Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

Ekranų taisymas > Blogas

Nemokamas „Google Play“ žaidimas „Hitman Sniper“

Tai vienas iš geriausių „šaudymo“ žanro atstovų.

Žaidimas „Hitman Sniper“ iš „SQUARE ENIX“ laikinai nemokamai prieinamas „Google Play“ parduotuvėje. Jame jūs, kaip Agentas 47, turite tikslą pašalinti kliūtis iš tolimo atstumo su snaiperio, pistoleto ar net arbaleto pagalba.

Žaidime yra aukštos kokybės grafika, turtingas ginklų arsenalas ir didžiulis misijų skaičius. Kiekvienoje iš jų svarbu pasirinkti tinkamą atakos momentą ir pagalvoti apie visas pagrindinio tikslo galimybes ir veiksmus.

Įprasta žaidimo kaina yra nedidelė, bet dabar galite jį atsisiųsti nemokamai. Yra įdiegti pirkimai, tačiau net ir be priedų „Hitman Sniper“ galima žaisti, ypač atsižvelgiant į tai, kad žaidimas yra nuolat atnaujinamas.

„Microsoft“ išleido naują „Skype“ internetinę versiją, palaikančią HD skambučius ir skambučių įrašymą

Kol kas tai prieinama tik per „Chrome“ ir „Edge“ naršykles.

„Microsoft“ pridėjo keletą svarbių „Skype“ naršyklės versijos patobulinimų. Tarp jų – vaizdo skambučių palaikymas HD kokybe ir galimybė įrašyti pokalbius.

Bendrovė taip pat pagerino internetinės programos sąsają. Informacijos skydelyje pateikiama informacija, kad kažkas jus paminėjo arba pacitavo. Per naująjį meniu „Kolekcija“ galite peržiūrėti konkrečiame pokalbyje išsiųstus failus ir nuorodas. Taip pat tapo įmanoma surasti laiškus susirašinėjimo sąraše, įvedant juos į paieškos juostą.

Atnaujinta „Skype“ internetinė versija prieinama „Windows 10“ vartotojams, taip pat „MacOS 10.12 Sierra“ ir naujesnėms versijoms. Ji veikia tik „Chrome“ ir „Edge“ naršyklėse – „Firefox“, „Safari“ ir „Opera“ kol kas tokios galimybės nepalaiko.

Kaip alternatyva „Skype“, galite naudoti „VK Messenger“ – dabar jame taip pat yra apsaugoti balso ir vaizdo skambučiai.

„Huawei P30 Pro“ su 7 nm čipsetu bandymuose pademonstravo kuklius rezultatus

„Huawei“ į didžiausių telefonų gamintojų sąrašą prasibrovė ganėtinai neseniai. Kinijos kompanija sulaukė didžiulio populiarumo tarp daugumos vartotojų. Kompanijos gaminiai siūlo galingus parametrus už kuklią kainą. Kinijos gamintojai ruošiasi išleisti „Huawei P30 Pro“, kuriam neseniai buvo atlikti bandymai.

„Huawei P30 Pro“ bandymuose naudojo „Kirin 980“ čipsetą ir 8 GB RAM.

„Huawei“ anksčiau išsiuntė kvietimus į „P30 Pro“ pristatymo renginį. Kompanija telefoną pristatys kovo 26 dieną Paryžiuje. Ankstesni gamintojų telefonai, „Mate 20“ ir „P20“, atnešė gerų rezultatų, kadangi kompanija pardavė 20 milijonų vienetų. Prietaisai sulaukė tokio populiarumo dėl jų įspūdingų galinės kameros parametrų, nors „P20“ ir susidūrė su šiokiu tokiu nuotraukų kokybės nepastovumu. Vis dėlto vėliau šią bėdą ištaisė programinės įrangos atnaujinimas, o dabar „Huawei“ išleis telefonų serijos įpėdinius su dar labiau patobulintais kameros parametrais.

Manoma, kad „Huawei P30“ ir „Huawei P30 Pro“ naudos itin didelio priartinimo funkciją. Pranešama, kad „P30 Pro“ turės 10x optinio priartinimo funkciją, panašią į prototipą, kurį jau demonstruoja „Oppo“.

