Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Apple sulauks pagalbos iš dviejų Kinijos tiekėjų, gaminančių Face ID komponentus sekančiai iPhone serijai

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Apple sulauks pagalbos iš dviejų Kinijos tiekėjų, gaminančių Face ID komponentus sekančiai iPhone serijai

Daugelis analitikų manė, kad Apple turės atidėti iPhone X pasirodymą dėl Face ID komponentų trūkumo. Kalifornijos gigantai ruošiasi sustabdyti panašias kalbas. Anksčiau sklido kalbos, kad LG Innotek padės iPhone gamintojams su Face ID 3D jutiklio problemomis, bet, pasirodo, kad dėl paklausos ir pasiūlos neatitikimų, Apple pasamdys dar du tiekėjus.

APPLE GALIMAI NEATIDĖS 2018 IPHONE PASIRODYMO, KADANGI ATSIRANDA VIS DAUGIAU TIEKĖJŲ, PADEDANČIŲ SU FACE ID PROBLEMOMIS

Remiantis naujausiu pranešimu, Apple sulauks pagalbos iš dviejų Kinijos tiekėjų šiais metais, kurie tieks 3D jutiklinius modulius Face ID funkcijai. Galima manyti, kad Face ID funkcija bus visuose prietaisuose, kurie pasirodys šiais metais, įskaitant ir 6.1 colių LCD modelį.
Naujų tiekėjų samdymas tam tikriems komponentams yra verslo strategija, kuri pasitarnavo Apple naudai. Tai leidžia technikos gigantams atrasti geresnę kainą už komponentą, o tai reiškia, kad kompanija daugiau uždirba iš parduotų prietaisų.

Šaltinyje taip pat paminima, kad LG Innotek vis dar išliks pagrindiniai pardavėjai, o tiekėjai iš Kinijos tieks likusias dalis. Pasirodo Sharp, kompanija, kuri tiekė dalis iPhone X telefonui, nepratęsė kontrakto, taigi, Apple buvo priversti ieškoti alternatyvų.


Gana keista, kad Apple pasamdė tiekėjus iš Kinijos svarbioms dalims gaminti, kadangi, kaip pranešama, jų pelnas gali daryti įtaką LG Innotek pasiūlos apimčiai ateityje.