Darbo laikas:  Pir‑Pen  09:00‑18:00   Šeš 10:00‑14:00
Skambinkite:  8 670 93346

Blogas

„Google“ išleis garso pataisymus skambučio metu „Pixel 2“ telefone, atnaujinimas pasirodys netrukus

Telefonai „Google Pixel 2“  buvo nuodugniai išnagrinėti dėl kilusių programinės įrangos problemų, kurios „išplaukė“ viena po kitos. Tiek „Pixel 2“, tiek „Pixel 2 XL“ kenčia nuo daugybės klaidų, dėl kurių sumažėjo bendras įrenginio našumas ir  tai nuvilia  vartotojus.

„Google“ turėjo ne tik programinės įrangos problemų, bet ir nepakankamai kokybiškas saugojimo pakuotes . Daugelis vartotojų skundėsi dėl prastos pakuotės.Kai kurie vartotojai savo „Pixel 2“ telefonus  gavo netgi be programinės įrangos.

„Google“ greitai atsakė į visus skundus. Bendrovė pripažino savo problemas ir pažadėjo „Pixel 2“ vartotojams klaidų taisymus. Viena „Pixel 2“  ir „Pixel 2 XL“ programinės įrangos problema buvo susijusi su garso kokybe, kai skambučių metu telefonas skleidžia „triukšmą“ . Šiandien „Google“ patvirtino, kad ji išleis programinės įrangos naujinimą, kuris išspręs šią klaidą.

„Google“ bendruomenės vadovas Orrin Hancock „Pixel“ bendruomenės forume paskelbė :

Sveiki, per ateinančias savaites išleisime programinės įrangos naujinimą, kai kuriuose „Pixel 2“ įrenginiuose bus pašalinamas silpnas „pašalinis“ garsas, kuris yra girdimas telefone pokalbio metu.

Problemų papildymo sąrašas ir pažadėti pakeitimai

„Pixel 2“ išmaniuosiuose telefonuose buvo daugybė problemų, o „Google“ pažadėjo jas visas išspręsti. Daugelis šių pataisymų turi būti išleisti per ateinančias savaites. Taigi, šiandien mes pridedame  klausimą  dėl garso kokybės į suplanuotą atnaujinimą, kuris turėtų pašalinti visas klaidas. Manome, kad šis naujinimas bendrai ištaisys daugumą klaidų, susijusių su abiem „Pixel 2“ įrenginiais, pvz., „Pixel 2 XL“ ekrano įrašymo problemą , į lietimą nereaguojančius kraštus , triukšmo sukėlimą ir dar daugiau.

Visos šios problemos, kurios nuolat atsiranda dėl „Pixel 2“ ir „Pixel 2 XL“, yra akivaizdus priminimas, kaip netinkamai paruošti išleidimui „Google“ įrenginiai. Prieš išsiunčiant įrenginius, kiekvienas gamintojas atlieka įvairius testus, bet „Pixel 2“  ir „Pixel 2 XL“ , atrodo, praleido tam tikrus bandymus. Tokios klaidos buvo mažiausiai tikėtinos šiuose įrenginiuose, nes jų gamintojas yra „Google“. Bet kokiu atveju, „Google“ bent jau greitai pateikė OTA atnaujinimus taisant klaidas.

Xiaomi išleido pigesnę Mi Note 3 versiją

Xiaomi telefono ir planšetinio kompiuterio hibridas, Mi Note 3, oficialiai buvo išleistas rugsėjo mėnesį su dviem galimom versijom: 6GB/64GB ir 6GB/128GB, įrenginių kainos siekė 350 JAV dolerių ir 410 JAV dolerių. Kaip bebūtų, net ir tokia kaina gali pasirodyti didoka kai kuriems žmonėms, taigi, kompanija išleido naują pigesnę prietaiso versiją, kad priviliotų daugiau klientų.
Naujasis Mi Note 3 variantas turi 4GB RAM atminties ir tokią pačią 64GB talpą. Jo kaina siekia 300 JAV dolerių ir įsigyti galima tik mėlynos spalvos modelį, nepaisant šių skirtumų Mi Note 3 išliko toks pat kaip ir pirmoji jo versija. Prekyboje jis pasirodys lapkričio 23 d.

