Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

Ekranų taisymas > Blogas

„Samsung“ galimai ruošia didžiulį 6.7 colių „Galaxy S10“ variantą su keturguba galine kamera

Iki šiol girdėjome apie tris „Galaxy S10“ modelius. Vis dėlto, remiantis naujausiu pranešimu, „Samsung“ planuoja išleisti ketvirtą didžiausią „Galaxy S10“ variantą. Jeigu ši informacija pasitvirtins, įrenginys bus didesnis už „Galaxy Note 9“. Pastarasis naudoja didžiulį 6.4 colių Super AMOLED ekraną. Korėjos gigantai taip pat įdės visas pastangas į telefono kameros objektyvų galimybes.

„Galaxy A9 (2018)“, ko gero, buvo tik išbandymas prieš aukštesnės klasės „Galaxy S10“ modelį, kuris iš viso turės šešias kameras.

Remiantis šiandienos pranešimu iš „Wall Street Journal“, „Samsung“ ruošia „Galaxy S10“ variantą, kuris naudos keturgubą galinę kamerą bei dvigubą priekinę kamerą. Panašu, kad „Galaxy A9 (2018)“, pirmasis „Samsung“ telefonas su keturguba kamera, tebuvo skirtas pasibandymui. Tikrųjų fotografijos stebuklų galime sulaukti iš pasirodysiančio „Galaxy S10“.

Pranešime taip pat rašoma, kad didysis „S10“ modelis naudos 5G modemą. Manoma, kad kitų trijų modelių ekranų dydžiai varijuos nuo 5.8 iki 6.4 colių. Šie įrenginiai iš viso naudos nuo trijų iki penkių kamerų. Minėtųjų modelių dizainas dar nėra baigtas. Visai kaip „Mate 20 Pro“, aukštesnės klasės „Galaxy S10“ modelis turėtų gebėti be laido įkrauti kitus „Qi“ funkciją palaikančius prietaisus.

„Samsung“ mobiliųjų telefonų verslas pastaruoju metu nelabai klesti. Nepaisant to, kad Korėjos gigantai yra viena iš didžiausių telefonus gaminančių kompanijų pasaulyje, „Galaxy S9“, „Galaxy S9+“ bei „Galaxy Note 9“ pardavimai nėra įspūdingi. Galbūt „Samsung“ sukurs unikalų dizainą, kuris ateityje pakeis šią tendenciją. Taip pat pranešama, kad kompanija skiria didesnį dėmesį pigesniems telefonų pasiūlymams, siekdami padidinti pardavimų skaičių įvairiuose regionuose.

Kai kurie 2018 metų „iPad Pro“ savininkai susiduria su perlinkimo problemomis

Neseniai pasirodęs 2018 metų „iPad Pro“ yra labai galingas, kalbant apie jo našumą, o naujas prietaiso dizainas viską dar labiau pagerina. Vis dėlto, po naujojo „iPad Pro“ pasirodymo „Apple“ dar kartą atsidūrė nemalonioje padėtyje. Remiantis naujausiais pranešimais, kai kurie „iPad Pro“ vartotojai susiduria su perlinkimo problemomis.

Kai kurie 2018 metų „iPad Pro“ vartotojai yra nepatenkinti prietaiso patvarumu.

Nors tvirtumo bandymai naujajam „iPad Pro“ nebuvo sėkmingi, kai kurie vartotojai susiduria su problemomis neatliekant jokių bandymų. Apie tai pirmiausiai pranešė „MacRumors“. Informacija pranešime buvo sukaupta iš internetinių forumų. Nors vartotojai patys neatliko jokių tvirtumo bandymų, prietaisas jiems linksta savaime.

Vienas įrenginio savininkas grįžęs iš kelionės pastebėjo nežymų „iPad Pro“ palinkimą. Planšetiniam kompiuteriui kelionės metu nieko nebuvo nutikę. Ši istorija primena „iPhone 6 Plus“ fiasko, kai vartotojai skundėsi, jog telefonas linksta jų kišenėje.

