Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

iPhone 8 toliau naudos OLED stiklą – nepaisant gandų, neturės užlenkto ekrano

Samsung yra Apple pagrindinis OLED  tiekėjas ir gamintojas iPhone 8 išmaniajam telefonui. Tačiau vienas iš klausimų, kuris neduoda ramybės kalbant apie iPhone 8 tai ne kokia ekrano technologija bus naudojama. Jau yra aišku, kad iPhone naudos OLED ekraną, bet dar neaišku ar kompanija naudos lenktą ekraną, ar ekraną su kampais. Anot gandų bus naudojamas ekranas su kampais.
The Korea Herald iš patikimų šaltinių sužinojo Apple sprendimą dėl OLED plokščių.
„Nepanašu, kad Apple naudos panašų į konkurentų dizainą savo telefonui. Vietoje ekrano su kampais, telefonas turės plokščią ekraną be rėmelių viršuje ir apačioje.“
Trumpai tariant, iPhone 8 turės ekraną su kampais bei puikuosis minimalistiniais rėmeliais, jie nebus užlenkti, tai yra visiška Galaxy S8 ir Galaxy S8+ priešingybė. OLED technologija turi kelias ypatybes, kurių neturi IPS LCD ekranai, tai ir yra priežastis kodėl Apple nusprendė atlikti keitimą.

Mažiau žinantiems, OLED ekranai yra žymiai šviesesni nei IPS LCD, taip pat spalvos yra gyvybiškesnės. OLED ekranų naudojimas kompanijai taip pat padės telefoną pagaminti plonesnį, o tai reiškia, kad dar kartą nebus ausinių lizdo.
Kaip bebūtų, yra nemažai naujovių dėl kurių verta laukti naujos kartos iPhone telefono, viena iš jų galimybė filmuoti 4K raiškos, 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašus. Taip pat galimybė atrakinti telefoną kol jis guli ant stalo.

Uber vairuotojams bei keleiviams suteikia naują žinučių galimybę

Uber atnaujino komunikacijos tarp vairuotojo ir keleivio būdą. Kompanijos programėlė dabar turi integruotą žinučių skyrių, kuris turėtų palengvinti komunikaciją. Iki šiol vienintelis susisiekimo būdas buvo vairuotojui paskambinti jį iškvietusiam žmogui.
Programos apačioje yra „contact“ pasirinkimas. Paspaudus ant to pasirinkimo atsiras „chat“ mygtukas. Parašius žinutę vairuotojui, jis ją išgirs balsu, kad neišblaškytų vairuotojo dėmesio. Vairuotojai gali greitai paspausti nykščio mygtuką, kad keleivis suprastų, kad vairuotojas žinutę perskaitė/išgirdo. Taip pat yra ir skaitymo kvitas tiek keleiviui, tiek vairuotojui.
Uber tiki, kad tai ribos asmeninių telefono numerių naudojimą keleiviams bei vairuotojams.

Xiaomi sulaukė padaugėjusių pardavimų

Kinijos prekiautojai Xiaomi Technology sulaukė savo išmaniųjų telefonų gabenimų padidėjimo 58 procentais. Antrame 2017 metų ketvirtyje buvo nugabenti 23.2 milijonai vienetų.
Xiaomi taip pat susigrąžino penktą vietą pasaulinių telefonų prekiautojų sąraše, teigė rinkos tyrimų firma.
Samsung išliko pirmoje vietoje antrajame metų ketvirtyje, jų gabenimai išaugo dviem procentais iki 79.5 milijonų vienetų.
Apple gabenimai išaugo tik vienu procentu iki 41 milijono vienetų. Apple iPhone nebėra madingas Kinijoje, tai labai daug atsiliepia kompanijai pasauliniu mastu, teigė Strategy Analytics analitkai.
Huawei atgabeno 38.4 milijonus vienetų ir išliko trečioje vietoje. Huawei visus pranoksta Azijoje, Europoje ir Afrikoje su populiariais Android modeliais, kaip P10 ir Mate 9.
Oppo pasiekė rekordinį 64 procentų išaugimą iki 29.5 milijonų vienetų ir pasiekė ketvirtą vietą.

LG ir Samsung Display suvaldys Apple OLED plokščių reikalavimus, teigia analitikas

Samsung apsukrumas leido kompanijai išlaikyti sveikus ir nuolatinius santykius su keliais išmaniųjų telefonų gamintojais, bet šis pranašumas taip pat įtraukė Apple į spąstus ir jų perėjimą iš IPS LCD į OLED plokštes. 2017 metams, Samsung Display bus technikos gigantų pagrindinis ekranų tiekėjas, tačiau Apple turi planus taip pat įtraukti ir LG Display, taip bent jau teigia žymus analitikas.
Pasak KGI Securities analitiko Ming-Chi Kuo, Samsung netrukus atras šiek tiek konkurencijos iš LG, nors šis veiksmas įvyks tik kitais metais. Dar nebuvo patvirtinta kokio santykio OLED ekranus gamins LG Display, bet gamintojai pradės nuo mažumų, kaip rašoma apačioje.
„Samsung dabar yra vienintelis Apple iPhone OLED plokščių gamintojas. Manome, kad LG Display galėtų pradėti panašios produkcijos modelį. Kaip bebūtų, žinant, kad jų stipresnis gebėjimas yra kurti priekines dalis, bendradarbiavimas su kompanija kuri specializuojasi galinių dalių gamyboje kaip GIS, mūsų nuožiūra, ženkliai pagerintų iPhone OLED gavybos reitingą.“