Bendrovė „OnePlus“ oficialiai pristatė „OnePlus 5T“ telefoną

6 colių 18: 9 OLED ekranas ir nauja dviguba galinė kamera

Šiandien „OnePlus“ pristatė naują išmanųjį telefoną „OnePlus 5T“ 6,01 colių, AMOLED ekranu, nauja dviguba galine fotokamera ir „Qualcomm“ „Snapdragon 835 SoC“ procesoriumi.

„OnePlus 5T“ 156.1x75x7.3mm „ , kuris iki šiol vis dar  naudoja anoduotą aliuminio dizainą, turi pagrindinį atnaujinimą, tai – 6,01 colio Full Optic AMOLED ekranas su plonais šoniniais rėmeliais, kur ekranas sudaro įspūdingus 80,5 procentus. Ekranas turi 2160 x 1080 skiriamąją gebą, todėl paliekamas 18 : 9 formatas ir 401 pikselių raiška. Ekranas yra apsaugotas 2.5D technologijos Gorilla Glass 5 priekiniu stiklu ir palaiko sRGB ir DCI-P3 spalvų paletę.

Kitas didelis atnaujinimas yra pagrindinė dviguba galinė kamera, kuri apdovanota 16 megapikselių „Sony IMX 398″ jutikliu su  f / 1,7 diafragma bei 20 megapikselių“ Sony IMX 376K „jutikliu ir ta pačia f / 1,7 diafragma, kas reiškia, kad abu jutikliai gauna tą patį 27,22 mm židinio nuotolį. Galinė fotokamera taip pat turi dvigubą LED blykstę. Šių dviejų jutiklių derinys šiek tiek skiriasi nuo „priartinimo“ metodo ir naudojams antras jutiklis, kad sujungtų pikselius ir sumažintų „triukšmą“ mažo apšvietimo sąlygomis.

Galinė kamera taip pat turi specialų portreto režimą, kur jis susiliečia su fonu ir sumažina „triukšmą“, naudojant abu jutiklius.

Priekinė 16 megapikselių kamera su „Sony“ IMX 371 jutikliu ir f / 2,0 diafragma, kuri taip pat leido „OnePlus“ įdiegti „Face Unlock“ (liet.k. veido atrakinimą) yra viena iš pirmųjų skirta „OnePlus“ išmaniesiems telefonams.Pagal „OnePlus“ pateiktas detales, ši funkcija naudoja 100 veido atpažinomo savybių, veikia tamsoje ir suveikia mažiau nei per 0,4 sek., kas yra lėčiau, lyginant su pirštų atspaudų skaitytuvu, kuris dabar yra galinėje dalyje.

„Oxygen“ operacinė sistema, veikianti „Android 7.1.1“ gauna keletą nežymių atnaujinimų, apimančių išplėstinį šablono „Slate“ šriftą, naujus skaitymo, nakties ir žaidimų režimus, šiek tiek patobulintą galeriją, pasirenkamą paralelinių programų versiją, kuri leidžia paleisti tą pačią programą dviem socialinėms paskyroms ir keletą smulkių nustatymų parinkčių.

Likusios funkcijos yra beveik tokios pačios kaip ir „Smartphone“ „OnePlus 5“, jūs gaunate „Snapdragon 835 SoC“, suporuotą su 6 GB arba 8 GB operatyvine atmintimi, 64 GB arba 128 GB saugojimo atmintimi, ta pačią 3300 mAh bateriją su 5 V 4A „Dash Charge“( greitas krovimas) technologija, 3,5 mm garso lizdu ir visomis tomis pačiomis jungtimis.

