Salonai: Kauno g. 1 Klaipėda (priešais Akroplį) | Laukininkų g. 19, Klaipėda (PC “Vyturys" )
Skambinkite:  8 670 93346

Analitikai mano, kad „Apple“ nebegamins „iPhone X“ ir „iPhone SE“ trečiame metų ketvirtyje, kad padidintų naujų modelių produkciją

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Analitikai mano, kad „Apple“ nebegamins „iPhone X“ ir „iPhone SE“ trečiame metų ketvirtyje, kad padidintų naujų modelių produkciją

Analitikai mano, kad „Apple“ visiškai pakeis „iPhone X“ produkciją į 2018 metų serijos produkciją. Naujoje serijoje bus 6.1 colio MLCD+ ekrano modelis, kurį analitikai vadina „iPhone 9“, o kiti du prietaisai naudos OLED ekrano technologiją. Kol vartotojai aktyviai lauks naujų modelių pasirodymo, manoma, kad „Apple“ taip pat palaipsniui nutrauks ir savo 4 colių „iPhone SE“ produkciją.

Analitikai pasirodysiantį 6.5 colių modelį vadina „iPhone 11 Plus“. Modelis tenkins vartotojus dėl savo didesnio ekrano ploto.

Jokia naujiena, kad dauguma telefonų gamintojų siekia gaminti telefonus su dideliais ekranais ir mažesniais rėmeliais. Norėdami neatsilikti nuo šios mados, „Apple“ nemano, kad būtų logiška toliau gaminti 4 colių telefoną arba „iPhone X“, kuris nesulauks daug pirkėjų, pasirodžius naujos generacijos telefonams.

„Apple“ taip pat planuoja išleisti 6.1 colio LCD modelį su priekine išpjova, kuris panašu, kad bus parduodamas už ~470€ ir turės geresnę techninę įrangą už„iPhone X“.

Trumpai tariant, nepanašu, kad „iPhone X“ išliks perspektyviu pasirinkimu, netgi jei kompanija sumažins jo kainą. „iPhone X“ kaina yra tokia didelė dėl brangių komponentų, kaip AMOLED plokščių iš „Samsung“ ar „TrueDepth“ kameros iš kitų tiekėjų.

„BlueFin“ analitikai mano, kad „Apple“ turi progą suvilioti tuos pirkėjus, kurie ruošiasi atsinaujinti savo telefoną šį rudenį. Analitikai suprato, kad „Apple“ planuoja užsakyti ~180 milijonų telefonų kitiems fiskaliniams metams, tarp jų yra ir„iPhone 8“ vienetai, kadangi kompanija turės daugiau laisvės sumažinti telefonų su dideliais rėmeliais kainą.

Analitikai būsimuosius OLED modelius vadina „iPhone 11“ ir „iPhone 11 Plus“. Manoma, kad pastarasis patenkins vartotojus, kuriems nepatiko „iPhone X“ dėl jo mažesnio dydžio.

„iPhone 9“ bus skirtas taupesniems vartotojams, tačiau jis turės tik vieną kameros lęšį gale ir priekyje.