2018 metų „iPad Pro“ yra 5.9 mm storio ir ploni įrenginiai yra linkę susidurti su tokiomis problemomis. Nors prietaiso dizainas yra puikus, kai kurie jo trūkumai yra asocijuojami su šia problema. Nesame tikri, kas galėtų sukelti tokias bėdas kai kuriems vartotojams. Lieka tik laukti, kol „Apple“ šiam reikalui skirs didesnį dėmesį.

Koncepcinis „Galaxy S10“ atvaizdavimas atskleidžia sumanų ekrano priekinės išpjovos panaudojimą

Gandai apie „Samsung Galaxy S10“ seriją plinta pilnu pajėgumu. Tikimasi, kad kitąmet „Samsung“ išleis tris naujus telefonus. Šie įrenginiai naudos funkcijas, kurios užtikrins, kad prietaisai drastiškai skirtųsi nuo savo pirmtakų. Vienas iš tokių pasikeitimų bus nauji ekranai. Nepaisant kompanijos meistriškumo ekranų gamyboje, „Samsung“ dar nepristatė naujo dizaino ekranų savo didelio pajėgumo prietaisams. Viskas pasikeis pasirodžius „S10“ serijai.

„Samsung Galaxy S10“ Infinity-O ekranas puikiai tiks žaidimų entuziastams.

Šią savaitę „Samsung“ pranešė apie savo sprendimą nenaudoti viršutinių ekrano rėmelių. Iki šiol Korėjos gigantai savo didelio pajėgumo prietaisuose naudojo plonus viršutinius rėmelius priekinei kamerai ir kitiems jutikliams talpinti, tačiau naujajame ekrane „Samsung“ kūrybiškai pritaikys priekinę išpjovą.

Iš trijų naujų ekrano plokščių, kurias kompanija pristatė programuotojų konferencijoje, Infinity-O plokštė bus naudojama kitų metų „Galaxy S10“ serijoje. Ši plokštė ekrano viršuje kairėje pusėje turi išgręžtą kameros išpjovą. Koncepcinis dailininkas Ben Geskin sukūrė keletą atvaizdavimų, kuriuose matomi „Samsung“ ekrano dizaino tikslai.

Pažvelgus į šiuos atvaizdavimus, susidaro įspūdis, kad kameros išpjova turi strateginę paskirties vietą, kurią vartotojai, žaidžiant žaidimus, uždengs su savo nykščiu. Tokiu būdu išpjova netrukdys naudotis telefonu ir bus išnaudojamas visas įrenginio ekranas.

Nauji „Galaxy S10“ serijos ekranai gali paspartinti vartotojų telefono keitimo procesą. Tiek „Samsung“, tiek „Apple“ susiduria su pardavimų sausra, kadangi vartotojai neskuba atsinaujinti savo prietaisų kaip anksčiau. „Samsung Galaxy S10“ serija pagaliau sulauks naujo dizaino. Tik laikas parodys, ar tai turės įtakos kompanijos pardavimams.

„iPhone X“ vartotojui prietaisas sprogo po „iOS 12.1“ atnaujinimo, „Apple“ atsakė į šį incidentą

Nors praėjo jau metai po „iPhone X“ pasirodymo, prietaisą ištiko netikėta problema. Panašu, kad „iOS 12.1“ atnaujinimas privertė prietaisą sprogti kaip „Samsung Galaxy Note 7“. Laimei, „Apple“ sureagavo į šį incidentą ir nedelsiant pradės tyrimus.

„iPhone X“ vartotojas pranešė, kad jo 10 mėnesių senumo telefonas užsiliepsnojo po „iOS 12.1“ atnaujinimo.

Rahel Mohamad nusipirko „iPhone X“ prieš maždaug 10 mėnesių. Viskas buvo gerai iki tol, kai vartotojas nusprendė atnaujinti telefono programinės įrangos versiją. Kadangi operacinės sistemos atnaujinimai eikvoja daug baterijos, nukentėjusysis atnaujinimo metu paliko telefoną krautis. Dažnai rekomenduojama taip daryti, kad telefonas neišsijungtų viduryje proceso.

