Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Klausimas – atsakymas

Ekranų taisymas > Klausimas – atsakymas
Į klausimus kiek kainuoja viena ar kita paslauga atsakyta nebus, nes paslaugų kainos keičiasi, todėl atsakymai su skelbiamomis kainomis gali klaidinti kitus skaitytojus.
Jus dominančios kainos ieškokite mūsų kainoraštyje, arba susisiekite telefonu 8 600 97006.
Labai prašome gerbti gimtąją kalbą ir rašyti be klaidų.

Norėdami užduoti klausimą turite užpildyti formą

 
 
 
 
 
 
Laukeliai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus rodomas ar naudojamas reklamos tikslais.
Saugumo sumetimais išsaugome jūsų IP: 54.80.82.9.
Klausimas bus rodomas svetainėje po to, kai į jį atsakys administratorius.
68 entries.
Giedrius Giedrius uždavė klausimą spalio 25, 2017 at 11:15:
Sveiki, Galaxy S7 ekrane atsirado vertikali žalia linija ,numestas nebuvo ,kas tai galėtu būti?
Gintaras
Sveiki, jei telefonas nebuvo numestas, tai galimai buvo per stipriai suspaustas telefono ekranas.
Simona Simona uždavė klausimą spalio 23, 2017 at 17:29:
Sveiki, norime pasiteirauti dėl Apple iPhone 4s gedimo. Benaršant facebook telefonas užstrigo, ekranas pasidarė baltas ir liko tik mėlyna facebook įrankių juosta, vėliau viskas dingo, liko juodas ekranas. Telefono perkrauti nepavyksta, jis nereaguoja prijungus prie maitinimo lizdo. Jungiant prie kompiuterio jis skleidžia jungimo garsus, tačiau kompiuteriui neleidžia prieiti prie duomenų. Ar įmanoma dar jį atgaivinti?
Gintaras
Sveiki, na visų pirma reikia paminėti, kad iPhone 4s telefonų iOS jau neveikia kai kurios programos, todėl gali būti, kad Jūsų atveju taip ir atsitiko, kad sugedo operacinė sistema. Tokie gedimai yra nesunkiai pašalinami. Jei gedimas vis dėlto mechaninis, tai kažką konkrečiau galėtume pasakyti tik apžiūrėję Jūsų telefoną.
Paulius Paulius uždavė klausimą spalio 19, 2017 at 19:59:
Sveiki, mano telefonas sony xperia Z3(d6603) buvo visai \"numiręs\" iš pradžių maniau, kad tai baterija, tačiau nunešus į taisyklą ir patikrinus paaiškėjo, kad kaista pagrindinė plokštė ir dėl to telefonas neįsijungia arba įsijungia labai trumpam laikotarpiui, o baterija čia niekuo dėta. Telefonui neseniai buvo pakeistas ekranas ir stikliukas nes seniau buvo kritęs, galbūt dėl to ir kaista, nes drėgmės jis nėra gavęs? Taigi, ar verta būtų keisti ta plokštę ir kokia maždaug būtų kaina, nes ten kur nešiau apžiūrėt telefoną, sakė jį parduot ?
Gintaras
Sveiki, labai sunku patarti ar vertą šiam telefonui keisti pagrindinę plokštę. Kiek supratome į šio telefono remontą jau yra investuota nemaža pinigų suma, tai turėtumėte gerai pagalvoti ar verta dar mokėti už jo remontą.
Artūras Artūras uždavė klausimą spalio 16, 2017 at 16:02:
sveiki.turiu samsung galaxy s3. kažkodėl jis man jungiant pastringa ant samsung užrašo ir nebaigia isijungti.kas gali buti?
Gintaras
Sveiki, pradžiai galėtume pasiūlyti perrašyti operacinę Android sistemą.
Edvinas Edvinas uždavė klausimą spalio 14, 2017 at 11:44:
sveiki, turiu iphone 6 plus pirkau deveta, kas gali buti jeigu ekranas viena diena veikia normaliai kita diena ryte atsikeles nereaguoja i lietimus kartais sureguoja, po 2val vel pradejo veikti, kai uzrakinu telefona vel nebeveikia ir reik laukt kol veiks, praejus kiek laiko veikia normaliai
Gintaras
Sveiki, telefonui ko gero buvo pakeistas ekranas. Galimai ekranas yra blogos kokybės. Gali būti ir kitos priežastys dėl kurių telefonas veikia ne taip kaip turėtų. Mūsų taisykloje greitai nustatome tokių gedimų priežastis.
Karolina Karolina uždavė klausimą spalio 12, 2017 at 19:39:
Sveiki. Turiu iPhone 6, problemos su garsu, skambinti paprastai leidžia ir girdisi kitas žmogus, tačiau norint pašnekėti per viber ar skype programas tik įjungus garsiakalbį ar vaizdo kamerą garsas dingsta, o įprastai kalbant garsas yra, kas cia galejo nutikti
Gintaras
Sveiki, na jei problema atsiranda tik kai įsijungiate kokią nors programėlę, tai galima įtarti jog yra programinis gedimas. Siūlytume kreiptis į servisą operacinės sistemos (iOS) perrašymui.
Anonimas Anonimas uždavė klausimą spalio 10, 2017 at 21:35:
Telefonas gavo drėgmės, aišku taisyti reiks, bet neramina vienas klausimas ar gali būti, kad nuo vandens, įjungi pakrovėją ir atrodo, kad būtų lizdas sugedęs, bet įsideda tai viskas gerai, tiesiog nekrauna, tai ar gali vanduo būti kaltas?
Gintaras
Sveiki, na visų pirma sušlapus telefonui jokių būdu negalima kišti įkroviklio, pirma ką reikia padaryti tai išimti bateriją ir kuo skubiau kreiptis į telefonų taisyklą. Atsakant į Jūsų klausimą, taip telefono įkrovimo lizdas gali neveikti dėl į telefoną patekusios drėgmės.
Gabrielė Gabrielė uždavė klausimą spalio 8, 2017 at 19:12:
Sveiki, turiu telefoną sony xperia xa turiu jį tik puse metų, bet atsirado gedimas. Pastebėjau, kad neveikia priekinė kamera ir galvojau, kad gamyklinis atkurimas pagelbės, bet pasidarė tik blogiau nustačius telefoną iš naujo kamera išvis nebeveikia pasispaudus kamera meta lentelę, kad klaida ir kamera yra naudojama su visai kita programa, bet tuo metu jokios kitos programos nėra pajungtos, prašau padėkit nežinau ką daryti, kad veiktu kamera
Gintaras
Sveiki, pradžiai rekomenduotume perrašyti operacinę sistemą, nes gamyklinių parametrų atstatymas ne visada padeda. Jei nepadėtų ir operacinės sistemos perrašymas, tada jau reikėtų tikrinti dėl kokių priežasčių sugedo kamera, nes iš Jūsų pasakojimo sunku spėti koks tai galėtų būti gedimas.
Odeta Odeta uždavė klausimą spalio 5, 2017 at 17:11:
Sveiki, Turiu Samsung Galaxy A5 (2016), rugpjūčio viduryje buvo keistas ekranas ir korpusas. Maždaug po keleto savaičių pastebėjau kad vis įsijungia koks nors žaidimas iš Google Play Store (tiesiog langas kad galiu įsiinstaliuoti tą programą) aišku sunerimau, vis išjungdavau. Galvojau kad gal kokia programėlė taip elgiasi kaip virusas ar panašiai, pratryniau daugumą programėlių tačiau tai nesibaigė. Per šią savaitę \"dasidėjo\" dar dvi problemos. Berašant žinutę klaviatūra išsijungia o kelis kartus buvo pasitaikę kad per messenger norint įterpti emoji ženklą jų net neatidarė... šiandien jau kelis kartus pasitaikė dar viena \"naujiena\": telefonas užgęso t.y. užsirakino ekranas nors nieko nespaudžiau. Kažin kas galėtų įtakoti tokį telefono elgesį?
Gintaras
Sveiki, na iš Jūsų pasakojimo vis dėlto būtų galima spėti kad tai virusas. Telefono gamyklinių parametrų atstatymas toli gražu ne visada gelbėja nuo panašių situacijų. Visų pirma ką siūlytume padaryti tai "švariai" perrašyti Android operacinę sistemą. Mūsų įmonėje tai galite padaryti labai greitai ir už žemą kainą.
Jurgita Jurgita uždavė klausimą spalio 2, 2017 at 10:02:
Sveiki. Turiu telefona Sony Xperia Z3. Apatinė telefono dalis prarado ekrano lietimo funkciją. Kai lieti ekrano apačios mygtukus - nereaguoja. Bet tik apatinė dalis. Iš anksto dėkoju už Jūsų nuomonę
Gintaras
Sveiki, tai greičiausiai ekrano gedimas, o dėl ko jis atsitiko pasakyti sunku. Gali būti kad telefonas nukrito arba buvo per stipria buvo suspaustas. Toks gedimas kai nebesivaldo dalis telefono ekrano gali atsitikti ir dėl patekusios drėgmės į telefoną.