Prieš prietaiso pristatymą, „Huawei“ išbandė „P30 Pro“ testuose. Telefonas surinko 3289 balus vieno branduolio testuose ir 9817 balų kelių branduolių bandymuose. Panašu, kad „Huawei“ neapsvarstė „ARM“ procesorių dizaino naudojimo „P30 Pro“ telefone, taigi, tikėtina, jog prietaisas bus varomas kompanijos gamybos 7 nm „Kirin 980“ procesoriumi ir naudos 8 GB RAM.

„Kirin 980“ naudoja du 2.6 GHz „Cortex A76“ branduolius, du 1.92 GHz „Cortex A76“ branduolius bei keturis 1.8 GHz „Cortex A55“ branduolius. Tai kuklus dizainas, kuris protingai sumažina dviejų „A76“ branduolių greitį dėl jų galios sunaudojimo, esant aukštesniam dažniui.

„Notes in Notification“- užrašinė „Android“ pranešimų juostoje

Tai puikus įrankis darbų sąrašo sudarymui.

Mėgėjai kruopščiai suplanuoti savo reikalus, mėgsta GTD metodą ir naudojasi tokiomis programomis, kaip „Wunderlist“ arba „Todoist“ – su žymėmis, priminimais, užduočių sąrašais ir kitomis galimybėmis.

Tačiau kartais tokios užduočių menedžerių galimybės yra nereikalingos. Ar tikrai jums reikia sukurti paskyrą, turėti ją visose platformose ir tvarkyti išmaniuosius sąrašus bei aplankus, vien tam, kad prisimintumėte laiku nupirkti duonos ar pieno? Kasdienėms užduotims užsirašyti tiks kur kas geriau pritaikyta „Notes in Notification“.

Ši programa leis jums sukurti nedidelius greitus užrašus „Android“ pranešimų juostoje. Tiesiog nustumkite pirštu per ekraną iš viršaus į apačią, spustelėkite „Pridėti užduotį“ ir užsirašykite, ką norite prisiminti.

Be to, norėdami atsidaryti užrašų langą, galite naudoti mygtuką – valdiklį.

„Notes in Notification“ nėra priminimų, tačiau čia jie ir nereikalingi. Užrašai išsaugomi pranešimuose ir visada bus matomi priešais jūsų akis. O kai jūs atliksite darbą – perbraukite pirštu užrašą ir jis išnyks.

„Notifications in Notification“ nustatymuose galite rasti aštuonias spalvų schemas – keturias šviesias ir keturias tamsias. Taigi iškylantysis langas, kuriame reikia įrašyti užduoties tekstą, puikiai atrodys bet kurioje „Android“ temoje.

Įvykdyti darbai neišnyksta be pėdsakų – spustelėkite programos langelyje esančius tris taškelius, pasirinkite „Užbaigta užduotis“ ir, jei reikia, galite reikiamą užduotį vėl nukreipti į pranešimų skydelį.

„Samsung“ pristatė nebrangų „Galaxy M30“ su lašo formos išpjova ekrane ir 5000 mAh baterija

Tai puikiai subalansuotas modelis už patrauklią kainą.

Ne taip seniai „Samsung“ pristatė nebrangius išmaniuosius telefonus „Galaxy M10“ ir „M20“, o dabar šią seriją papildė dar įdomesnis „Galaxy M30“. Jis pagamintas pagal tą patį dizainą ir turi „Infinity U“ ekraną – su lašo formos išpjova po priekiniu fotoaparatu.

Nuo ankstesnių šios serijos modelių naujiena skiriasi 6,4 colio „Super AMOLED“ matrica su „Full HD +“ rezoliucija. Ekranas užima daugiau nei 90% viso priekinio paviršiaus, kas nedažnai pasitaiko prieinamos kainos segmentuose.

Kitas svarbus skirtumas – trigubas fotoaparatas, kuriame yra vienas 13 megapikselių fotoaparatas, kitas – pagrindinis 5 megapikselių, skirtas gylio aštrumo matavimui ir dar vienas 5 megapikselių su plačiakampe optika (123º).  Asmenukių fotografavimui yra 16 megapikselių jutiklis, kurio pagalba išmanųjį telefoną galite atrakinti veidu.