LG Display tapimas Apple tiekėjais patenkintų abi partijas, įkūrėjas gautų dideles pajamų sumas, o Kupertino gigantai galėtų derėtis dėl geresnių OLED ekranų kainų tiek iš LG, tiek iš Samsung. Šių ekranų kaina gali būti kiek nepalanki Apple, dėl Samsung didelės produkcijos, bet kuo daugiau atsiranda naujų gamintojų, tuo labiau Samsung svarba su laiku nyksta.
Šiuo metu Apple neturi kitos išeities, kaip žaisti su Samsung paklausa, tačiau prasidėjus 2018 metams scenarijus keisis.

Google generalinis direktorius pažadėjo 11 Daydream telefonų

Google generalinis direktorius pranešė, kad atsiras 11 Daydream funkciją palaikančių telefonų prieš šių metų pabaigą.
Kol kas, Google Pixel, Pixel XL, Motorola Moto Z, Huawei Mate 9 Pro, Porsche Design Mate 9, ZTE Axon 7 ir ASUS Zenfone AR palaiko Daydream funkciją. Samsung pradėjo Daydream funkcijos įdiegimą Galaxy S8 bei S8+ telefonuose Jungtinėse Valstijose.
Taigi, yra septyni telefonai palaikantys Daydream bei Galaxy S8 ir S8+, kurie iš lėto mėgina pridėti šią funkciją.
Vis dar neaišku ar Galaxy Note 8 palaikys Daydream, tačiau nematome priežasties kodėl neturėtų. Gali užtrukti šiek tiek laiko, kol Samsung išleis programą, bet didelis ekranas turėtų pasiūlyti gerą patirtį.
Du aiškūs kandidatai šiam sąrašui yra Pixel 2 ir Pixel 2 XL, ar kaip Google pavadins savo naujuosius prietaisus. Pixel varomas Snapdragon 836, greitesne Snapdragon 10nm SoC versija, turėtų pasiūlyti greitesnes grafikas ir telefonas turės mažesnius rėmelius.
LG vis dar neprisijungia prie Daydream palaikančių telefonų sąrašo su savo LG G6, kuris varomas Snapdragon 821. Vis dėlto, pasirodė gandai, kad LG V30 palaikys Google VR platformą.
Jei visi šie telefonai įgaus Daydream funkciją, atsiras daugiau negu 11 telefonų ir jeigu Huawei pratęs Daydream funkciją Mate 9 įpėdiniui, atsiras dar daugiau funkciją palaikančių prietaisų.
Daydream šiuo metu parduodamas už 79 JAV dolerius Jungtinėse Valstijose, už 84.99 svarus sterlingų Jungtinėje Karalystėje ir už 100 eurų Vokietijoje.

Foxconn pagamina 200 iPhone per dieną

Pasirodė gandai tikinantys, kad Foxconn susiduria su problemomis gaminant naujuosius iPhone telefonus (7s, 7s Plus ir iPhone 8), tačiau pasirodo, kad tai netiesa.
Tame Apple Press tvirtina, kad šiuo metu išvis nėra bėdų ir Foxconn pagamina apie 200 iPhone per dieną.
Vis dar manoma, kad naujasis iPhone pasirodys spalio arba lapkričio mėnesį, bet dar nėra aišku kur prasidės masinė prekyba.
Žinoma, dar gali nutikti kokių nors problemų ir atidėjimų, tačiau šiuo proceso metu retai ištinka kokių nors bėdų.
Trūkumai kurių tikėjosi Apple, buvo tokios dalys kaip ekranai, tačiau dabar neatrodo, kad tai didelė problema. Galime tikėtis naujienų jau po mėnesio.

Android 8 O jau beveik čia

Google išleido Android O Developer Preview 4, tai reiškia, kad jau beveik pasirodė paskutinė Android 8.0 O konstrukcija.
Preview 4 pasirodė su paskutiniais Android O API (API level 26), nors tai jau buvo prieinama su Developer Preview 3, taip pat ištaisytos klaidos ir pridėtos optimizacijos.
Į kodą įeiną stabili Android 26.0.0 versijos Support Libary. Per kelias ateinančias dienas tikimės išvysti Android Emulator sistemos paveikslėlius.
Paskutinė versija turėtų pasirodyti trečio ketvirčio pabaigoje. Tiksli pasirodymo data kol kas nėra aiški.

