Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

iPhone serija 2019 metais gali turėti mažesnę išpjovą, kadangi Apple ieško unikalių būdų vartotojams suteikti didesnį ekraną

Kai kuriems patiko iPhone X išpjova ant ekrano, kai kurie negalėjo jos pakęsti, bet ji suteikė tam tikrų technologijų, pavyzdžiui 3D jutiklį, kuris prietaisui leido Touch ID pakeisti į Face ID. 2019 metų iPhone telefonai bus šiek tiek kitokie negu jų pirmtakai. Tikimės mažesnės išpjovos, ir turėtume jos sulaukti, dėka unikalaus Apple būdo sujungti dvi technologijas, kad liktų daugiau vietos ekranui.

REMIANTIS NAUJAUSIAIS GANDAIS, APPLE MĖGINA GALIMYBES SUJUNGTI PRIEKINĘ KAMERĄ SU FACE ID, KAD SUMAŽINTŲ IŠPJOVĄ 2019 METŲ SERIJAI

Remiantis ETNews, Apple ieško būdų, kurių dėka galėtų sujungti priekinę kamerą su Face ID funkcija kitų metų iPhone telefonams. Jeigu planas pavyks, TrueDepth jutiklio išpjova ženkliai sumažės, lyginant su iPhone X išpjova.
Pranešime užsimenama, kad naujos generacijos iPhone telefonai galimai naudos vieną veido atpažinimo modulį. Primename, kad Face ID veikia infraraudonųjų spindulių kameros, taškų projektoriaus ir prožektorių apšvietimo dėka, taigi, sujungti tiek daug technologijų į kompaktiškos formos faktorių, vien dėl to, kad sumažinti telefono išpjovą, bus nemenkas iššūkis technikos gigantams.
Žinoma, šios informacijos labai sureikšminti nereiktų, kadangi dar nematėme paplatintų 2018 metų iPhone serijos nuotraukų. Jeigu rasime informacijos, kad šių metų iPhone serija turės sumažėjusią išpjovą, tuomet bus daug vilties dėl kitų metų serijos įrenginių.

Xiaomi Mi7 gali pasirodyti anksčiau – kompanija telefoną galimai pristatys MWC 2018 parodoje

Xiaomi nieko nepristatė CES 2018 parodoje, nors ir buvo gandų, kad naujasis Mi7 bus pristatytas būtent ten. Kadangi Xiaomi nepasirodė CES 2018, be abejonės reikia laukti MWC 2018 renginio, kadangi kompanijos vadovas užsiminė, jog Xiaomi dalyvaus antroje šių metų parodoje ir gali būti paruošę staigmeną.

XIAOMI VADOVAS PATVIRTINO, KAD KINIJOS GAMINTOJAI PASIRODYS MWC 2018 – AR MI7 PRISTATYMAS TAPS REALYBE?

Kinijos technikos gigantai tiksliai nepasakė, ar Xiaomi Mi7 bus oficialiai pristatytas parodoje, vadovas pasakė tik, kad jie dalyvaus šiame renginyje. Tai reiškia, kad Xiaomi gali pristatyti visiškai kitą įrenginį ir palikti Mi7 vėlesniam laikotarpiui.
Sklido gandai, kad Mi7 turės belaidžio krovimo funkciją ir tai būtų labai džiugios naujienos. Xiaomi yra žinomi dėl savo pigesnių, tačiau aukštos kokybės aksesuarų, taigi nėra abejonių, kad pamatytume kur kas pigesnį belaidį kroviklį už kompanijos konkurentų siūlomus kroviklius. Xiaomi Mi7 taip pat turės Snapdragon 845 procesorių, kad konkuruotų su Galaxy S9, Galaxy S9+ ir LG V30.

Telefono dizainas bus panašus į Mi MIX 2, jį puoš 5.65 colių, 18:9 vaizdo santykio ekranas, beveik neturintis rėmelių.
Xiaomi savo pasirodysiantį flagmaną pardavinės už labai konkurencingą kainą. Prietaisą bus galima įsigyti kelių talpos ir RAM atminties versijų. Žinant telefono pirmtakus, nesitikime, kad Xiaomi Mi7 turės išplečiamą atmintį, bet tikime, kad išmanusis turės daug vidinės atminties.

