Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį)
Skambinkite:  8 670 93346

Apie mus

Ekranų taisymas > Apie mus

Kuo mes skiriamės nuo kitų?

UAB Sugedo LT – ambicinga, ir tik gerų rezultatų siekianti įmonė. Siekiame būti geriausia paslaugų įmone ir užtikrinti savo klientams puikią paslaugų kokybę. Mes Jums galime pasiūlyti labai platų paslaugų spektrą, todėl Jums nereikės kas kart ieškoti vis kitų meistrų, visko ko reikia šiuolaikinei technikai rasite pas mus.
Mums bus malonu, jei tapsite mūsų klientu.

Taisymo procesas

1SUGEDO TELEFONAS AR KITAS ĮRENGINYS
Sugedus Jūsų įrenginiui skambinkite 8-670-93346 arba 8-600-97006, jei nėra galimybės paskambinti parašykite mums elektroniniu paštu, pakonsultuosime, pranešime preliminarią remonto kainą.

2ĮRENGINIO DIAGNOSTIKA
Pristačius telefoną ar kitą įrenginį į mūsų dirbtuves meistrai atliks įrenginio diagnostiką ir praneš Jums tikslią remonto kainą, po ko Jūs nuspręsite ar norite taisyti savo įrenginį.

3ĮRENGINIO REMONTAS
Atliekamas kruopštus remontas, jei reikia keisti įrenginio komponentus, jie keičiami originaliomis dalimis. Duomenų saugumą esantį Jūsų įrenginyje garantuojame. Įrenginio remontui suteikiama garantija.

4JŪSŲ ĮRENGINYS SUTAISYTAS!
Atlikus telefono ar kito įrenginio remontą, mūsų vadybininkas susisieks su jumis telefonu ir praneš apie remonto pabaigą. Jei esate iš kito miesto, kurjeris sutaisytą įrenginį pristatys tiesiai Jums į namus.