Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

Ekranų taisymas > Blogas

Kompaktiškasis „iPhone XE“ pakeis „iPhone SE“

Jis turės berėmį ekraną su išpjovimu ir metalinį korpusą.

Kompaktiškas „iPhone SE“ turintis 4 colių ekraną buvo išleistas dar 2016 m. Nuo to laiko „iPhone“ linija buvo reguliariai atnaujinama, tačiau SE linijos įpėdinis taip ir nepasirodė. Viskas pasikeis šiais metais – „Apple“ ruošiasi išleisti „iPhone XE“.

„PC-Tablet“ portalo šaltinis, kuris yra glaudžiai susijęs su „Foxconn“ gamykla Indijoje, patvirtino, kad 2019 m. trečiąjį ketvirtį bus išleistas naujas itin kompaktiškas „Apple“ išmanusis telefonas, kuris anksčiau ganduose buvo minimas kaip „iPhone SE 2“.

„IPhone XE“ pavadinimas nėra atsitiktinis. Raidė „X“ kalba apie perėjimą prie naujo šiuolaikinio dizaino su berėmiu ekranu ir „bang“ viršuje, kaip ir dabartiniuose „iPhone“ modeliuose. Tai tvirtinantis šaltinis pažymėjo, kad įrenginys turės 4,8 colių AMOLED ekraną ir veido ID jutiklį virš jo.

Pirštų atspaudų skaitytuvas išnyks, bet klasikinis aliuminio korpusas išliks. Galinė kamera, kaip ir „iPhone XR“ , turės vieną 12 megapikselių f / 1,8 diafragmą. Apie procesorių duomenų kol kas nėra, tačiau, atsižvelgiant į veido atpažinimo sistemą, galima daryti prielaidą, kad „iPhone XE“ gaus „A12 Bionic“ ar net galingesnį lustą.

Išmanusis telefonas bus išleistas keliomis versijomis su skirtingu atminties dydžiu, ir kainuos nuo 600 iki 800 dolerių. Tikėtina, kad jis bus pristatytas tradiciniame rudens pristatyme kartu su naujos kartos „XS“ ir „XS Max“.

Oficialiai pristatyti „Huawei P30“ ir „P30 Pro“

Po ilgai besitęsusių gandų ir spekuliacijų, „Huawei“ pagaliau pristatė „P30“ seriją. Kompanija pristatė serijos telefonus Paryžiuje. Kartu su telefonais „Huawei“ taip pat išleido „Freelace“ belaides ausines.

„Huawei P30 Pro“ yra puikus telefonas fotografavimui, naudojantis 10x priartinimo funkciją.

Abu modeliai yra varomi „Kirin 980“ čipsetu ir naudoja 6 GB / 8 GB RAM su 128 GB / 512 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti, naudojant nano atminties kortelę. Tarp šių dviejų telefonų yra gana nemažai aiškių skirtumų. „Huawei P30“ naudoja 6.1 colio FHD+ OLED ekraną. Jame yra įmontuota 3650 mAh baterija. Prietaisas atsparus vandeniui ir dulkėms. Telefonas naudoja trigubos galinės kameros sistemą, kurią sudaro 40 MP pagrindinis objektyvas, 16 MP ultra plataus kampo kamera bei 8 MP 3x priartinantis telefoto lęšis.

Kaip bebūtų, visus laurus susišluoja „Huawei P30 Pro“. Jis naudoja didesnį 6.47 colių ekraną, kuris taip pat gali būti naudojamas kaip garsiakalbis, elektromagnetinės levitacijos garsiakalbio dėka. Telefone yra įmontuota didžiulė 4200 mAh baterija. Jis irgi yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Priešingai nei „P30“, šis modelis neturi ausinių lizdo.

„P30 Pro“ yra apdovanotas puikia kamera. Telefonas naudoja keturgubos kameros sąranką, kurią sudaro 40 MP pagrindinis objektyvas su optinio nuotraukos stabilizavimo funkcija, 20 MP ultra plataus kampo lęšis, 8 MP 5x priartinantis periskopinis objektyvas bei ToF jutiklis, naudojamas gyliui ištirti. Telefonas taip pat gali pasigirti 10x priartinimo funkcija. Abu telefonai naudoja „Huawei“ gamybos RYYB jutiklį, kuris tariamai pagerina šviesos sugėrimą 40%.