Galaxy S9 Plus turės tokią pačią bateriją, kaip ir jo pirmtakas, bet baterija tarnaus ilgiau

Galaxy S9 Plus bus geresnis pasirinkimas vartotojams, kurie nori atsinaujinti savo didesnius prietaisus. Įrenginys turės savo išskirtinių techninės įrangos priedų masyvą. Deja, paviešinta nuotrauka parodo, kad Galaxy S9 Plus turės tokią pačią baterijos talpą, kokią ir turėjo Galaxy S8 Plus, t.y. 3500mAh.
Nors ir nemanome, kad šie elementai sprogs, kaip Note 7, vis dėlto tikėjomės didesnės baterijos talpos. Tačiau nėra dėl ko nerimauti, kadangi naudojantis Galaxy S9 Plus vistiek sulauksime pranašumų baterijos atžvilgiu.

PAKEISTAS PAGRINDINĖS PLOKŠTĖS DIZAINAS PAVERS GALAXY S9 PLUS EFEKTYVESNIU, TODĖL BATERIJA TARNAUS ILGIAU

Brazilijos telekomunikacijų reguliuotojai ANATEL atskleidė informaciją apie Galaxy S9 Plus baterijos talpą. Remiantis paviešintu paveikslėliu, buvo atskleista, kad prietaisas turės 3500mAh elementą. O dabar geroji dalis: manoma, kad abu prietaisai, Galaxy S9 ir Galaxy S9 Plus turės naują pagrindinės plokštės dizainą, kuris bus identiškas iPhone X. Tai gamintojams leis inkorporuoti komponentus sandariai vienas šalia kito, o tai leis kompanijai išnaudoti daug tuščios vietos telefone. Apie Galaxy S9 bateriją jau sklido gandai, kad ji bus 3200mAh talpos. Tai nėra didelis skirtumas lyginant su Galaxy S8, bet skirtumas gali būti jaučiamas dar labiau, šio logiško pagrindinės plokštės dizaino dėka.

Akivaizdu, kad ir Exynos 9810 atliks didelį vaidmenį, kalbant apie bateriją, bet padidintas plokštės efektyvumas parodo, kad gamintojai yra atkaklūs, bandant surasti būdus, kaip prailginti baterijos tarnavimo laiką.

Testų pagalba nustatyta, kad išmaniojo „iPhone 6“ našumas sumažėja 40%

Šiuo metu siekiama atlikti bandomuosius vykdymus. Žmogus, kuris visada norėjo daugiau nuveikti per trumpesnį laiką sukūrė konstrukciją, skirtą mikroprocesoriams. Šiuolaikiniame technologijų pasaulyje  greitis yra vienas iš svarbiausių faktorių. Bet kokia informacija yra prieinama akimirksniu ir reikalauja tokio paties greičio atsako iš žmogaus, priimant sprendimus. Nedvejokite, ir jums tai pavyks padaryti. Tačiau su mikroprocesoriaus pagalba mums tai atlikti pavyko nepakankamai gerai. Bandomasis vykdymas mikroprocesoriuje neatsižvelgė į tai, kas atsitiks, jei praeityje naudojamos tendencijos nebus įvykdytos. Kai kalbame apie kasdieninius procesus, pvz., naujienų skaitymą, tai yra mažiau svarbu. Tačiau pereikite prie svarbesnių procesų ir problema tampa akivaizdi. Dabar mes turime daugiau „Spectre“ ir „Meltdown“ papildinių, skirtų „iPhone 6“, tačiau jie yra su trūkumais ir tai nėra gerai.

„Apple iPhone 6“ prieš ir po „Spectre“ pataisos. Išryškėja įvykusios klaidos viename ir daugiafunkciniame procesuose

Mes ir toliau remiame technologijas, o saugumo stoka kiekvieną dieną kelia vis didesnę grėsmę. Ir tokių saugos spragų egzistavimas daugelyje techninių įrangų, neatsižvelgiant į programinės įrangos ekosistemas, rodo, kaip sunkiai mes jose orentuojamės. Abi “Spectre“ ir “Meltdown“ spragos gyvavo gana ilgą laiką. Vertinti, kurią dalį programos jos pažeidė, yra ne mūsų darbas, tikimės, kad tie, kurie yra atsakingi už tai, kruopščiai viską patikrins ir atliks auditą.

