhone X(s)“ kainuos ~770€.

Analitikas taip pat optimistiškas dėl „iPhone 9“ ir tikisi, kad prietaisas sudarys 55% serijos pardavimų šiais metais. Kalbant apie „iPhone X(s)“ ir „iPhone X(s) Plus“, Ming-Chi Kuo mano, kad jų pardavimus daugiausiai sudarys ankstyvieji pirkėjai arba vartotojai, kurie kuo anksčiau nori naujausio „Apple“ telefono.

Manoma, kad „Galaxy Note 9“ rašiklis nebus suderinamas su „Note 8“

Tikimasi, kad „Galaxy Note 9“ rašiklis turės galybę funkcijų, kurios ženkliai pralenks praeitos generacijos rašiklių funkcijas. Kaip bebūtų, vartotojai mano, kad „Galaxy Note 8“ bus suderinamas su naujausiu „S-Pen“ ir jiems nereikės pirkti naujausio „Galaxy Note“ flagmano, kad pasinaudoti šiais privalumais. Deja, panašu, kad taip nebus, kadangi pasirodė gandai, jog naudojant „Note 8“, rašiklis veiks kaip paprastas aksesuaras.

Remiantis naujausiu pranešimu, „Note 9“ rašiklį naudojant su „Galaxy Note 8“, jis veiks kaip paprastas rašiklis be išskirtinių funkcijų.

Būtų logiška jei „Galaxy Note 9“ rašiklis veiktų tik su pasirodysiančiu flagmanu. „Samsung“ galėjo į „Note 9“ įdėti tam tikras dalis, kurios leistų vartotojams vientisai suporuoti telefoną su rašikliu. „Ice Universe“ nemano, kad „Galaxy Note 8“ bus suderinamas su „Galaxy Note 9“ rašikliu.

Nors juo bus galima naudotis kaip įprastu rašikliu, vartotojai negalės panaudoti visų jo privalumų. Buvo kelis kartus pranešta, kad „S-Pen“ gali turėti vidinę bateriją ir gali būti prijungiamas prie „Note 9“, „Bluetooth LE“ pagalba. Taip pat įmanoma, kad vartotojai galės kontroliuoti muziką, įjungti ir sustabdyti laikmatį, fotografuoti nuotoliniu būdu ir atlikti daugybę kitų funkcijų.

Trumpai tariant, šis aksesuaras, kurį dauguma vartotojų palaikė naujovių trūkumu, suteiks daugiau funkcijų negu jie įsivaizdavo. Deja, nepanašu, kad naujos generacijos „S-Pen“ bus suderinamas su „Note 8“. Vis dėlto, tai nėra oficialios naujienos ir nežinia, kada „Galaxy Note 8“ vartotojams gali nusišypsoti laimė.

Paviešintoje „Xiaomi Mi MIX 3“ nuotraukoje matomas ekranas be rėmelių, kurį turi „Vivo NEX“ bei „OPPO Find X“

Kovo mėnesį „Xiaomi“ pristatė „Mi MIX 2S“ ir jau po trijų mėnesių nuo jo oficialaus pristatymo buvo paviešinta „Xiaomi Mi MIX 3“ nuotrauka. Pažvelgus į nuotrauką matyti, kad telefonas turės panašų dizainą į „Vivo NEX“ ir „OPPO Find X“.

Paviešintoje „Mi MIX 3“ nuotraukoje nematyti priekinės išpjovos, todėl prietaisas galimai naudos iššokančią kamerą.

Paviešintoje „Mi MIX 3“ prototipo nuotraukoje matyti, kad telefonas turės didesnį ekrano ir korpuso santykį už „Mi MIX 2S“. Priešingai negu „Mi MIX 2S“, kuris turi storą apatinį rėmelį, jo įpėdinis turės tik labai ploną rėmelį, kurį pastebės tik įžvalgios akys.

Tai taip pat gali reikšti, kad „Mi MIX 3“ turės iššokančią priekinę kamerą, kaip „Vivo NEX“. „Mi MIX 2S“ priekinė kamera įmontuota apatiniame rėmelyje, tačiau paviešintoje nuotraukoje nesimato nei priekinės kameros modulio, nei priekinės išpjovos.