Deja, „OnePlus“  išmanusis telefonas, kaip ir anksčiau , neturi atsparumo vandeniui ir dulkėms, jis yra „įstrigęs“ operacinėje sistemoje „Android 7.1.1 Nougat „, kuri turėtų pasikeisti netrukus, kai „Oreo Beta“ programa bus išleista ir galų gale kitų metų pradžioje pradės veikti.

Pasak bendrovės „OnePlus“, išmanųjį telefoną „OnePlus 5T“ bus galima užsisakyti iš anksto iš oficialios parduotuvės ir kurio kaina  šiandien yra 499 JAV dolerių už 6 GB / 64 GB versiją ir 559 JAV dolerių už 8 GB / 128 GB versiją. 

Bendras įrenginio prieinamumas, kurį sudaro tiek JAV, tiek didžioji Europos dalis bei Indija, bus numatytas lapkričio 21 dieną, o Kinijoje pasirodys lapkričio 28 dieną. Mes tikimės, kad  kainos, skirtos Europos rinkai  bus apie 500-560 eurų, o Jungtinėje Karalystėje jie tikriausiai bus parduodama už £ 450 / £ 500.

Lenovo išleido du nebrangius planšetinius kompiuterius

Nors planšetiniai kompiuteriai nėra tokie populiarūs kaip anksčiau, vistiek yra žmonių, kurie nori vieną įsigyti. Jeigu ieškote naujo, nebrangaus planšetinio kompiuterio, patikrinkite atsinaujinusią Lenovo seriją.
Kompanija išleido du naujus Tab 7 ir Tab 7 Essential, kurių kainos siekia 99.99 ir 79.99 JAV dolerius.
Lenovo Tab 7 turi 7 colių IPS LCD 1280×720 rezoliucijos ekraną, MediaTek MT8161 čipsetą su keturių branduolių procesoriumi, 1GB RAM atminties, 16GB talpos, 5MP priekinę ir 2MP galinę kameras. Essential modelis turi prastesnės 1024×600 rezoliucijos ekraną ir MT8167D čipsetą, o kiti parametrai tokie patys.

Samsung išleido Galaxy Note 8 Lineage 2 Revolution Edition

Prieš kelias dienas Samsung pristatė Galaxy Note 8 specialią versiją. Riboto leidimo versija pagaminta, kad paminėti vieną didžiausių MMORPG stiliaus žaidimų – Lineage 2.
Dubliuotas Samsung Galaxy Note 8 Lineage 2 Revolution Edition dabar parduodamas Pietų Korėjoje už 1190 JAV dolerių. Samsung, Netmarble ir SK Telecom, Pietų Korėjos mobiliojo ryšio operatoriai, dirbo kartu ir pagamino 10000 vienetų. Vartotojai taip pat nemokamai gaus Samsung DeX, HDMI kabelį ir Lineage žaidimo kolekcionuojamus daiktus.

„Google“ „Crackdown“ prieinamumo paslaugos nepaveiks „LastPass“ (liet.k.- internetinė slaptažodžių valdymo ir formų pildymo programa) ir „1Password“(liet.k.- skaitmeninė slaptažodžių „dėžutė“)

Praėjusią savaitę mes pranešėme apie „Google“ „pritaikymo“ paslaugų programos naudojimą. Tai yra programa, naudojanti „pritaikymo“ paslaugas savo reikmėms, o ne teikianti pagalbą vartotojui. „Google“ nusprendė kovoti su tokiomis programomis, užblokuodama jų ataką. Nors tuo gerai pasiekiamas saugumas, tačiau tai padidino reikalavimus slaptažodžių administratoriams, kurie taip pat naudoja „prieinamumo“ paslaugas, norėdami gauti naudotojų vardus ir slaptažodžius.

