Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Apple Watch pralenkė žymių Šveicarijos laikrodžių gamintojų pardavimus ketvirtame 2017 metų ketvirtyje

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Apple Watch pralenkė žymių Šveicarijos laikrodžių gamintojų pardavimus ketvirtame 2017 metų ketvirtyje

Nuo pat pasirodymo supratome, kad Apple Watch yra labai patvarus prietaisas. Prietaisas išsiskiria iš kitų dėl įspūdingo ekrano ir galingos techninės įrangos. Dabar laikrodžių statistikos pamažu įsibėgėja, kadangi pasirodė Apple Watch Series 3 serija, kuri turi LTE ryšį. Kai Apple pristatė savo rezultatus ketvirtajame 2017 metų ketvirtyje, kompanija paminėjo, kad laikrodžiai geriausiai buvo parduodami būtent šiame ketvirtyje ir dvigubai pralenkė Series 2 pardavimus. Kompanija netgi sugebėjo pralenkti Šveicarijos laikrodžių industriją. Taigi, apžvelkime detalesnę informaciją apie Apple Watch Series 3

APPLE WATCH PRALENKĖ BENDRUS ŠVEICARIJOS LAIKRODŽIŲ GAMINTOJŲ PARDAVIMUS

Remiantis naujausiu Canalys pranešimu, Apple pardavė 19 milijonų vienetų laikrodžių. Iš jų, 8 milijonai buvo parduoti ketvirtajame 2017 metų ketvirtyje. Tai gana įspūdinga statistika, kuri pagerėjo 32 procentais.

Apple Watch Series 3 taip pat prisidėjo prie padidėjusio pardavimų skaičiaus. Taip įvyko dėl pirmą kartą panaudoto LTE ryšio. “Cellular Apple Watch versija turėjo didelę paklausą JAV, Japonijoje ir Australijoje, kur didieji mobiliojo ryšio operatoriai pardavinėjo juos per atostogų sezoną.” teigė Vincent Thielke, Canalys tyrimų analitikas. Apple Watch Series 3 yra greičiausiai parduodami LTE laikrodžiai visoje rinkoje. “Deja, ribotas mobiliojo ryšio operatorių pasirinkimas Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje ir Prancūzijoje darė įtaką vartotojų sprendimams ir prislopino potencialų Apple Watch augimą. Persikėlimas į naujus pardavimo taškus, kaip Singapūrą ar Hong Kongą pirmajame 2018 metų ketvirtyje, kaip tik prieš Kinų Naujuosius Metus, yra geras sprendimas.” pridėjo Thielke.
Turėkite omenyje, kad Apple Watch Series 3 su LTE ryšiu yra ribota serija, taigi, pardavimai gali dar labiau išaugti. Apple taip pat išplėtė savo LTE laikrodžių prieinamumą Singapūre ir Hong Konge, tai dar labiau padidins pardavimų skaičių.

Svarbiausias aspektas yra tai, kad Apple Watch ketvirtajame 2017 metų ketvirtyje pralenkė žymių Šveicarijos laikrodžių gamintojų pardavimus, kaip Rolex, Omega ir Swatch sudėjus. Taigi, tai yra didis kompanijos pasiekimas.