Nuo to laiko, kai buvo aptiktas sistemos pažeidžiamumas, išryškėjo vienas akivaizdus dalykas: buvo siekiama geriausio rezultato, panaikinant spragas. Galų gale bandomasis vykdymas tai tik smulki detalė, kuri gali gauti paprastą papildinio pataisymą, nepakenkiant kompiuteriui. Izoliuoti branduoliai, įdiegti sistemos skambučiai, pridėtos barjerinės užtvaros užtikrintų, kad įrenginiai negalėtų būti “apmokyti“ mažinti darbo našumą.

Dabar, kai „Apple“ išleido “Spectre“ papildymą, olandų verslininkas Melvin Mughal išbandė savo „iPhone 6“. Jis pastebėjo kad tai labai veikia įrangos našumą. „Apple A8“ lusto rezultatai nuo 1561  sumažėjo iki 924, o tai reiškia sumažėjimą 41%. Daugiafunkciniame procese rezultatas taip pat nėra geresnis, nes nuo 2665  nukrenta iki 1616, kas reiškia, kad sumažėja 39%.
Atrodo, „Apple“ programinės ir aparatinės įrangos atnaujinimas yra nepakankamai naudingas, kad „Spectre“ galėtų išlikti. Nors šie rezultatai neabejotinai reiškia blogas naujienas daugeliui vartotojų, turėtume būti dėkingi, kad jie buvo pastebėti. Tikėkimės, kad gamintojai anksčiau ar vėliau, įveiks šią papildinio spragą.

„Cooler Master“ praneša apie atnaujintą „MasterCase“ serijos pristatymą “CES 2018“ parodoje

Paskelbta keletas atnaujintų ar būsimų faktų apie kompiuterių korpusus

„Cooler Master“ šią savaitę Las Vegase vykstančioje “CES 2018“ parodoje  pademonstravo daugybę naujų korpusų, skirtų personaliniams kompiuteriams. Taip pat buvo pristatytas oficialus patobulintas “MasterCase“ serijos paleidimas.

Kompiuterių “Cooler Master“ naujoji “MasterCase MC“ serija yra tarsi tiesioginis atsakas į bendruomenės atsiliepimus ir turėtų vartotojams suteikti daugiau laisvės koreguojant išorinį ir vidinį komponentų išdėstymą.

Kai kuriose versijose “MC“ serija turi išimamą atnaujintą rėmelį, kuris, atsižvelgiant į poreikį, leidžia pertvarų plokštę perskirstyti arba visiškai pašalinti. MC500M ir „MC500Mt“ “MC“ serijos versijos turi komplektą su „RGB“ pertvarų plokštele ir yra kaip papildomas priedėlis kitiems modeliams, pavyzdžiui, standartiniams MC500, MC500P ir MC600P.

Be modernizuoto, kompaktiško rėmo MC serija taip pat turi pilkąjį tonizuotą grūdinto stiklo šoninį langelį, taip pat geresnį ir funkcionalesnį įėjimo/išėjimo įvadą, plokštės funkciją, kabelių dangčius ir 360 mm pritvirtintus laikiklius, skirtus priekyje įmontuotam radiatoriui.

Pagal „Cooler Master“ pateiktą informaciją „MasterCase MC“ serija turėtų pasirodyti netrukus, tačiau nepaisant visų šių atnaujinimų, „Cooler Master“ nusprendė šiek tiek sumažinti kainą. Siūloma mažmeninė kaina 89,99 € už MC500, 129,99 € už MC500P ir MC600P,  169,99 € už MC500M, 199,99 € už MC500Mt.

Be „MasterCase MC“ serijos kompiuterių korpusų, „Cooler Master“ taip pat pristatė daugelį kitų kompiuterių procesorių korpusų, kurie turėtų  pasirodyti artimiausiu metu arba jau yra  pasiekiami, įskaitant atnaujintą „Trooper SE“, „Stryker SE“, „Q300L“, „Q300P“ ir „MB500 PC“.