Visos šios funkcijos turėtų leisti „P30“ serijos telefonams užfiksuoti puikios kokybės kadrus, netgi esant ribotam apšvietimui. Abu telefonai naudoja 32 MP priekinę kamerą, kuri yra įmontuota vandens lašelio formos priekinėje išpjovoje. „P30“ serija taip pat naudoja „Huawei“ gamybos super krovimo technologiją, kurios dėka prietaiso baterija pasikrauna nuo 0% iki 70% vos per pusvalandį. Naujieji telefonai turi atvirkščio įkrovimo funkciją, kuri debiutavo kartu su „Mate 20 Pro“.

Nemokamas „Google Play“ žaidimas „Hitman Sniper“

Tai vienas iš geriausių „šaudymo“ žanro atstovų.

Žaidimas „Hitman Sniper“ iš „SQUARE ENIX“ laikinai nemokamai prieinamas „Google Play“ parduotuvėje. Jame jūs, kaip Agentas 47, turite tikslą pašalinti kliūtis iš tolimo atstumo su snaiperio, pistoleto ar net arbaleto pagalba.

Žaidime yra aukštos kokybės grafika, turtingas ginklų arsenalas ir didžiulis misijų skaičius. Kiekvienoje iš jų svarbu pasirinkti tinkamą atakos momentą ir pagalvoti apie visas pagrindinio tikslo galimybes ir veiksmus.

Įprasta žaidimo kaina yra nedidelė, bet dabar galite jį atsisiųsti nemokamai. Yra įdiegti pirkimai, tačiau net ir be priedų „Hitman Sniper“ galima žaisti, ypač atsižvelgiant į tai, kad žaidimas yra nuolat atnaujinamas.

„Microsoft“ išleido naują „Skype“ internetinę versiją, palaikančią HD skambučius ir skambučių įrašymą

Kol kas tai prieinama tik per „Chrome“ ir „Edge“ naršykles.

„Microsoft“ pridėjo keletą svarbių „Skype“ naršyklės versijos patobulinimų. Tarp jų – vaizdo skambučių palaikymas HD kokybe ir galimybė įrašyti pokalbius.

Bendrovė taip pat pagerino internetinės programos sąsają. Informacijos skydelyje pateikiama informacija, kad kažkas jus paminėjo arba pacitavo. Per naująjį meniu „Kolekcija“ galite peržiūrėti konkrečiame pokalbyje išsiųstus failus ir nuorodas. Taip pat tapo įmanoma surasti laiškus susirašinėjimo sąraše, įvedant juos į paieškos juostą.

Atnaujinta „Skype“ internetinė versija prieinama „Windows 10“ vartotojams, taip pat „MacOS 10.12 Sierra“ ir naujesnėms versijoms. Ji veikia tik „Chrome“ ir „Edge“ naršyklėse – „Firefox“, „Safari“ ir „Opera“ kol kas tokios galimybės nepalaiko.

Kaip alternatyva „Skype“, galite naudoti „VK Messenger“ – dabar jame taip pat yra apsaugoti balso ir vaizdo skambučiai.

„Huawei P30 Pro“ su 7 nm čipsetu bandymuose pademonstravo kuklius rezultatus

„Huawei“ į didžiausių telefonų gamintojų sąrašą prasibrovė ganėtinai neseniai. Kinijos kompanija sulaukė didžiulio populiarumo tarp daugumos vartotojų. Kompanijos gaminiai siūlo galingus parametrus už kuklią kainą. Kinijos gamintojai ruošiasi išleisti „Huawei P30 Pro“, kuriam neseniai buvo atlikti bandymai.

„Huawei P30 Pro“ bandymuose naudojo „Kirin 980“ čipsetą ir 8 GB RAM.

„Huawei“ anksčiau išsiuntė kvietimus į „P30 Pro“ pristatymo renginį. Kompanija telefoną pristatys kovo 26 dieną Paryžiuje. Ankstesni gamintojų telefonai, „Mate 20“ ir „P20“, atnešė gerų rezultatų, kadangi kompanija pardavė 20 milijonų vienetų. Prietaisai sulaukė tokio populiarumo dėl jų įspūdingų galinės kameros parametrų, nors „P20“ ir susidūrė su šiokiu tokiu nuotraukų kokybės nepastovumu. Vis dėlto vėliau šią bėdą ištaisė programinės įrangos atnaujinimas, o dabar „Huawei“ išleis telefonų serijos įpėdinius su dar labiau patobulintais kameros parametrais.