Atnaujinimui pasibaigus, iš „iPhone X“ pradėjo sklisti dūmai ir, kai prietaisas buvo įjungtas, jis užsiliepsnojo. Nukentėjęs asmuo naudojo „Apple“ įkroviklį ir kabelį. Sprogimas įvyko po to, kai telefonas nebebuvo kraunamas. Rahel Mohamad teigė, kad jam paėmus telefoną, jis buvo labai karštas.

„Apple“ sureagavo į šį įvykį ir paprašė, kad nukentėjusysis atsiųstų savo telefoną kompanijai, kad jie galėtų nustatyti, dėl ko kilo problema. Nors tai nuraminančios naujienos, tai nėra pirmas „iPhone“ sprogimas. Vis dėlto, baterijoms, pagamintoms iš ličio, kartais gresia toks pavojus, tačiau tokie atvejai yra labai reti. Kol kas nėra aišku, kas nutiko „iPhone X“. Galėjo būti pažeistas koks nors komponentas, tačiau teks laukti „Apple“ atsako, kad sužinotume tikslią priežastį.

Primename, visada kraukite savo prietaisus su sertifikuotais kabeliais ir įkrovikliais, siekiant sumažinti sprogimo riziką.

Paviešintos naujo „Galaxy S10“ modelio svarbiausios funkcijos

2018 metams artėjant į pabaigą, sulaukiame vis daugiau gandų ir naujienų apie „Galaxy S10“. Remiantis keliais šaltiniais, Korėjos gigantai kitąmet išleis tris „Galaxy S10“ modelius. Sulauksime pigesnio varianto (tariamai „Galaxy S10 Lite“), standartinio „Galaxy S10“ ir didesnio „Galaxy S10+“. Šiandien pasirodė daugiau detalių apie „Galaxy S10 Lite“.

Pigesnis  „Galaxy S10 Lite“ naudos Infinity-O ekraną ir kainuos tarp 580-670€.

Niekam ne paslaptis, kad „Samsung“ nepateisino savo lūkesčių su „Galaxy S9“ serija, nepaisant to, kad serijos telefonai buvo pristatyti pompastiškai. „Samsung“ jau keletą metų nekeičia savo serijos dizaino ir kompanijai nepakanka pristatyti kintamos diafragmos kameros objektyvo, norint padidinti savo pardavimus.

Taigi, manoma, kad Korėjos gigantai kitais metais atiduos visas savo pastangas. „Samsung“ ne tik išleis pigesnį „Galaxy S“ variantą, tačiau ir ženkliai patobulins „Galaxy S10+“, lyginant su jo pirmtaku. Šiandien Ben Geskin, žmogus žinomas dėl koncepcinių prietaisų atvaizdavimo, savo „Twitter“ paskyroje pasidalino detalėmis apie „Galaxy S10 Lite“. Šiuo metu nežinome, ar tai tėra Geskin nuomonė, ar sulaukėme konkrečių faktų apie telefoną.

Remiantis šia informacija, pigesnis „Samsung“ telefonas turės tris vidinės atminties ir RAM variacijas. Prasčiausias variantas naudos 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties, o geriausias – 6 GB RAM bei 128 GB vidinės atminties. Geskin taip pat mano, kad „Galaxy S10 Lite“ nenaudos lenkto ekrano. Taip pat rašoma, kad telefonas naudos dvigubą galinę kamerą ir kainuos tarp 650-750 JAV dolerių (~578-666€). Geskin tiki ankstesniais gandais ir mano, jog „S10 Lite“ neturės virtualaus pirštų antspaudų skaitytuvo.

Praėjo 11 metų nuo to laiko, kai „Apple“ išleido savo pirmąjį paprastą išmanųjį telefoną. Dabar industrija pilnai subrendusi, todėl gamintojams yra sudėtinga savo didelio pajėgumo prietaisams kasmet suteikti didžių patobulinimų. „Apple“ šiemet pamėgino pusiau naują metodą su „iPhone XR“. Šis telefonas yra tarsi netiesioginis atsakas į kritiką dėl aukštų „iPhone“ kainų. „Samsung“ mėgins savo sėkmę su „Galaxy S10 Lite“. Vis dėlto, nemanome, kad kuri nors iš kompanijų pastebės didelę pažangą.