Snapdragon 836 debiutuos su Pixel 2

Sklinda gandai, kad Note 8 gali būti pirmasis telefonas, kuris turės atnaujintą ir pagreitintą Snapdragon 836, tačiau daugiausiai šansų, kad su juo debiutuos Pixel 2.
Qualcomm padarė staigmeną pristatydami greitesnę čipseto versiją ir Google nori jo pirmieji. Toks pat scenarijus įvyko ir praeitais metais, kai Pixel ir Pixel XL buvo pirmieji telefonai su atnaujintu Snapdragon 821. Naujasis Pixel turi mažesni čipsetą, todėl galima tikėtis geresnės nuotraukų kokybės.
Žinoma, Snapdragon 836 nebus skirtas visiems, kadangi kompanijos, kaip Xiaomi ir daugelis kitų nori atnaujinti savo čipsetus. Galaxy Note 8 vis dėlto, kiek žinome, bus varomas Snapdragon 835.
Galima tikėtis panašaus scenarijaus su Snapdragon 836, pagrindinis greitis nepasikeis arba pasikeis nežymiai, tačiau maksimalus greitis, tiek vaizdo plokštei, tiek procesoriui bus didesnis. Rezultatas bus šiek tiek greitesnis SoC su baterijos pagerinimais.
Qualcomm turėjo kelis mėnesius optimizuoti SoC ir įgalinti spartesnį greitį naudojant mažiau energijos.

Pasiruoškite „Daryti geresnius dalykus“, Samsung paskelbė Galaxy Unpacked 2017 renginį

Samsung sekantis Unpacked renginys jau suplanuotas, kadangi kompanija ką tik patvirtino, kad Galaxy Note 8 bus atskleistas rugpjūčio 23 d. Park Avenue Armory Niujorke. Kompanija tik užsiminė, kad Galaxy Unpacked 2017 vyks dėl „labai laukiamo papildymo prie Galaxy serijos“. Visiems aišku, kad kalbama apie naująjį Note 8.
„Rugpjūčio 23 d. Samsung Electronics pristatys naujausią Galaxy šeimos narį – geriausią kelis darbus vienu metu atliekantį prietaisą, kuris jums suteiks galimybę daryti geresnius dalykus su savo telefonu“ skelbė pranešimas, „Šis labai laukiamas papildymas Galaxy serijai buvo specialiai sukurtas žmonėms, kurie eina per kliūtis, kad padarytų daugiau to, kas jiems rūpi. Pasižymėkite prietaiso pasirodymą, kompanija jį rengs rugpjūčio 23, 2017, Park Avenue Armory Niujorke.“ Renginys prasidės 11h Niujorko laiku, o durys atsivers 10h.

Remiantis gandais Galaxy Note 8 turės daug didesnį 6.3 colių Infinity ekraną panašų į Galaxy S8, specialų S-Pen, Snapdragon 835 procesorių, 3300 mAh bateriją ir dvigubą kamerą. Po dėmesio centro Note 7 telefonui, kuris visur sproginėjo, tikimės, kad Samsung sugebės atsiimti už visus įvykius. Kompanija pažadėjo, kad baterija praeis 8-Point baterijos saugumo tikrintuvą. Pasak kompanijos tai „ekstremalus testavimas prietaiso viduje ir išorėje kartu su kruopščiu x-ray ir žmogaus akies patikrinimu.“
Galaxy Unpacked 2017 renginys tik savaite priekyje nuo IFA Tech Show Berlyne, kur Galaxy kūrėjas pristatė pirmąjį Note 2011 metais. Note 8 šiais metais keliomis savaitėmis pasirodys anksčiau negu iPhone 8, kuris kaip žada kompanija bus didžiausias iPhone išleidimas. Ar tai tiesa, ar ne, pamatysime, o Samsung turės kelias savaites, kad parodytų pranašumą prieš Apple.

Galaxy Note 8 pasirodymo data bus aiški rugpjūčio gale

Naujų telefonų marketingas yra šiek tiek kvailokas – šiandien turime pranešimų, kad Galaxy Note 8 pasirodymas paaiškės rugpjūčio gale.
Dongjin Koh, Samsung mobilių komunikacijų verslo prezidentas, pranešė, kad oficiali Galaxy Note 8 išleidimo data bus atskleista rugpjūčio gale. Tai dar vienas gandų pasitvirtinimas, kad naujasis įrenginys bus pristatytas Niujorko parodoje, rugpjūčio 23 d.
Koh neužsiminė apie išleidimo datą, tačiau ir nepaneigė gandų dėl rugpjūčio 23 d., ko gero lauksime pranešimo apie pasirodymo pranešimą.
Jis taip pat paneigė Tame Apple Press kalbas, kad S8 nebuvo labai nusisekęs ir teigė, jog pardavimai išaugo 15% lyginant su kompanijos pirmtakais.