„Samsung“ mobiliųjų telefonų biuras patvirtina, kad „Galaxy S9“ bus išleistas kitą mėnesį

Samsung “Galaxy S9″ nepasirodys „CES 2018“ technologijų ir inovacijų mugėje, kuri vyksta sausio 9-12 dienomis Las Vegase, JAV. Tačiau ilgai laukti jo pristatymo  dienos nereikės. „Samsung“ mobiliųjų telefonų biuro vyriausiasis direktorius pranešė apie netrukus pasirodysiantį naujausią flagmaną, kuris kitą mėnesį bus pristatytas ir jau dabar turbūt dauguma iš mūsų gali atspėti, kokio renginio metu tai įvyks.

„Galaxy S9“ atstovai pranešė, kad išmanusis bus pristatytas „MWC 2018“ prekybos mugėje. Gandai teigia, kad telefonas turėtų būti išleistas tik kaip pakartotinė ankstesnio modelio versija

Pasak „Zdnet“, „Samsung“ mobiliųjų telefonų prezidentas DJ Koh teigia, kad gamintojas išmaniuosius telefonus „Galaxy S9“ ir „Galaxy S9 +“ jau kitą mėnesį pristatys „MWC 2018“ prekybos mugėje, kuri prasidės vasario 26 d. Barselonoje ir tęsis iki kovo 1 d. Daugumai vartotojų bus naudingiau įsigyti „Galaxy S9 +“ ir štai kodėl.

„Galaxy S9“ yra įrenginys su 4GB RAM / 64GB atmintimi arba 4GB RAM / 128GB atminties talpa. Tai skamba kaip tinkamas derinys, tačiau yra viena problema. „Galaxy S9 +“ neabejotinai bus patrauklesnis tuo atžvilgiu, jog vartotojams bus pasiūlyta įsigyti įrenginius su  64, 128 ir 256 GB vidine atmintimi.

256 GB vidinės atminties gali atrodyti šiek tiek per daug, tačiau jei prisimenate „Exynos 9810“ išleidimą, „Samsung“ tuomet išsamiai paaiškino, kad „SoC“ gali įrašyti 4K filmuotą medžiagą iki 120 FPS. Duomenų srauto kiekis, kurį sunaudoja vidinė atmintis, išties gali būti neįsivaizduojamai didelis, net jei „Samsung“ sugebės užfiksuoti nuotraukų fotografavimo greitį iki 60 FPS, įrašydamas 4K raiška.

Kitas „Galaxy S9 +“ privalumas yra tas, kad jame bus įmontuotos dvi kameros. Antroji kamera gali turėti foto objektyvą, panašų į „Galaxy Note 8“, todėl pirštų atspaudų skaitytuvas bus po fotoaparato objektyvu, o tai kur kas patogiau vartotojui.

Android Oreo pagaliau pasiekė OnePlus 5

Andoid Oreo OnePlus 5 telefonus turėjo jau pasiekti gruodžio mėnesį, tačiau neįvardinta klaida užlaikė pasirodymą. Kaip bebūtų, panašu, kad dabar klaida yra ištaisyta, kadangi Oreo vėl pasirodė OnePlus 5 įrenginiuose. Atnaujinimas dar tik pradeda atsirasti telefonuose, taigi, jūs dar galite jo neturėti, bet kai tik pamatysite OTA atnaujinimą pavadinimu OxygenOS 5.0.1, žinokite, kad jis jau paruoštas. Android Oreo turi gausu naujų funkcijų bei atnaujinimų.

NAUJAS IR PAGERINTAS

Labiausiai į akį krenta Parallel Apps funkcija, kuri leidžia į tą pačią programėlę prisijungti su keliomis skirtingomis paskyromis bei naujas kameros UI dizainas ir greiti nustatymai. Jūsų nuotraukos taip pat gali atrodyti kokybiškesnės, kadangi buvo pridėtas naujas grožio efektas portreto rėžime. Atnaujinime taip pat yra įvairios optimizacijos bei klaidų ištaisymai ir 2017 m. gruodžio apsaugos atnaujinimas. Verta paminėti, kad atnaujinimas neveiks, jeigu turite atrakintą bootloader – jums pirma reiks išsisaugoti savo duomenis ir iš naujo užrakinti savo prietaisą, jeigu norėsite naudotis naujausia Android versija.