Manoma, kad „Huawei P30“ ir „Huawei P30 Pro“ naudos itin didelio priartinimo funkciją. Pranešama, kad „P30 Pro“ turės 10x optinio priartinimo funkciją, panašią į prototipą, kurį jau demonstruoja „Oppo“.

Prieš prietaiso pristatymą, „Huawei“ išbandė „P30 Pro“ testuose. Telefonas surinko 3289 balus vieno branduolio testuose ir 9817 balų kelių branduolių bandymuose. Panašu, kad „Huawei“ neapsvarstė „ARM“ procesorių dizaino naudojimo „P30 Pro“ telefone, taigi, tikėtina, jog prietaisas bus varomas kompanijos gamybos 7 nm „Kirin 980“ procesoriumi ir naudos 8 GB RAM.

„Kirin 980“ naudoja du 2.6 GHz „Cortex A76“ branduolius, du 1.92 GHz „Cortex A76“ branduolius bei keturis 1.8 GHz „Cortex A55“ branduolius. Tai kuklus dizainas, kuris protingai sumažina dviejų „A76“ branduolių greitį dėl jų galios sunaudojimo, esant aukštesniam dažniui.

„Notes in Notification“- užrašinė „Android“ pranešimų juostoje

Tai puikus įrankis darbų sąrašo sudarymui.

Mėgėjai kruopščiai suplanuoti savo reikalus, mėgsta GTD metodą ir naudojasi tokiomis programomis, kaip „Wunderlist“ arba „Todoist“ – su žymėmis, priminimais, užduočių sąrašais ir kitomis galimybėmis.

Tačiau kartais tokios užduočių menedžerių galimybės yra nereikalingos. Ar tikrai jums reikia sukurti paskyrą, turėti ją visose platformose ir tvarkyti išmaniuosius sąrašus bei aplankus, vien tam, kad prisimintumėte laiku nupirkti duonos ar pieno? Kasdienėms užduotims užsirašyti tiks kur kas geriau pritaikyta „Notes in Notification“.

Ši programa leis jums sukurti nedidelius greitus užrašus „Android“ pranešimų juostoje. Tiesiog nustumkite pirštu per ekraną iš viršaus į apačią, spustelėkite „Pridėti užduotį“ ir užsirašykite, ką norite prisiminti.

Be to, norėdami atsidaryti užrašų langą, galite naudoti mygtuką – valdiklį.

„Notes in Notification“ nėra priminimų, tačiau čia jie ir nereikalingi. Užrašai išsaugomi pranešimuose ir visada bus matomi priešais jūsų akis. O kai jūs atliksite darbą – perbraukite pirštu užrašą ir jis išnyks.

„Notifications in Notification“ nustatymuose galite rasti aštuonias spalvų schemas – keturias šviesias ir keturias tamsias. Taigi iškylantysis langas, kuriame reikia įrašyti užduoties tekstą, puikiai atrodys bet kurioje „Android“ temoje.

Įvykdyti darbai neišnyksta be pėdsakų – spustelėkite programos langelyje esančius tris taškelius, pasirinkite „Užbaigta užduotis“ ir, jei reikia, galite reikiamą užduotį vėl nukreipti į pranešimų skydelį.

„Samsung“ pristatė nebrangų „Galaxy M30“ su lašo formos išpjova ekrane ir 5000 mAh baterija

Tai puikiai subalansuotas modelis už patrauklią kainą.

Ne taip seniai „Samsung“ pristatė nebrangius išmaniuosius telefonus „Galaxy M10“ ir „M20“, o dabar šią seriją papildė dar įdomesnis „Galaxy M30“. Jis pagamintas pagal tą patį dizainą ir turi „Infinity U“ ekraną – su lašo formos išpjova po priekiniu fotoaparatu.

Nuo ankstesnių šios serijos modelių naujiena skiriasi 6,4 colio „Super AMOLED“ matrica su „Full HD +“ rezoliucija. Ekranas užima daugiau nei 90% viso priekinio paviršiaus, kas nedažnai pasitaiko prieinamos kainos segmentuose.