„Google Pixel 3“ vartotojai skundžiasi telefono perkaitimu jam kraunantis

„Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“ buvo pasmerkti nesėkmei jau nuo pat pradžių. Paviešintos detalės sugadino didžiąją „Google“ staigmeną ir abu prietaisai susidūrė su daugybe problemų po pasirodymo. Šiandien kai kurie vartotojai pranešė, kad jų „Pixel 3“ kaista kraunantis. Nepatenkinti vartotojai apie tai pranešė „Reddit“, „Google“ forumuose, „Twitter“ ir netgi patalpino vaizdo įrašus į „YouTube“. Prietaisai pernelyg kaista kraunantis, o vėliau išsijungia.

Telefonai kraunantis dažnai kaista, tačiau šie „Pixel 3“ kaitimo pranešimai yra verti dėmesio. Peržvelgus keletą skundų, atrodo, kad visko kaltininkas yra belaidžio krovimo rėžimas. Vartotojai su šia bėda susidūrė naudodami lėtesnius trečių šalių įkroviklius, „Google Pixel Stand“ ir, kai kuriais atvejais, laidinius įkroviklius. „Pixel 3“ taip pat kaista atliekant kasdienes užduotis, pavyzdžiui, per vaizdo skambučius ar žiūrint tiesiogines transliacijas.

Visi išmanieji telefonai turi apsaugą nuo perkaitimo, kuri sureaguoja telefonui pasiekus tam tikrą temperatūrą. Prietaisas vartotojui išsiunčia pranešimą, pranešantį apie per didelę šilumą. Jeigu po kurio laiko temperatūra išlieka aukšta, telefonas išsijungia automatiškai, siekdamas užkirsti kelią didesniam kaitimui. Prietaiso krovimo greitis smarkiai sulėtėja, o kartais baterija gali išsikrauti, netgi naudojantis įkrovikliu.

Dar nėra aišku, ar ši problema yra paplitusi dideliu mastu. Kai kurie vartotojai praneša, kad pakaitinis prietaisas išsprendžia problemą. Kol kas „Google“ apie šią bėdą nepranešė oficialiai. Šiuo metu nežinoma, ar tai vien tik techninės įrangos problema ir ar ją gali pašalinti programinės įrangos atnaujinimas.

„Google“ galimai gamina du patrauklios kainos telefonus

Kompanija „Google“ ganėtinai neseniai įžengė į išmaniųjų telefonų rinką. Jau trejus metus gigantai gamino tik didelio pajėgumo telefonus. Vis dėlto, panašu, kad kompanija padidins savo gaminamų telefonų pasirinkimų sąrašą ir į jį įtrauks patrauklesnės kainos prietaisus.

Ankstesnės detalės apie pigesnį „Pixel“ modelį apibūdino prietaisą su „Snapdragon 710“.

Anksčiau žymus patarėjas Roland Quandt „Google Lens“ programėlėje aptiko vidutinio pajėgumo „Pixel“ telefoną, kodiniu pavadinimu „Bonito“. Šią informaciją patvirtino kodo fragmentas po naujausio „ARCore“ atnaujinimo. Po šio atnaujinimo buvo aptiktas dar vienas pavadinimas – „Sargo“. Nors kodas neatskleidžia jokios informacijos apie prietaisus, žinant, kad tai yra žuvų pavadinimai, manome, kad tai yra „Pixel“ telefonai, kadangi „Google“ mėgsta savo telefonams suteikti žuvų pavadinimus.

Labiausiai tikėtina, kad šie telefonai yra vidutinio pajėgumo ir jie nepriklausys „Pixel 3“ serijai. Jei Roland Quandt „Twitter“ pranešimas pasiteisins, telefonas, kurio kodinis pavadinimas yra „Bonito“, bus varomas galingu 10 nm FinFET „Snapdragon 710“ čipsetu. Kadangi „Pixel“ telefonai išleidžiami poromis, tikėtina, kad „Sargo“ taip pat yra vidutinio pajėgumo įrenginys. Pastarasis turėtų būti mažesnis nei „Bonito“, kadangi tai yra mažesnė žuvis. Quandt taip pat pranešė, kad „Bonito“ pasirodys pirmoje 2019 metų pusėje.

