Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Apple oficialiai pristatė WWDC 2018 konferenciją, kuri prasidės birželio 4 dieną, San Chozė, Kalifornijoje | Registracija jau galima

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Apple oficialiai pristatė WWDC 2018 konferenciją, kuri prasidės birželio 4 dieną, San Chozė, Kalifornijoje | Registracija jau galima

Oficialu! Apple pristatė šių metų Pasaulinę Programuotojų konferenciją (WWDC 2018). Ji prasidės birželio 4 dieną, San Chozė, Kalifornijoje.

WWDC 2018 VYKS BIRŽELIO 4-8 DIENOMIS – SUSIPAŽINKITE SU IOS 12, MACOS 10.14, WATCHOS 5 IR TVOS 12

Apple kiekvienais metais rengia Pasaulinę Programuotojų konferenciją, kur dėmesys skiriamas naujoms programinėms įrangoms, veikiančioms įvairiuose kompanijos prietaisuose. Šiais metais tikimasi, kad Apple pristatys iOS 12, macOS 10.14, watchOS 5 bei tvOS 12.

WWDC 2018 prasidės birželio 4 dieną ir tęsis iki birželio 8 dienos. Šiemet kompanija pasirinko konferenciją rengti McEnery konvencijų centre, kuris randasi San Chozė, Kalifornijoje. Programuotojai iš viso pasaulio gali prisijungti prie Apple ir išvysti, ką yra paruošusi Kupertino kompanija. Pagrinde dėmesys bus skiriamas programuotojams ir ką jie gali pasiekti čia atvykę.

Kalbant apie programuotojus, jūs turite būti programuotojas, jeigu norite dalyvauti konferencijoje. Jeigu taip yra ir esate registruotas su Apple, tuomet eikite į developer.apple.com/wwdc/register/

 ir užsiregistruokite, kad pateiktumėte paraišką bilietui. Turėkite omenyje, kad dalyviai bus išrinkti atsitiktinai ir sistema nerenka pagal tai, kas užpildo pirmas. Galite pildyti iki kovo 22 dienos, 1.00 valandos nakties Lietuvos laiku. Bilieto kaina apie 1290 eurų.

Kaip visada, Apple ir šiais metais skiria dėmesį studentams ir nori, kad visi norintys užpildytų anketą.
“Studentai yra neatskiriama Apple programuotojų bendruomenės dalis. Šiemet galima gauti iki 350 WWDC studentų stipendijų, kurios visiems studentams ir STEM organizacijų nariams suteiks galimybę laimėti nemokamą bilietą. Studentai gali aplankyti WWDC svetainę ir sužinoti, kaip dalyvauti.”

Be programinės įrangos pristatymų, taip pat manoma, kad Apple panaudos sceną naujos techninės įrangos pristatymui. Žinoma, tai nebus iPhone, bet vietoje to, kompanija pristatys naują iPad porą, kaip ir praeitais metais. Tačiau tikimės, kad šiais metais pagerinimai bus radikalūs su žymiai plonesniais rėmeliais ir, galbūt, Face ID funkcija.