Už „Galaxy M30“ autonomiją yra atsakinga 5000 mAh baterija, kuri palaiko greitą įkrovimą – 15 W per USB-C prievadą. Taigi vartotojai gali 25 valandas žiūrėti vaizdo įrašą arba 105 valandas klausytis muzikos. Beje, kalbant apie muziką – ausinėse palaikoma „Dolby Atmos“.

Naujienos viduje yra „Exynos 7904“ procesorius, 4 arba 6 GB RAM ir 64 arba 128 GB įdiegtos atminties. Taip pat verta paminėti, kad pirštų atspaudų skaitytuvas ir NFC mikroschema skirta bekontaktiniam mokėjimui yra nugarėlės dalyje.

„Galaxy M30“ yra juodos ir mėlynos spalvos, 4 GB RAM+ 64 GB versija kainuoja apie 200 €, o 6 GB RAM + 128 GB – apie 225 €.

„Exceptions“ – ko gero geriausias mobilus žaidimas žanre „rask skirtumus“

Tai dėlionės su daugybe nuotraukų iš viso pasaulio.

„Android“ sistemoje tapo pasiekiamas „Exceptions“ žaidimas, kuriame reikia ieškoti skirtumų tarp nuotraukų. Žaidime nėra laikmačių, dėmesį blaškančių reklamų ir aiškios lygių sekos – tik aukštos kokybės vaizdai ir atpalaiduojanti muzika.

„Exceptions“ siūlo išbandyti savo dėmesį ieškant skirtumų daugybėje nuotraukų iš viso pasaulio. Gamta, architektūra, žmonės, interjeras – vaizdai yra labai skirtingi. Kiekviename paveiksle galite naudoti priartinimą, kur abu vaizdai tuo pačiu metu didėja. Taip pat yra ribotas užuominų skaičius.

„Exceptions“ galite žaisti tiek vertikaliame, tiek horizontaliame ekrano režime. Programa puikiai prisitaiko prie bet kokio dydžio planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Taip pat yra galimybė prisijungti prie „Play Game“, ir tai leis jums išsaugoti savo statistiką ir pasiekimus.

„Exceptions“ yra nemokamas. Kūrėjai žada kasdien pildyti vaizdų bazę. Žaidime yra integruota reklama, tačiau ji rodoma tik pertraukose tarp lygių. Už atskirą mokestį galite jos atsisakyti.

„Samsung Galaxy S10 +“ išmanusis kamerų reitinge buvo lyginamas su „Huawei“ falgmanais

Išsiskirti jam pavyko tik dėl priekinės kameros, kuri pasirodė puikiai.

„DxOMark“ fotolaboratorijos specialistai jau išbandė naują „Samsung Galaxy S10 +“ ir pateikė savo verdiktą. Bandymuose trigubos pagrindinės fotokameros flagmanas gavo 114 taškų už fotografavimo galimybes ir 97 taškus už vaizdo įrašų kokybę.

Bendras rezultatas sudaro 109 balus. Tai tiek pat, kiek surinko ir reitingo lyderiai „Huawei Mate 20 Pro“ ir „P20 Pro“. Tai yra, atsižvelgiant į pagrindinės kameros fotografavimo galimybes, naujausias „Samsung“ nesugebėjo aplenkti praėjusių metų „Huawei“ modelių.

Tačiau „Galaxy S10 +“ laimėjo „selfie“ modulio teste, kuris buvo įvertintas 96 taškais – tai pirmoji vieta bendrame reitinge. Tie patys „Mate 20 Pro“ ir „P20 Pro“ pelnė tik 75 ir 72 taškus.

Tarp „Galaxy S10 +“ pagrindinės kameros privalumų galima paminėti šiuos: tikslus baltos spalvos balansas ir geras spalvų atkūrimas, mažas triukšmo lygis fotografuojant patalpose ir esant silpnam apšvietimui, platus dinaminis diapazonas, gera detalizacija didinant vaizdą ir realus „bokeh“ – suliejimo efektas.

Trūkumams ekspertai priskiria tai, kad fotografavimo režime nėra smulkių detalių, taip pat ryškumo praradimą, triukšmą ryškioje šviesoje ir kartais sutinkamus artefaktus nuotraukų suliejimo režime.