Žinant, kad „Apple“ išleido pigesnį „iPhone“ modelį, o pasirodysiantis „Galaxy S10“ taip pat turės patrauklesnės kainos variantą, pigesnio „Google“ prietaiso pasirodymas nesukeltų didelės nuostabos.

„Xiaomi Mi 9“ galimai naudos trigubą galinę kamerą su naujausiu 7 nm „Snapdragon 8150“ čipsetu

Kadangi jau sulaukėme „Apple“ 2018 metų „iPhone“ serijos su „A12 Bionic“ čipsetu bei „Kirin 980“ čipseto, kurį naudoja „Huawei“ telefonų serija, visų akys krypsta į naujos kartos „Samsung“ bei „Qualcomm“ čipsetus. Nors „Samsung“ gamybos „Exynos 9820“ yra naudojamas tik jų pačių telefonuose, „Qualcomm“ mikroschemas naudoja didžioji dalis galingų „Android“ telefonų. Pasirodė informacija, kad „Xiaomi Mi 9“ gali būti pirmasis telefonas su „Snapdragon 8150“ čipsetu.

Manoma, kad „Xiaomi“ gruodžio 8 d. dalyvaus renginyje, kuriame bus pristatytas „Snapdragon 8150“.

7 nm „Qualcomm“ čipsetas nebus vienintelis pastebimas komponentas, kurį naudos „Xiaomi Mi 9“. Manoma, kad telefonas turės trigubos galinės kameros sistemą. Vienas iš kameros objektyvų galimai bus 48 MP „Sony IMX586“. Tikėtina, kad bus 6 GB ir 8 GB RAM flagmano variantai, tačiau, atsižvelgiant į dabartines tendencijas, galime sulaukti ir 10 GB RAM modelio.

Taip pat manoma, kad telefonas naudos ekrane įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą bei „Qi“ belaidžio krovimo funkciją. Telefonas turėtų būti atsparus drėgmei bei dulkėms. Trumpai tariant, prietaisas turės viską, ko galima tikėtis iš 2019 metų flagmano, išskyrus aukštą kainą. Pranešama, kad telefonas pasirodys pirmoje kitų metų pusėje.

„Snapdragon 8150“, kuris anksčiau buvo vadinamas „Snapdragon 855“, šiuo metu dar yra kuriamas. Jis bus pagamintas „TSMC“ 7 nm FinFET technologijos principu ir galimai naudos nervinį procesorių dirbtinio intelekto užduotims. Ši architektūra yra labai panaši į „Kirin 980“, o tai gali reikšti, kad komponentas naudos tris procesorių grupes.

„Qualcomm“ dirba dar su dviem čipsetais, „Snapdragon 6150“ ir „Snapdragon 7150“, tačiau jie bus skirti vidutinio pajėgumo telefonams.

„iPhone XR“ keliuose bandymuose aplenkia „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“

Remiantis dabartiniais „Apple“ tiekėjų pranešimais, „iPhone XR“ nepateisina kompanijos lūkesčių. Prieš ir po pasirodymo buvo manoma, kad prietaisas padidins „iPhone“ pardavimų kiekį ir paskatins senesnių modelių vartotojus atsinaujinti telefoną. Vis dėlto, remiantis gandais iš kompanijos tiekėjų, panašu, kad taip nėra. Kaip bebūtų, pasirodė gana įspūdingi 6.1 colio „iPhone XR“ bandymų rezultatai.

„iPhone XR“ bandymuose pasirodė geriau negu „iPhone XS Max“ dėl įspūdingo baterijos našumo, kurį suteikia LCD ekranas.

Prieš paskelbiant bandymų rezultatus, pravartu atkreipti dėmesį į kelis parametrus. „iPhone XS“ su „iPhone XS Max“ turi didesnę rezoliuciją negu „iPhone XR“. Jie taip pat naudoja OLED ekraną.

