Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

“Apple” akcininkai ragina nutraukti priklausomybę nuo ”iPhone” įrenginių

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > “Apple” akcininkai ragina nutraukti priklausomybę nuo ”iPhone” įrenginių

Nori, kad “Apple” turėtų mažiau vartotojų

“Apple” akcininkai siekia suteikti žinių tiems, kurie iš tikrųjų nesupranta ką jie perka ir nori, kad Jobs Mob nustotų skatinti priklausomybę nuo ”Apple” produktų.

Tai gali atrodyti šiek tiek keista, nes “Apple” iš esmės padarė tai, kad įtikino žmones pirkti ir atnaujinti savo produktus kasmet.

“Apple” akcininkai “Jana” ir ”California State Teachers Retirement System” ( liet.k. ”Kalifornijos valstijos mokytojų pensijų sistema” ) ragina išmaniųjų įrenginių gamintoją imtis priemonių, kad būtų išspręstos problemos, susijusios su jaunų žmonių priklausomybe nuo “iPhone”, teigė “Jana” partneris Charles Penner.

Atkreipkite dėmesį, jog jie nesakė, kad žmonės yra priklausomi nuo technologijų ar net mobiliųjų telefonų, o paminėjo konkrečiai – “Apple iPhone”.

“Jana”, pirmaujanti akcininkė, ir “CalSTRS”, vienas iš didžiausių šalies valstybinių pensijų fondų, šeštadienį pateikė “Apple” laišką, kuriame prašė bendrovės svarstyti galimybę kurti programinę įrangą, kuri leistų tėvams apriboti vaikų naudojimąsi “iPhone”, pranešė “Wall Street Journal” .

”Jana” ir ”CalSTRS” taip pat paprašė “Apple” ištirti poveikį psichinei sveikatai dėl pernelyg didelio ”iPhone” naudojimo.

“Jana” ir “CalSTRS” kartu kontroliuoja apie 2 milijardus dolerių vertės “Apple” akcijų, praneša “Journal” reporteriai, todėl “Apple” turėtų atsižvelgti į jų padarytas išvadas.

Tai yra gana nauja patirtis, per kurią ”Jana” turi skatinti socialinius pokyčius įmonėse. Ši akcininkė geriau pažįstama kaip investuotoja, kuri ”pakelia” įmones, atlikdama finansinius pokyčius.

Tačiau tėvai JAV yra akivaizdžiai susirūpinę, nes jie negali priversti savo vaikų atsisakyti savų “iPhone” išmaniųjų telefonų. Mes galėtume manyti, kad paprasčiausiai turėtų jų nepirkti. “CalSTRS” ir “Jana” nerimauja, kad “Apple” reputacija ir akcijos gali nukentėti, jei ji nesiims spręsti šių problemų.

Situacija dėl ”iPhone” pasidarė labai rimta, kuomet “Apple” fanė Selena Gomez, 24 metų amžiaus, 2016 m. atšaukė pasaulini koncertų turą, tam kad galėtų pradėti gydytis nuo depresijos ir žemos savigarbos, jausmų, susijusių su jos priklausomybe nuo socialinės žiniasklaidos ir mobiliosios dalijimosi nuotraukomis programos “Instagram”.