Kitas svarbus skirtumas – trigubas fotoaparatas, kuriame yra vienas 13 megapikselių fotoaparatas, kitas – pagrindinis 5 megapikselių, skirtas gylio aštrumo matavimui ir dar vienas 5 megapikselių su plačiakampe optika (123º).  Asmenukių fotografavimui yra 16 megapikselių jutiklis, kurio pagalba išmanųjį telefoną galite atrakinti veidu.

Už „Galaxy M30“ autonomiją yra atsakinga 5000 mAh baterija, kuri palaiko greitą įkrovimą – 15 W per USB-C prievadą. Taigi vartotojai gali 25 valandas žiūrėti vaizdo įrašą arba 105 valandas klausytis muzikos. Beje, kalbant apie muziką – ausinėse palaikoma „Dolby Atmos“.

Naujienos viduje yra „Exynos 7904“ procesorius, 4 arba 6 GB RAM ir 64 arba 128 GB įdiegtos atminties. Taip pat verta paminėti, kad pirštų atspaudų skaitytuvas ir NFC mikroschema skirta bekontaktiniam mokėjimui yra nugarėlės dalyje.

„Galaxy M30“ yra juodos ir mėlynos spalvos, 4 GB RAM+ 64 GB versija kainuoja apie 200 €, o 6 GB RAM + 128 GB – apie 225 €.

„Exceptions“ – ko gero geriausias mobilus žaidimas žanre „rask skirtumus“

Tai dėlionės su daugybe nuotraukų iš viso pasaulio.

„Android“ sistemoje tapo pasiekiamas „Exceptions“ žaidimas, kuriame reikia ieškoti skirtumų tarp nuotraukų. Žaidime nėra laikmačių, dėmesį blaškančių reklamų ir aiškios lygių sekos – tik aukštos kokybės vaizdai ir atpalaiduojanti muzika.

„Exceptions“ siūlo išbandyti savo dėmesį ieškant skirtumų daugybėje nuotraukų iš viso pasaulio. Gamta, architektūra, žmonės, interjeras – vaizdai yra labai skirtingi. Kiekviename paveiksle galite naudoti priartinimą, kur abu vaizdai tuo pačiu metu didėja. Taip pat yra ribotas užuominų skaičius.

„Exceptions“ galite žaisti tiek vertikaliame, tiek horizontaliame ekrano režime. Programa puikiai prisitaiko prie bet kokio dydžio planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Taip pat yra galimybė prisijungti prie „Play Game“, ir tai leis jums išsaugoti savo statistiką ir pasiekimus.

„Exceptions“ yra nemokamas. Kūrėjai žada kasdien pildyti vaizdų bazę. Žaidime yra integruota reklama, tačiau ji rodoma tik pertraukose tarp lygių. Už atskirą mokestį galite jos atsisakyti.

„Samsung Galaxy S10 +“ išmanusis kamerų reitinge buvo lyginamas su „Huawei“ falgmanais

Išsiskirti jam pavyko tik dėl priekinės kameros, kuri pasirodė puikiai.

„DxOMark“ fotolaboratorijos specialistai jau išbandė naują „Samsung Galaxy S10 +“ ir pateikė savo verdiktą. Bandymuose trigubos pagrindinės fotokameros flagmanas gavo 114 taškų už fotografavimo galimybes ir 97 taškus už vaizdo įrašų kokybę.

Bendras rezultatas sudaro 109 balus. Tai tiek pat, kiek surinko ir reitingo lyderiai „Huawei Mate 20 Pro“ ir „P20 Pro“. Tai yra, atsižvelgiant į pagrindinės kameros fotografavimo galimybes, naujausias „Samsung“ nesugebėjo aplenkti praėjusių metų „Huawei“ modelių.

Tačiau „Galaxy S10 +“ laimėjo „selfie“ modulio teste, kuris buvo įvertintas 96 taškais – tai pirmoji vieta bendrame reitinge. Tie patys „Mate 20 Pro“ ir „P20 Pro“ pelnė tik 75 ir 72 taškus.

Tarp „Galaxy S10 +“ pagrindinės kameros privalumų galima paminėti šiuos: tikslus baltos spalvos balansas ir geras spalvų atkūrimas, mažas triukšmo lygis fotografuojant patalpose ir esant silpnam apšvietimui, platus dinaminis diapazonas, gera detalizacija didinant vaizdą ir realus „bokeh“ – suliejimo efektas.