CES 2018: naujausias Lenovo ThinkPad X1 Carbon palaiko Alexa, Dolby Vision ir HDR

Lenovo pristatė savo naujausią ThinkPad X1 Carbon nešiojamą kompiuterį CES 2018 parodoje. Laikydamiesi CES 2018 tendencijų, Lenovo pristatė Amazon Alexa balso asistentės palaikymą savo nešiojamajame kompiuteryje. Kompiuteris yra švelnios dangos ir turi Windows Hello funkciją su pirštų antspaudų skaitikliu, Wake on Voice funkciją ir naująjį ThinkShutter mechaninės kameros dangtelį. Lenovo ThinkPad X1 taip pat galima įsigyti su liečiamu ekranu, žinoma, už didesnę kainą.
Tai šeštasis ThinkPad Carbon pakartojimas ir lygiai taip pat kaip praeituose modeliuose, galima pakeisti kompiuterio vidinę techninę įrangą. Galite saviškį įsigyti su naujausiu aštuntos generacijos Intel i7 procesoriumi, iki 16GB RAM atmintimi, 64 bitų Windows 10 operacine sistema, iki 1TB PCle SSD saugykla ir integruotomis Intel grafikomis (UHD 620 čipsetu). Vaizdo plokštė šiek tiek nuvilia ir kažkas panašaus į 940M būtų geresnis variantas. Kompiuteris taip pat turi bateriją, kuri gali tarnauti iki 15 valandų.

LENOVO THINKPAD X1 CARBON PARAMETRAI

Lenovo ThinkPad X1 Carbon turi 14 colių HDR WQHD IPS ekraną su 2560 x 1440 pikselių rezoliucija ir Dolby Vision bei HDR palaikymą. Kompiuteryje taip pat yra du USB 3.0 lizdai, du Thunderbolt 3 lizdai, ausinių ir mikrofono lizdas, 4-in-1 microSD kortelių skaitytuvas, HDMI lizdas kartu su Ethernet lizdu, integruotas pasaulinis mobilusis plačiajuostis ryšys ir LTE-A Fibocom L850-GL, Intel Dual Band Wireless-AC, Bluetooth 4.2 palaikymas.
Prietaisas sveria apie 1.13 kg, o jo matmenys yra 323.5 x 217.1 x 15.95mm. Nors tai ir nėra pats lengviausias kompiuteris, 1.13 kg yra pakankamai nedaug, kad galėtumėte jį nešiotis be didesnio vargo. Įrenginio dėmesio centras, kaip bebūtų, yra Alexa integracija, kuri jums leis klausytis muzikos, sužinoti naujienas, rasti informaciją internete ir daugiau.
Manoma, kad ThinkPad Carbon bus parduodamas vėliau šį mėnesį, o jo bazinio modelio kaina sieks apie 1709 JAV dolerius.

„Apple“ akcininkai ragina nutraukti priklausomybę nuo “iPhone“ įrenginių

Nori, kad „Apple“ turėtų mažiau vartotojų

„Apple“ akcininkai siekia suteikti žinių tiems, kurie iš tikrųjų nesupranta ką jie perka ir nori, kad Jobs Mob nustotų skatinti priklausomybę nuo “Apple“ produktų.

Tai gali atrodyti šiek tiek keista, nes „Apple“ iš esmės padarė tai, kad įtikino žmones pirkti ir atnaujinti savo produktus kasmet.

„Apple“ akcininkai „Jana“ ir “California State Teachers Retirement System“ ( liet.k. “Kalifornijos valstijos mokytojų pensijų sistema“ ) ragina išmaniųjų įrenginių gamintoją imtis priemonių, kad būtų išspręstos problemos, susijusios su jaunų žmonių priklausomybe nuo „iPhone“, teigė „Jana“ partneris Charles Penner.

Atkreipkite dėmesį, jog jie nesakė, kad žmonės yra priklausomi nuo technologijų ar net mobiliųjų telefonų, o paminėjo konkrečiai – „Apple iPhone“.

„Jana“, pirmaujanti akcininkė, ir „CalSTRS“, vienas iš didžiausių šalies valstybinių pensijų fondų, šeštadienį pateikė „Apple“ laišką, kuriame prašė bendrovės svarstyti galimybę kurti programinę įrangą, kuri leistų tėvams apriboti vaikų naudojimąsi „iPhone“, pranešė „Wall Street Journal“ .