„iPhone XR“ „iPhone XS“ „iPhone XS Max“
Ekrano dydis ir tipas 6.1 colio, LCD 5.8 colių, Super AMOLED 6.5 colių, Super AMOLED
Rezoliucija 1792 x 828 2435 x 1125 2688 x 1242
Baterijos talpa 2942 mAh 2658 mAh 3174 mAh

 

„Apple“ šiemet paįvairino „iPhone“ seriją. „iPhone XR“ yra puikus kompanijos tobulėjimo įrodymas. „Macworld“ praneša, kad „iPhone XR“ baterijos ir ekrano paviršiaus plotas yra beveik toks pat kaip „iPhone 7 Plus“. Vis dėlto, prietaiso baterija tarnauja 105 min ilgiau negu „iPhone 7 Plus“.

„iPhone XR“ visuose bandymuose aplenkia „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“. „XR“ pirmavimas labiausiai pastebimas „Antutu“ bandymuose, kuriuose telefonas surinko 335174 taškus. Prietaisas prieš „iPhone XS“ laimi nedidele persvara procesoriaus bei vaizdo plokštės testuose. „iPhone XR“ visose „3D Mark“ bandymų srityse pasirodė geriau nei „iPhone XS“ ar „iPhone XS Max“.

„Geekbench 4“ baterijos bandymuose didesnė baterija ir LCD ekranas padėjo „iPhone XR“ pasiekti aukštą rezultatą. „iPhone XR“ bandymo metu ištvėrė 333 minutes. „iPhone XS Max“ užėmė antrą, o „iPhone XS“ trečiąją vietą. Baterijos tarnavimo laikas gali būti ilgesnis negu bandymų metu.

„OnePlus Switch“ palengviną darbą „iPhone“ vartotojams, norintiems pasikeisti į „OnePlus“

Norint iš „Android“ pereiti prie „iOS“ visada prireikdavo nemažai darbo ir „Apple“ to nepalengvino. Egzistuoja kelios paslaugos, kurių pagalba galima persikelti žinutes, kontaktus, nuotraukas, skambučių istoriją ar net kai kurias programėles, tačiau šis procesas nėra labai patogus. Šiandien „OnePlus“ palengvino darbą „iOS“ vartotojams, išleisdami atnaujintą „OnePlus Switch“ programėlės versiją. Dabar šios programėlės dėka galima persikelti iš „iOS“ į „Android“, atsisiuntus programėlę ir prisijungus prie skleidžiamo interneto ryšio. Vis dėlto, su šia aplikacija galima persikelti tik kontaktus, žinutes, nuotraukas ir vaizdo įrašus.

   

Norint naudotis „OnePlus Switch“, jums reikės programėlę parsisiųsti iš šios svetainės: https://www.pgyer.com/iWuu

Programėlės nėra „Apple App Store“ dėl „Apple“ politikos. Įsirašius programėlę, eikite į telefono nustatymus > General > Device Management ir patvirtinkite profilį, kurį įsirašėte. Tuomet atsidarykite programėlę tiek „OnePlus“ telefone, tiek „iPhone“ telefone. „OnePlus“ telefone pamatysite slaptažodį ir SSID interneto ryšiui, kurį skleis prietaisas. „iPhone“ telefone prisijunkite prie interneto ryšio, kurį skleidžia „OnePlus“. Prisijungus, pasirinkite duomenis, kuriuos norite perkelti. Tokiu būdu prasidės kopijavimo ir perkėlimo procesas.

Šiuo metu „OnePlus Switch“ programėlė „iOS“ prietaisuose veikia tik „iPhone 5“ ir naujesniuose modeliuose, kurie naudoja „iOS 9“ ir vėlesnes versijas. Jeigu pirmu kartu neperkėlėte visų duomenų, nieko nenutiks, kadangi „OnePlus Switch“ įsidėmi, kiek duomenų esate perkėlę, todėl galite likusius duomenis perkelti vėliau.