Iš pradžių daugelis manė, kad „Google“ sprendimas turės įtakos slaptažodžių tvarkyklių programų ateičiai, tačiau šiandien „Google“ išaiškino populiarias slaptažodžių tvarkyklių programas, tokias kaip „LastPass“.“Google“ teikia paslaugas, pvz., „LastPass“, nes jis veikia „Oreo Autofill“  funkcijomis. Kaip aprašyta „Oreo“ apžvalgoje, „Android 8.0“ automatinio užpildymo paslauga tvarko automatinį informacijos, pvz., kredito kortelių duomenų, naudotojų vardų, prisijungimų ir adresų įtraukimą į programų laukus. Su „Oreo“ „Google“ pasiūlė pirmąją „Autofill“ funkcijos paslaugą, bet vis tiek leidžia vartotojams naudotis trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip „LastPass“, kuri palaiko API.

„LastPass“ dirba su „Google“

„Oreo“ šiuo metu užima 0,3 proc. rinkos dalies, o tai reiškia, kad „Google“ „Autofill“ ( automatinio užpildymo paslauga) nėra prieinama daugeliui „Android“ vartotojų. Dabar, naudodamiesi „pritaikymo“ paslaugomis, skirtuke „Google“, „LastPass“ bendradarbiauja su „Google“, kad jo vartotojai nenukentėtų nuo kokio nors nepalankaus sprendimo. Bendradarbiaudama su „Google“, „LastPass“ bando išsaugoti vartotojus nuo bet kokio netikėto „prieinamumo“ paslaugų pašalinio poveikio.

„Google“ pateikė klausimą tinklaraščio įraše, pasidalindami „Android“ kūrėjų pasisakymais:

„Autofill API“ yra atviras visiems, norintiems įdiegti paslaugą. Mes aktyviai dirbame su „1Password“, „Dashlane“, „Keeper“ ir „LastPass“ programomis, kad padėtume jiems tapti setifikuotais „Android“ sistemoje. Mes patvirtinsime slaptažodžių tvarkykles ir pridėsime juos prie „Google Play“ skilties, kurioje bus susiesitas mygtukas „pridėti paslaugą“. Jei esate slaptažodžio savininkas ir norėtumėte tai patvirtinti, susisiekite su mumis.

Ateityje „Google“ planuoja patvirtinti slaptažodžių valdytojus, pridėdami specialų skyrių „Google Play“ parduotuvėje. Be to, automatinio užpildymo paslaugų parinktys sistemos nustatymuose taip pat parodys tiesioginę nuorodą į būsimą „Google“ parduotuvės kategoriją „slaptažodžių valdytojų“ programoje.

Razer telefonas jau pardavinėjamas Jungtinėse Valstijose

Razer neseniai pristatė savo pirmąjį išmanųjį laikrodį. Laikrodis turi keletą įdomių ypatybių, tokių kaip 120 Hz ekranas, Android su OMS palaikymu ir įrenginio specifikacijas. Visą tai sudėjus jums kainuotų 699 JAV dolerius, jeigu norite įsigyti ši laikrodį, tai galite padaryti oficialioje Razer svetainėje.
Buvo tikėtasi, kad kompanijos telefonas pasirodys lapkričio 17 d., tačiau JAV vartotojai jį gali įsigyti jau dabar. Telefonas pasirodys ne tik Jungtinėse Valstijose, prietaisas bus prieinamas visame pasaulyje. Visi riboto leidimo telefonai jau buvo parduoti, kadangi buvo sukurti tik 1337 vienetai.

3D jutiklis 2019 m. iPhone telefonuose bus įmontuotas gale

Pasirodžius iPhone X, Apple pristatė naują Face ID jutiklį, kuris įmontuotas priekyje. Dėl to kompanijai kilo problemų su produkcija. Laimei, produkcija gerėja, bet Apple dirba ties nauju, 2019 m. iPhone telefonams skirtu, 3D jutikliu įmontuotu gale, praneša Bloomberg.
Tai tik vienas iš daugelio projektų, kuris koncentruojamas į AR funkciją, kadangi šio 3D jutiklio tikslas yra pagerinti Apple realybės programėlių ir paslaugų naudojimą. Tai taip pat yra Face ID jutiklių pagerinimas, kadangi nuo šiol bus naudojami lazeriai.