Trūkumams ekspertai priskiria tai, kad fotografavimo režime nėra smulkių detalių, taip pat ryškumo praradimą, triukšmą ryškioje šviesoje ir kartais sutinkamus artefaktus nuotraukų suliejimo režime.

Priminsime, kad „Galaxy S10 +“ išmaniajame telefone įrengtas trigubas fotoaparatas su 12 megapikselių pagrindiniu moduliu su kintama diafragma, 16 megapikselių plačiakampiu jutikliu ir 12 megapikselių teleobjektyvu. Įrenginys turi dvigubą priekinę kamerą – 10 ir 8 megapikselių.

„Motorola“ taip pat skiria dėmesį lankstomo telefono gamybai, tačiau kompanija naudos kitokį dizainą

Kurį laiką buvo pranešama, kad „Motorola“ planuoja išleisti lankstomą telefoną. Iki šiol kompanija neužsiminė apie tokį prietaisą, tačiau dabar įmonė patvirtino, kad šis telefonas yra ruošiamas. Vis dėlto panašu, kad kompanijos dizaino metodas skirsis nuo kitų gamintojų.

„Motorola“ galimai išleis telefoną, kuris galės būti sulenktas du kartus, tačiau jis pasirodys vasarą.

Neseniai vykusiame interviu su „Motorola“ pasaulinio produkto viceprezidentu Dan Dery buvo aptariamas pirmos kartos kompanijos lankstomas telefonas. Pranešama, kad „Motorola“ jau kurį laiką dirbo ties nauju telefono dizainu. Dery taip pat pranešė, kad priešingai nei „Samsung Galaxy Fold“ ar „Huawei Mate X“, „Motorola“ gamybos lankstomas telefonas neturės ekrano išorėje. Tą patvirtina kompanijos patentas, kuriame pastebimas horizontalus lankstymo mechanizmas, kuris primena garsųjį „RAZR“ atverčiamą telefoną.

Po plastikinio OLED telefono su plastikine plėvele bandymų, kompanija priėjo išvadą, kad išorinis ekranas yra jautrus įbrėžimams, o tai daro neigiama įtaką jo patvarumui. Taigi, vietoje trapaus išorinio ekrano „Motorola“ naudos didžiulį vidinį ekraną, kuris gali būti sulenktas per pusę.

Kompanija užsiminė, kad lankstomas telefonas bus pristatytas ne vėliau negu kitų gamintojų lankstomi telefonai, taigi galima tikėtis, jog prietaisas bus pristatytas vasarą. „Motorola“ taip pat svarsto naudoti vieną ekraną, kuris galėtų būti sulenktas du kartus. Tokiu būdu būtų sumažinta įbrėžimų rizika. Tai reiškia, kad telefonas turėtų du vyrius ir po dviejų sulenkimų būtų matomas tik trečdalis ekrano.

Tinkamai paruoštas prietaisas galėtų būti labai kompaktiškas. Vis dėlto kol kas „Motorola“ neišsprendė techninių bėdų, kurios kilo dėl šio dizaino, taigi, kompanijos pirmasis telefonas nenaudos dviejų vyrių. „RAZR“ primenantis telefonas sukeltų nostalgiją ir tai galėtų padidinti „Motorola“ pasirodysiančio prietaiso pardavimus. Kol kas nėra aišku, ar telefonas palaikys 5G ryšį.

hentai in chinese hentairaw.net haha no hi to musume no hi sexy mms desixxxhd.com bhojpuri chudai video 阿部乃みく ごっくん erovideo.me 白咲あおい سكس عربي فشخ keep-porn.com فيل سكس 森咲みちる mushusei.me nk流 بزاز جامدة arab-porn.org نيك حار new rajasthani sex freepornmoviestubex.com bigboobsaunty ニューハーフav eroterest.mobi 水沢真樹 pahari sex noticieroporno.com mon and son xnxx breezer xnxx hindiyouporn.com aunty chat room jangali sex com fareporno.org mia khalifa redtube free hentao hentaipit.com popular hentai porn parody hentai exohentai.com hintia manga نيك فى كس fucking-porn.org يغتصب اخته النيك المصري bibshe.com سكس في الدير