Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

iPhone 8 toliau naudos OLED stiklą – nepaisant gandų, neturės užlenkto ekrano

Ekranų taisymas > Blogas > Blogas > iPhone 8 toliau naudos OLED stiklą – nepaisant gandų, neturės užlenkto ekrano

Samsung yra Apple pagrindinis OLED  tiekėjas ir gamintojas iPhone 8 išmaniajam telefonui. Tačiau vienas iš klausimų, kuris neduoda ramybės kalbant apie iPhone 8 tai ne kokia ekrano technologija bus naudojama. Jau yra aišku, kad iPhone naudos OLED ekraną, bet dar neaišku ar kompanija naudos lenktą ekraną, ar ekraną su kampais. Anot gandų bus naudojamas ekranas su kampais.
The Korea Herald iš patikimų šaltinių sužinojo Apple sprendimą dėl OLED plokščių.
„Nepanašu, kad Apple naudos panašų į konkurentų dizainą savo telefonui. Vietoje ekrano su kampais, telefonas turės plokščią ekraną be rėmelių viršuje ir apačioje.“
Trumpai tariant, iPhone 8 turės ekraną su kampais bei puikuosis minimalistiniais rėmeliais, jie nebus užlenkti, tai yra visiška Galaxy S8 ir Galaxy S8+ priešingybė. OLED technologija turi kelias ypatybes, kurių neturi IPS LCD ekranai, tai ir yra priežastis kodėl Apple nusprendė atlikti keitimą.

Mažiau žinantiems, OLED ekranai yra žymiai šviesesni nei IPS LCD, taip pat spalvos yra gyvybiškesnės. OLED ekranų naudojimas kompanijai taip pat padės telefoną pagaminti plonesnį, o tai reiškia, kad dar kartą nebus ausinių lizdo.
Kaip bebūtų, yra nemažai naujovių dėl kurių verta laukti naujos kartos iPhone telefono, viena iš jų galimybė filmuoti 4K raiškos, 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašus. Taip pat galimybė atrakinti telefoną kol jis guli ant stalo.