Priminsime, kad „Galaxy S10 +“ išmaniajame telefone įrengtas trigubas fotoaparatas su 12 megapikselių pagrindiniu moduliu su kintama diafragma, 16 megapikselių plačiakampiu jutikliu ir 12 megapikselių teleobjektyvu. Įrenginys turi dvigubą priekinę kamerą – 10 ir 8 megapikselių.

„Motorola“ taip pat skiria dėmesį lankstomo telefono gamybai, tačiau kompanija naudos kitokį dizainą

Kurį laiką buvo pranešama, kad „Motorola“ planuoja išleisti lankstomą telefoną. Iki šiol kompanija neužsiminė apie tokį prietaisą, tačiau dabar įmonė patvirtino, kad šis telefonas yra ruošiamas. Vis dėlto panašu, kad kompanijos dizaino metodas skirsis nuo kitų gamintojų.

„Motorola“ galimai išleis telefoną, kuris galės būti sulenktas du kartus, tačiau jis pasirodys vasarą.

Neseniai vykusiame interviu su „Motorola“ pasaulinio produkto viceprezidentu Dan Dery buvo aptariamas pirmos kartos kompanijos lankstomas telefonas. Pranešama, kad „Motorola“ jau kurį laiką dirbo ties nauju telefono dizainu. Dery taip pat pranešė, kad priešingai nei „Samsung Galaxy Fold“ ar „Huawei Mate X“, „Motorola“ gamybos lankstomas telefonas neturės ekrano išorėje. Tą patvirtina kompanijos patentas, kuriame pastebimas horizontalus lankstymo mechanizmas, kuris primena garsųjį „RAZR“ atverčiamą telefoną.

Po plastikinio OLED telefono su plastikine plėvele bandymų, kompanija priėjo išvadą, kad išorinis ekranas yra jautrus įbrėžimams, o tai daro neigiama įtaką jo patvarumui. Taigi, vietoje trapaus išorinio ekrano „Motorola“ naudos didžiulį vidinį ekraną, kuris gali būti sulenktas per pusę.

Kompanija užsiminė, kad lankstomas telefonas bus pristatytas ne vėliau negu kitų gamintojų lankstomi telefonai, taigi galima tikėtis, jog prietaisas bus pristatytas vasarą. „Motorola“ taip pat svarsto naudoti vieną ekraną, kuris galėtų būti sulenktas du kartus. Tokiu būdu būtų sumažinta įbrėžimų rizika. Tai reiškia, kad telefonas turėtų du vyrius ir po dviejų sulenkimų būtų matomas tik trečdalis ekrano.

Tinkamai paruoštas prietaisas galėtų būti labai kompaktiškas. Vis dėlto kol kas „Motorola“ neišsprendė techninių bėdų, kurios kilo dėl šio dizaino, taigi, kompanijos pirmasis telefonas nenaudos dviejų vyrių. „RAZR“ primenantis telefonas sukeltų nostalgiją ir tai galėtų padidinti „Motorola“ pasirodysiančio prietaiso pardavimus. Kol kas nėra aišku, ar telefonas palaikys 5G ryšį.

„Huawei“ pristatė 5G išmanųjį telefoną „Mate X“, galintį pavirsti į planšetę

Be unikalaus sulankstomo ekrano ir galingų vidinių parametrų, jis gavo neįtikėtinai greitą įkrovimą.

Barselonoje vykusios „MWC“ parodos metu „Huawei“ pristatė „Mate X“ – savo pirmąjį išmanųjį telefoną, galintį išsilankstyti iki planšetės dydžio. Skirtingai nuo „Samsung Galaxy Fold“, jis gavo kitokį korpuso dizainą ir tik vieną OLED ekraną, kurį galima sulenkti ir ištiesti.

Išskleistoje formoje ekrano įstrižainės dydis yra 8 coliai, skiriamoji geba – 2 480 × 2 200 pikselių. Sulankstytas jis dalinasi į dvi dalis, kurių priekinė yra 6,6 colio, skiriamoji geba – 2 480 × 1 148 taškų, o galinė dalis – 6,38 colio, skiriamoji geba yra 2 480 × 892 taškų.

Abiejų dalių dydis skiriasi dėl to, kad yra kraštinės sustorėjimas dėl kameros ir kitų užpildų. Čia esantys fotoaparatai naudojami tiek įprastiniam, tiek savęs fotografavimui.