„IPhone X“ veido atpažinimas yra nesaugus

Jūs tikriausiai nesitikėjote to

„Žudymo programa“ (the „killer app“) išmaniajame telefone „iPhone X“, jo veido atpažinimo sistema, turi akivaizdžią saugumo spragą, kurią sukelia netikslus programavimas.

Apsaugos firma „Bkav Corporation“ gali ją atrakinti naudodama kaukę. O šito galėjo neatsitikti, jei būtų tinkamai išnagrinėta veido atpažinimo programinė funkcija.

„Bkav Corporation“ tvirtino, kad prireikė tik nepilnos savaitės kad sėkmingai įveiktų „iPhone X“ veido ID ir išleistų savo svetainės vaizdo įrašą, kuriame parodyta, kaip atrakinti „Apple“ naują saugumo funkciją naudojant individualią kaukę.

Pasak Ngo Tuan Anh, įmonės viceprezidento, jie sukūrė veidų kaukę 3D spausdinimo būdu.

Jis taip pat sukūrė tam tikrą kaukės makiažą, taip pat realiai atrodančią nosį, akis ir burną. Matomai, šis derinys sugebėjo apgauti „iPhone X“  jį atrakinant.

Apsaugos firmai tai kainavo tik 150 JAV dolerių, kad būtų sukurta kaukė, kuri nėra brangi. Galų gale, viskas, ko jums reikia, yra jūsų  dvimatės nuotraukos ir 3d spausdintuvas.

„Pasinaudoti šia spraga mėgėjams būtų sunku, bet milijardieriai, pagrindinių korporacijų vadovai, tautos lyderiai ir agentai, pavyzdžiui, FTB, turi suprasti “ Face ID “ problemą, nes į jų įrenginius gali būti bandoma įsilaužti“, – sakė Bkav.

„Bkav Corporation“ teigė, kad „Apple“ atpažinimo mechanizmas buvo gana silpnas.

„Norint sukurti kaukę, mums reikia tik pusės veido. Tai buvo dar paprasčiau, nei mes manėme „.

„Bkav“ atradimas sukėlė rimtų susirūpinimų dėl „iPhone X“ ir kitų įrenginių, kuriuose veikia „Face ID“. Iš tiesų, Anh pats teigė, kad įsilaužėliai turės didesnę tikimybę atrakinti „iPhone“ X be jokių programų.

„Apple“ tvirtino, kad „iPhone X“ yra saugus ir negali būti atrakintas kaukių pagalba.

Savo oficialaus telefono pristatymo metu rugsėjo mėnesį vykdytojas Phil Schiller atskleidė, kad „Apple“ aukščiausio lygio inžinieriai bendradarbiavo kartu su profesionaliais Holivudo kaukių kūrėjais ir žymiais makiažo meistrais ,kad padarytų „Face ID“ saugesne ir veiksmingesne.

„Apple“ tvirtino, kad dirbtinis intelektas gali atpažinti skirtumą tarp tikro veido ir kaukės.

MIUI 9 jau prieinamas visuotiniams Mi 5 ir Mi 5s Plus prietaisams

Prieš dvi savaites, Xiaomi kompanijai paskelbus apie pasaulinį MIUI 9 atsiradimą, vis daugiau telefonų jau gali įsidiegti šį atnaujinimą. Remiantis pranešimais oficialiame Xiaomi bendruomenės forume, du nauji įrenginiai, Xiaomi Mi 5 ir Mi 5s Plus, jau gauna šį atnaujinimą.
Yra galybė naujovių ir pagerinimų, taigi, jeigu esate vieno iš minėtų telefonų savininkas, jums reikėtų atsisiųsti šį atnaujinimą. MIUI 9 atnaujinimas Xiaomi Mi 5 telefone užims 571 MB, o Mi 5s Plus dvigubai daugiau – 1.3 GB.