Manoma, kad „Mi MIX 3“ bus varomas „Qualcomm Snapdragon 845“ čipsetu, kadangi šiuo metu nėra kitokio pasirinkimo. Didelis ekrano plotas reiškia, kad „Xiaomi“ turės sugalvoti būdą, kaip atrakinti prietaisą, ir gali atsisakyti galinio pirštų antspaudų skaitytuvo. Nuo „Xiaomi Mi 8“ pradžios tapo aišku, kad ateityje aukšto pajėgumo prietaisuose kompanija naudos pirštų antspaudų skaitytuvą, esantį ekrane, ir 3D veido atpažinimo funkciją.

Tėra vienas klausimas: kokią saugumo funkciją „Xiaomi“ panaudos „Mi MIX 3“ telefone? Mes manome, kad prietaisas turės abi funkcijas, tačiau tam, kad jis galėtų naudoti pirštų antspaudų skaitytuvą ekrane, telefonui teks naudoti OLED ekraną.

„Samsung Galaxy Note 9“ turės 8 GB RAM, 512 GB vidinės atminties ir 4000 mAh bateriją

„Samsung Galaxy Note 9“ pasirodys po mažiau nei dviejų mėnesių. Tai bus antrasis „Samsung“ flagmanas, pasirodęs šiais metais. Prietaisas vėl turės laiko pranašumą prieš „Apple iPhone“ seriją, kuri turėtų pasirodyti rugsėjį.

Eldar Murtazin iš Rusijos leidinio „Mobile-Review“ patvirtino kelias detales apie pasirodysiantį „Samsung“ telefoną.

„Samsung Galaxy Note 9“ išlaikys panašų dizainą kaip jo pirmtakas. „Bixby 2.0“ vis dar kuriamas, „Samsung“ daugiau naudos iš šios funkcijos išpeš per kitą mėnesį.

Viena įdomi detalė yra ta, kad „Samsung“ daugiau nebegamins „Galaxy Note 8“, kadangi kompanijai nepatinka palikti abu tos pačios serijos prietaisus rinkoje. Tai blogos žinios vartotojams, kurie nėra itin sužavėti flagmano technine įranga ir dairosi pigesnio varianto. Labiausiai šis sprendimas neramina dėl to, kad „Samsung“ neatliks didelių dizaino pakeitimų, todėl vartotojai turės pirkti seno dizaino telefoną už didesnę kainą.

Pasak Murtazin, vienintelis pastebimas išorinis skirtumas tarp „Note 9“ ir „Note 8“ yra horizontali galinė kamera su pirštų antspaudų skaitytuvu po ja. „Galaxy Note 9“ galinė kamera turės kintamos diafragmos sąranką, panašią į esančią„Galaxy S9“ serijoje. Taip pat bus pagerintas fotografavimas esant mažam apšvietimui bei stabilizacija. „Samsung“ pagerino „S-Pen“, kuris dabar palaiko „Bluetooth“ ryšį ir turi naujus darbo rėžimus, kurie pademonstruoja kompanijos ketinimus prietaisu suvilioti verslininkus.

„Samsung Galaxy Note 9“ turės 4000 mAh talpos bateriją ir 8 GB RAM / 512 GB vidinės atminties variantą.

Ankstesniuose ganduose buvo rašoma, kad „Galaxy Note 9“ turės gana didelę bateriją. Panašu, kad šios detalės buvo tikslios, kadangi Murtazin patvirtino didelės talpos baterijos buvimą šiame prietaise. Pasak jo, „Galaxy Note 9“ baterijos talpa sieks 4000 mAh, todėl prietaisas svers daugiau negu jo pirmtakas.

„Samsung“ taip pat išleis „Galaxy Note 9“ variantą su 512 GB vidinės atminties, kuris naudos 8 GB RAM. „OnePlus 6“ ir „Xiaomi Mi 8“ panaudojo 8 GB RAM savo telefonuose, o „Samsung“ nori pademonstruoti, kad toks kiekis reikalingas tik „planšetofonuose“. „Note 9“ palaikys microSD, todėl nereikės jaudintis dėl nepakankamos vidinės atminties.