Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Pasiruoškite „Daryti geresnius dalykus“, Samsung paskelbė Galaxy Unpacked 2017 renginį

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > Pasiruoškite „Daryti geresnius dalykus“, Samsung paskelbė Galaxy Unpacked 2017 renginį

Samsung sekantis Unpacked renginys jau suplanuotas, kadangi kompanija ką tik patvirtino, kad Galaxy Note 8 bus atskleistas rugpjūčio 23 d. Park Avenue Armory Niujorke. Kompanija tik užsiminė, kad Galaxy Unpacked 2017 vyks dėl „labai laukiamo papildymo prie Galaxy serijos“. Visiems aišku, kad kalbama apie naująjį Note 8.
„Rugpjūčio 23 d. Samsung Electronics pristatys naujausią Galaxy šeimos narį – geriausią kelis darbus vienu metu atliekantį prietaisą, kuris jums suteiks galimybę daryti geresnius dalykus su savo telefonu“ skelbė pranešimas, „Šis labai laukiamas papildymas Galaxy serijai buvo specialiai sukurtas žmonėms, kurie eina per kliūtis, kad padarytų daugiau to, kas jiems rūpi. Pasižymėkite prietaiso pasirodymą, kompanija jį rengs rugpjūčio 23, 2017, Park Avenue Armory Niujorke.“ Renginys prasidės 11h Niujorko laiku, o durys atsivers 10h.

Remiantis gandais Galaxy Note 8 turės daug didesnį 6.3 colių Infinity ekraną panašų į Galaxy S8, specialų S-Pen, Snapdragon 835 procesorių, 3300 mAh bateriją ir dvigubą kamerą. Po dėmesio centro Note 7 telefonui, kuris visur sproginėjo, tikimės, kad Samsung sugebės atsiimti už visus įvykius. Kompanija pažadėjo, kad baterija praeis 8-Point baterijos saugumo tikrintuvą. Pasak kompanijos tai „ekstremalus testavimas prietaiso viduje ir išorėje kartu su kruopščiu x-ray ir žmogaus akies patikrinimu.“
Galaxy Unpacked 2017 renginys tik savaite priekyje nuo IFA Tech Show Berlyne, kur Galaxy kūrėjas pristatė pirmąjį Note 2011 metais. Note 8 šiais metais keliomis savaitėmis pasirodys anksčiau negu iPhone 8, kuris kaip žada kompanija bus didžiausias iPhone išleidimas. Ar tai tiesa, ar ne, pamatysime, o Samsung turės kelias savaites, kad parodytų pranašumą prieš Apple.