“Jana“ ir “CalSTRS“ taip pat paprašė „Apple“ ištirti poveikį psichinei sveikatai dėl pernelyg didelio “iPhone“ naudojimo.

„Jana“ ir „CalSTRS“ kartu kontroliuoja apie 2 milijardus dolerių vertės „Apple“ akcijų, praneša „Journal“ reporteriai, todėl „Apple“ turėtų atsižvelgti į jų padarytas išvadas.

Tai yra gana nauja patirtis, per kurią “Jana“ turi skatinti socialinius pokyčius įmonėse. Ši akcininkė geriau pažįstama kaip investuotoja, kuri “pakelia“ įmones, atlikdama finansinius pokyčius.

Tačiau tėvai JAV yra akivaizdžiai susirūpinę, nes jie negali priversti savo vaikų atsisakyti savų „iPhone“ išmaniųjų telefonų. Mes galėtume manyti, kad paprasčiausiai turėtų jų nepirkti. „CalSTRS“ ir „Jana“ nerimauja, kad „Apple“ reputacija ir akcijos gali nukentėti, jei ji nesiims spręsti šių problemų.

Situacija dėl “iPhone“ pasidarė labai rimta, kuomet „Apple“ fanė Selena Gomez, 24 metų amžiaus, 2016 m. atšaukė pasaulini koncertų turą, tam kad galėtų pradėti gydytis nuo depresijos ir žemos savigarbos, jausmų, susijusių su jos priklausomybe nuo socialinės žiniasklaidos ir mobiliosios dalijimosi nuotraukomis programos „Instagram“.

Dabar perkant “Nokia 6“ išmanųjį telefoną, nemokamai jūs gaunate nešiojamą įkroviklį “Mophie Powerbank“

„Nokia 6“ yra išmanusis telefonas, kurio kaina siekia 250 JAV dolerių, ir jis pasižymi puikia surinkimo kokybe už neabejotinai gerą kainą. Nors ateityje matysite, kad perkant telefoną ir toliau turėsite galimybę gauti nuolaidų, tačiau kodėl būtent dabar jį įsigyti naudinga? Taigi, jei „Nokia 6“ nusipirksite dabar, su šiuo pirkiniu nemokamai gausite nešiojamą įkroviklį „Mophie Powerbank“.

Sudarant naujausią sutartį, pirkdami “Nokia 6“, dovanų jūs gaunate 5.200 mAh „Mophie“ įkrovimo stotelę „Powerbank“

Galite užeiti į „Slick Deals“ ir pamatysite, kad “Nokia 6“  su 32 GB atminties kainuoja 229,99 USD. Tačiau ne tai yra pagrindinė šios sutarties dalis, nes sutartyje yra pažymima, kad perkant “Nokia 6“, jūs be jokių papildomų išlaidų nemokamai gausite 5.200 mAh “Mophie Powerbank“ nešiojamą įkroviklį.

„Mophie“ gamina aukščiausios klasės priedus, skirtus išmaniesiems telefonams. Šį kartą pirkdami „Nokia 6“, jūs gausite nešiojamą įkroviklį dovanų ir kaskart galėsite įkrauti šį įrenginį kelis kartus. „PowerBank“ taps “geriausiu draugu“, kai nėra elektros ar energijos šaltinio, kuriuo būtų galima įkrauti įrenginį.

“Nokia 6″ turi 3000 mAh bateriją, kuri pakrauta “laikys“ visą dieną, bet jei atsitiktinai pamiršite ją įkrauti, tą dieną „Mophie“ nešiojamas įkroviklis jums pagelbės. Jei norite “Nokia 6“ nusipirkti už dar žemesnę kainą, tuomet ją galite įsigyti per „Amazon“, tačiau tokiu atveju jūs negausite nemokamo “Mophie Powerbank“ nešiojamo įkroviklio.

Taigi mes rekomenduojame perkant “Nokia 6“ pasinaudoti šia sutartimi, kurią sudarydami, nemokamai jūs gaunate “Powerbank“, nes mes negalima pažadėti ar vėliau bus dar tokių puikių pasiūlymų.