Didesnės korpuso dalies storis yra tik 5,4 mm, o sulenktos – 11 mm. To buvo pasiekta naudojant unikalų vyrį, turintį daugiau nei 100 skirtingų komponentų. Prie šio dizaino bendrovės inžinieriai dirbo daugiau nei trejus metus.

Nepaisant minimalaus storio, viduje pavyko sumontuoti dvi baterijas, kurių bendra talpa – 4500 mAh. Deklaruotas greitasis įkrovimas 55 W, kuris šiai dienai yra rekordiško greičio lyginant su kitais išmaniaisiais telefonais. Šis greitis leidžia užpildyti 85% akumuliatoriaus įkrovos tik per 30 minučių.

Išmaniajame telefone veikia „Kirin 980“ procesorius, papildytas naujausiu 5G modemu „Balong 5000“. Jo pagalba 1 GB failą galima atsisiųsti tik per 3 sekundes. RAM operatyvioji atmintis – 8 GB, o įmontuota – 512 GB.

Vietoj antros SIM kortelės su 4 G palaikymu, galima įdiegti nanoSD kortelę. Taip pat verta paminėti pirštų atspaudų skaitytuvą, kuris yra sustorėjimo srityje.

„Huawei Mate X“ prekyboje pasirodys šių metų viduryje ir kainuos 2299 eurų.

„Samsung“ savo renginio pradžioje pristatė lankstomą telefoną „Galaxy Fold“

Vasario 20 dieną vykusiame „Unpacked“ renginyje „Samsung“ nustebino auditoriją ir renginį pradėjo pristatydami lankstomą telefoną „Galaxy Fold“. Korėjos gigantai teigia, kad šis įrenginys yra išskirtinis prabangus prietaisas su dideliu kiekiu RAM. Be įspūdingų parametrų telefonas taip pat turi daugybę funkcijų, kurios prietaisui suteikia unikalumo.

„Samsung“ pirmieji išleido lankstomą telefoną, todėl už jį teks pakloti didelę sumą.

„Samsung“ patvirtino, kad telefonas naudoja didžiulį 7.3 colių Infinity Flex ekraną su 2152 x 1536 rezoliucija. Ekranas gali būti sulenktas į mažesnį. Antro ekrano dydis siekia 4.6 colius su 1960 x 840 rezoliucija. Išlanksčius telefoną, jį galima naudoti kaip planšetinį kompiuterį, o sulanksčius, kaip paprastą telefoną.

„Samsung“ anksčiau sakė, jog vartotojai nori įžvelgti lankstomo telefono naudą, taigi, viena iš naudingiausių „Galaxy Fold“ funkcijų yra galimybė valdyti tris programėles vienu metu. Programėlių tęstinumo sistemos dėka, programėlės automatiškai prisitaiko prie planšetinio kompiuterio ir telefono rėžimų. Populiarios programėlės, tokios kaip „Microsoft Office“ ar „WhatsApp“ buvo optimizuotos naujam ekranui. „Samsung“ kurį laiką dirbo su „Google“, siekiant užtikrinti, kad „Android“ sklandžiai veiktų su nauju ekranu.

„Galaxy Fold“ naudoja lankstą su keliais paslėptais susikibusiais mechanizmais, kurie leidžia prietaisui iš planšetinio kompiuterio susiformuoti į telefoną. „Galaxy Fold“ yra varomas 7 nm čipsetu ir naudoja 12 GB RAM bei 512 GB vidinės atminties. Kadangi telefonas turi du korpusus, jis naudoja dvigubą bateriją.

Prietaiso gale yra įmontuota trigubos kameros sistema, kuri yra pritaikyta tiek planšetinio kompiuterio, tiek telefono rėžimams. Viduje yra du objektyvai ir dar vienas objektyvas gale. Deja, norint įsigyti „Galaxy Fold“, teks pakloti didelę sumą. Prietaiso kaina prasideda nuo 1980 JAV dolerių (~1748€). Bus parduodamas tiek LTE ryšio modelis, tiek 5G ryšį palaikantis variantas. Kadangi tai yra pradinė telefono kaina, 5G variantas turėtų kainuoti dar daugiau. „Samsung“ pranešė, kad lankstomas telefonas bus parduodamas nuo balandžio 26 dienos ir turės keturių spalvų modelius.